Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   KWIETNIA   2019 r.

Zmartwychwstanie Pańskie
Św. Anzelma, Doktora Kościoła
 
 
 
 

„Ja katolik” na dni judaizmu, islamu i jedności chrześcijan. Jesteśmy Kościołem otwartym


Tylko jeden Kościół Chrystus Pan założył. Jedną prawdę boskim słowem głosił. Za owczarnię jedną życie swe położył! Krystian Kratiuk zaprasza na kolejny odcinek programu „Ja katolik”.


DATA: 2019-01-19 08:14:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

ale to jesteśmy religią miłości i wybaczania ,i zobowiązani do brania przykładu z Jezusa :)
3 miesiące temu / do banita
 
@Sec i oszustem.
3 miesiące temu / Rys
 
Katolicy mają obowiązek przygotować się do wieczności i zbawienia, a nie do jakiś dni judaizmu i innych szatańskich wybryków.
3 miesiące temu / AnKa
 
Szkoda ze nie ma dni katolicyzmu w islamie a jak sa to pelne rzezi chrzescijan .
3 miesiące temu / Lila
 
Encyklika "Mortalium animos" papieża Piusa XI. Must read!
3 miesiące temu / M.
 
A ja się pytam tych piewców nowego katolicyzmu. Kiedy będą otwarte meczety i synagogi dla Katolików jako Katolików, kiedy będą tam nauczania już nie o samym katolicyzmie, ale ogólnie o chrześcijaństwie. Kiedy muzułmańskie i żydowskie dzieci będą uczone o chrześcijaństwie, kiedy zostaną zaprowadzone do chrześcijańskich kościołów i uczone modlitwy chrześcijańskiej jak są uczone islamskiej. Nie bądźcie Judaszami.Nie okradajcie nas z wiary. Kiedyś za to zostaniecie rozliczeni. Powiedziano bowiem "strzeżcie się fałszywych proroków" I ja się was strzegę.
3 miesiące temu / banita
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 97 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.