Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   MAJA   2020 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

JA KATOLIK: dalszy demontaż nauczania o rodzinie w Watykanie. Siostra Łucja ostrzegała! [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

W pierwszym po wakacjach odcinku programu JA KATOLIK Krystian Kratiuk mówi o „stalinowskich metodach” walki z teologią Jana Pawła II, o nowych kardynałach wśród których nie ma Polaków i o przebudzeniu polskich biskupów.

 

 


DATA: 2019-10-01 11:25:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Kochani, róbmy swoje! Po prostu róbmy swoje i módlmy się za wszystkich zaślepionych. Nie szkoda energii na te spory? Dobry Bóg nie obiecuje sprawiedliwości na tym świecie, tylko na tamtym. Modlitwa może zdziałać wszystko. Trzeba się modlić, żeby ich Bóg oświecił, i uważać, żeby samemu żyć najlepiej, jak potrafimy. "Nie mów ludziom o Bogu - żyj tak, by zaczęli pytać"
8 miesięcy temu / Basisitka
 
Boguslaw - które przykazania? Jakie nauki? Bo te starotestamentalne nie są kompatybilne z nowotestamentalnymi. Jeśli by wierzyć w koszerność starotestamentalnych to Żydzi mogą przyjechać do Polski i zaproponować nam niewolę albo śmierć. Bez jaj. Cytat:10 Jeśli podejdziesz pod miasto, by z nim prowadzić wojnę, najpierw ofiarujesz mu pokój, 11 a ono ci odpowie pokojowo i bramy ci otworzy, niech cały lud, który się w nim znajduje, zejdzie do rzędu robotników pracujących przymusowo, i będą ci służyli. 12 Jeśli ci nie odpowie pokojowo i zacznie z tobą wojować, oblegniesz je. 13 Skoro ci je Pan, Bóg twój, odda w ręce - wszystkich mężczyzn wytniesz ostrzem miecza. 14 Tylko kobiety, dzieci, trzody i wszystko, co jest w mieście, cały łup zabierzesz i będziesz korzystał z łupu twoich wrogów, których ci dał Pan, Bóg twój. 15 Tak postąpisz ze wszystkimi miastami daleko od ciebie położonymi, nie będącymi własnością pobliskich narodów.
8 miesięcy temu / Jot
 
ciekawe info dotyczące zakończenia 42 letniej suspensy czerwonego księdza z Portugalii, w tle nowo wybrany kardynał Mendoca i jego słowa, że współczesny Kościół cierpi na "deficyt lewicowych katolików"
8 miesięcy temu / axe
 
11. 02. 2013. A może właśnie chodziło o to , aby wyszli zza zasłony ?
8 miesięcy temu / tak tylko
 
Według JA KATOLIK PIS zdezerterował z placu boju o prawicowość i normalność, WATYKAN zdezerterował, NARODOWCY tworząc KONFEDERACJĘ z Korwinem, bez GODEK zdezerterowali, LEWICA, PSL dawno już są po stronie MARKSIZMU i dodatkowo z KUKIZEM , POLSCY BISKUPI to katolicy otwarci Więc kto został? Otóż według JA KATOLIK rozproszony tradycyjny Kościół bez konkretnych przywódców. A zatem czyżby nowy dyktat semantyczny teorii krytycznej święci tryumf nad wiernością tradycji?
8 miesięcy temu / Wierzący
 
Za Papieża trzeba się modlić, aby Go Pan Bóg oświecił.
8 miesięcy temu / Zbigniew
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.