Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
 
 
 
 

Ja Katolik: Czeka nas KARA BOŻA?


Odtwórz w YouTube
 

O tym, czy Bóg jest wyłącznie miłosierny mówi Krystian Kratiuk z PCh24.pl, opowiadając o niezwykłej publikacji, zawierającej między innymi rozmowy z ks. prof. Pawłem Bortkiewiczem i ks. Piotrem Glasem.

 

E-book „Kara Boża” możesz pobrać TUTAJ > https://www.pch24.pl/kara-boza?t=C&ka=002374

Czytaj także:
DATA: 2019-11-05 14:16:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

do Agamemnon...":a jednak radziłbym obawiać " - radziłabym się nie obawiac a myśleć, bowiem obawy dają więcej schorzeń niż strach wynikły z sytuacji, zdarzenia.... Nowenna Pompejańska za Ojczyznę, czystość Naszej Religii Katolickiej --- znajdź/wygospodaruj czas i zacznij 1 listopada br. następną, kolejną aż do 7 października 2020r. Modlitwa czyni cuda. Zaden wódz, generał nie wygrał wojny bez zwykłych doskonałych żołnierzy - bądź nim.
11 miesięcy temu / Migas
 
a jednak radziłbym obawiać się także o nas w kontekście kary, by nie popaść w pychę.
11 miesięcy temu / Agamemnon
 
Jakich NAS ? Na pewno pasterzy wilków, DEFORMATORÓW i tych co ze strachu i wygodnictwa praktykują FAŁSZYWĄ POKORĘ.
11 miesięcy temu / iskierka
 
Ave Maria! Bardzo dziękujemy za poruszenie tego bardzo ważnego tematu. Jako osoby żyjące orędziem fatimskim potwierdzamy to wszystko, o czym mówi Pan Redaktor. W orędziu fatimskim jest mowa o karze Bożej, szczególnie o wojnie jako karze za grzechy świata. Pamiętajmy jednak, kto tą karę może powstrzymać. Matka Boża, Jej bowiem oddana została sprawa pokoju na świecie. Co trzeba zrobić? Nawrócić się, pokutować, codziennie odmawiać różaniec, poświęcić się Niepokalanemu Sercu Maryi i koniecznie podjąć praktykę nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca, bo Ona o to prosi!
11 miesięcy temu / Ewcia
 
Z I Czytania dziś: ?odda każdemu według uczynków jego?: tym, którzy przez wytrwałość w dobrych uczynkach szukają chwały, czci i nieśmiertelności ? życie wieczne; tym zaś, którzy są przekorni, za prawdą pójść nie chcą, a oddają się nieprawości ? gniew i oburzenie. Ucisk i utrapienie spadną na każdego człowieka, który dopuszcza się zła, najpierw na Żyda, a potem na Greka. Chwała zaś, cześć i pokój spotkają każdego, kto czyni dobrze ? najpierw Żyda, a potem Greka. Albowiem u Boga nie ma względu na osobę." ref. psalmu: "Każdemu oddasz według jego czynów"
11 miesięcy temu / kwiatek77
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 154 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.