Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Ja, katolik. WYDANIE SPECJALNE. Co chce nam powiedzieć Benedykt XVI?


Odtwórz w YouTube
 

O liście Benedykta XVI i reakcjach nań mówi Krystian Kratiuk.

 

Cały list Benedykta XVI można przeczytać klikając TUTAJ.

 

List dostępny jest także w wersji AUDIO:

 


DATA: 2019-08-23 12:29:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Benedykt XVI musiał ustąpić by wypełniły się Słowa Pisma Świętego, a szczególnie Apokalipsa św.Jana.Coraz wyrażniej widzimy w jakich czasach żyjemy.Przeczytaj 2 List do Tesaloniczan.
ponad 1 rok temu / Marika
 
Co byłoby, gdyby Chrystus tak łatwo ustąpił jak Benedykt XVI, będąc w pełni władz duchowych i intelektualnych. Komu wiele dano, od tego wiele się wymaga, a Benedyktowi XVI Pan Bóg rzeczywiście dał bardzo wiele.
ponad 1 rok temu / Weronika
 
List ten udowadnia jak bardzo duzo wierni nie wiedza co dzieje sie wsrod hierarchii. Musimy miec nadzieje ze Pan Bog zesle nam jakies dobro z nieba, ktore wyzwoli nas od tych wszystkich idiotow. Doprowadzili nas do wylewania lez nad nimi zdrajcami Boga I nas. Tacy to wielce madrzy a takie wariaty. Zamiast cieszyc sie swiatem pieknie stworzonym dla nas przez Boga urzadzaja nam pieklo na ziemi. Wszyscy tesknimy za swiatem ktory stworzyl nam Pan Bog. Musimy przepraszac Boga za grzechy naszych braci I siostr. Nie mozemy zostawiac kosciolow pustych I dobrych kaplanow. Musimy wspolnie z nimi modlic sie o naprawe naszego kosciola. Musimy o niego walczyc o jego dusze tak samo jak o swoja wlasna. Przychodzmy z rodzinami do kosciola I modlmy sie razem. Jezeli ksieza nas tak oszukali to powinnismy ich teraz sprawdzac czy sa prawymi. Wierni powinni pomagac slabodusznym ksiezom I isc przez zycie razem z nimi.
ponad 1 rok temu / czlowiek
 
"wyrzuty sumienia zwyciężyły.."??? Jeśli sumienie obciążone jest GRZECHEM to należy udać do do konfesjonału i odbyć szczerą SPOWIEDŹ przed Kapłanem przyjmując POKUTĘ i czyniąc ZADOŚĆUCZYNIENIE. Takie publiczne opowiadanie o faktach z ZEWNĄTRZ , tak jakby sie było jedynie BEZSILNYM OBSERWATOREM ROMANO NIE WSKAZUJE ani NA ŻAL ani na WSPÓŁCZUCIE dla tych , którzy zostają pozostawieniu w chaosie patrząc na ruiny Kościoła i nie rozumiejąc gdzie podziali się STRAŻNICY WINNICY PAŃSKIEJ .
ponad 1 rok temu / iskierka > Iw
 
Serdeczne Bóg zapłać portalowi PCH24 za otwieranie ludziom oczu, za Wasze umiłowanie Prawdy, którą jest Jezus Chrystus. Polecam Was nieustannie Niepokalanemu Sercu Maryi!
ponad 1 rok temu / Ewcia
 
Benedykt XVI nie powinien był pozostawić łodzi Piotrowej. Jeśli zmuszano Go do ustąpienia powinien był zwrócić się do wiernych i powiedzieć co się dzieje.
ponad 1 rok temu / KS. Cezary
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 159 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.