Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Ja katolik. Czytamy nową papieską adhortację. Czy aby na pewno zwycięstwo konserwatystów?


Odtwórz w YouTube
 


DATA: 2020-03-12 21:33:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Czy okraszone wierszykami "marzenia" biskupa Rzymu o "kontemplacji Amazonii", podpisane po prostu: Franciszek, mają jakąś wartość dla Kościoła? Czy to raczej "bergolenie"?
4 miesiące temu / Wojtek
 
informowali Państwo o "przeciekach" czyżby pch24 zajmowała się rozpowszechnianiem plotek? Takim działaniom wielu ludzi już negatywnie podchodziło do adhortacji zanim tak naprawdę została opublikowana.
4 miesiące temu / Rocky
 
Czy krzyk o zamachu na podstawy naszej wiary, ze strony osób związanych z tradtsadsami przyniósł skutek? Daj Boże, rozańcem jak batem trzeba przeganiać nowotwory myślowe liberałów.
4 miesiące temu / Arvena
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 144 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.