Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   LUTY   2020 r.

Św. Cezarego z Nazjanzu
Św. Modesta z Trewiru
 
 
 
 

Ja katolik: Deklaracja kardynała Burke i arcybiskupa Lengi oraz testament ojca Pelanowskiego


Odtwórz w YouTube
 

O kapłanach bojących się walki oraz tych do walki wzywających mówi Krystian Kratiuk w programie Ja Katolik.


DATA: 2019-08-23 21:00:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

A ja........... to sie KOCHAM w CHRYSTUSIE... i w OJCU PIO.....ktorzy mi pomagali/pomagaja ! : VOILA ! MOJE MILOSCI ! PIEKNE !!!!! z ARYSTOKRACJI DUCHOWEJ !
8 miesięcy temu / eva cottrell
 
Dziękuję za ważne informacje. Książkę "Testament duchowy" zamówiłam, nowych nagrań o. Augustyna właśnie słucham i również polecam...
8 miesięcy temu / kwiatek77
 
Kilka medytacji o. Pelanowskiego jest dostępne tutaj: http://www.wydawnictwopaganini.pl/posluchaj-o-pelanowskiego/#
8 miesięcy temu / ProLite
 
Adalbert, trzeba przede wszystkim słuchać Boga, a dopiero potem ludzi. Ojciec Pelanowski jest na pewno posłuszny Bogu. Jeśli jego przełożeni są również posłuszni Najwyższemu, to nie powinno być problemu. Szczęść Boże księdzu Augustynowi i wszystkim odważnym, wiernym Panu Jezusowi ludziom.
8 miesięcy temu / ?
 
@Adalbert. Wykaż jak przejawia się to nieposłuszeństwo, albo nie rzucaj tu kalumnii
8 miesięcy temu / Anaja
 
Ave Maria! Ojciec Augustyn trwa w świętym posłuszeństwie Bogu i Kościołowi, tak jak Maryja. Niech mu Bóg obficie błogosławi!
8 miesięcy temu / Ewcia
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.