Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   MAJA   2020 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Ja, katolik z Synodu w Watykanie. Podobno poruszamy tematy marginalne… [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Według niektórych mediów PCh24.pl podnosi wyłącznie marginalne kwestie synodu. W niniejszym odcinku programu „Ja katolik” Jerzy Wolak i Krystian Kratiuk odpowiadają na ten zarzut i mówią o tym, co jest naprawdę ważne.


DATA: 2019-11-05 14:23:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Czy ta kostka przy placu tak butami jest wypolerowana?
7 miesięcy temu / marek
 
Ojciec Kaproń jest heretykiem, który uważa że to nie kapłan konsekruje Eucharystie, ale lud. Ukazał to w artykule "Tylko radykalna reforma Kościoła zaradzi kryzysowi powołań" na portalu Więzi, który później został przedrukowany przed deon.pl. Należy trzymać się od niego z daleka, jak poleca Pismo Święte. Ktokolwiek legitimizuje tego człowieka poprzez publikację jego tekstów jest współwinnym.
7 miesięcy temu / M.
 
Ojcem Kaproniem nie przejmowałabym się zbytnio. Ot, kolejny pieszczoszek mediów Na Temat, Lisa czy Tygodnika Powszechnego. Herezje i głupstwa. Wstyd.
7 miesięcy temu / Ana
 
Mój ulubiony duet. Dziękuję.
7 miesięcy temu / kwiatek77
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 139 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.