Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   29   LISTOPADA   2020 r.

I Niedziela Adwentu
Św. Franciszka Antoniego Fasaniego
Św. Saturnina, biskupa
 
 
 
 

Ja katolik: Raport o stanie niewiary SPRZED PANDEMII


Odtwórz w YouTube
 

Debora Sianożęcka „Jozjasz. Raport o stanie niewiary SPRZED PANDEMII”; „W obronie Tradycji” oraz „Miłość do papiestwa” Roberto de Mattei oraz kilka innych lektur na drugą część wakacji poleca w programie Ja, katolik Krystian Kratiuk z PCh24.pl.


DATA: 2020-10-07 13:28:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@tak tylko : Dołączam się do Twojego komentarza. Pch24 naswietla Prawdę, by obudzić spiacych... Ale nie tylko niewierzących, lecz i letnich katolików. Niech im Bóg błogosławi!
3 miesiące temu / Malgo
 
W 2 liście św.Pawła do Tesaloniczan w rozdziale drugim, autor pisze,iż działa tajemnica bezbożności,a człowiek grzechu zasiądzie w Świątyni Boga dowodząc,iż sam jest Bogiem - daje ten tekst natchniony dużo do myślenia.
3 miesiące temu / t
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Czas złożyć szczere wyznanie - nie wyobrażam sobie, że portalu PCh24.pl mogłoby zabraknąć, powiem krótko - jak dla mnie to niekwestionowany lider jeśli chodzi o rzetelność i uczciwość przekazu, wielkie Bóg zapłać całemu Zespołowi za zaangażowanie, za serce włożone w tę misję i wielce pożyteczną dla nas katolików działalność.
3 miesiące temu / tak tylko
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.