Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   05   GRUDNIA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Saby Jerozolimskiego
Bł. Filipa Rinaldiego
 
 
 
 

Ja, katolik. Tęczowa profanacja w Warszawie to wypowiedzenie wojny!


Odtwórz w YouTube
 

Powiedzmy to sobie otwarcie: przeciwko nam toczy się wojna! A każdy, kto temu zaprzecza, powinien być nazwany NEGACJONISTĄ PRZEŚLADOWANIA CHRZEŚCIJAN. Również tego odnoszącego się do sfery przemocy symbolicznej. Na program „Ja, katolik” zaprasza Krystian Kratiuk z PCh24.pl.

Czytaj także:
DATA: 2020-08-05 11:37:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wy to wojnę sami rozpoczynacie mówiąc takie glupoty
4 miesiące temu / Ang
 
PROPONUJE W ODPOWIEDZI NA PROFANACJE WYWIESZAĆ ŚWIĘTE OBRAZY W OKNACH , ZWLASZCZ TAM GDZIE ZAISTNIALY.
4 miesiące temu / [email protected]
 
Ave Maria! Ta sytuacja wojny wypowiedzianej katolikom pokazuje, jak ważne jest teraz wynagradzanie Niepokalanemu Sercu Maryi w pierwsze soboty miesiąca, to niespełniona jeszcze prośba Matki Bożej Różańcowej z Fatimy, kościoły w pierwsze soboty nie są pełne!
4 miesiące temu / ewcia
 
Pan Jezus mówił otwarcie, że kto pójdzie za nim i będzie szedł Jego śladami, będzie prześladowany, ale też mówił abyśmy się nie bali tylko wierzyli w Niego bo tylko On jest życiem i dał nam poprzez śmierć na krzyżu i zmartwywstanie nadzieję życia wiecznego. Musimy trwać w Jezusie Chrystusie i walczyć o naszą wiarę jak to robili pierwsi apostołowie, aż do śmierci ????????
4 miesiące temu / aleksandrareims
 
tęczowa wypowiedziała jawną walkę z narodem i jego wartościami stańmy do walki gdyż rzucono nam rękawice jak 1920 r
4 miesiące temu / ore
 
nie możecie tyle czasu adorować zło. dzisiaj od 15 godz. na you tube np teobańkologia 24 godzinne uwielbienie Jezusa Chrystusa w Swiętej Wodzie z ks. dominikiem Chmielewskim. zapraszamy wszystkich i pch24.pl też
4 miesiące temu / teresa
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 121 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.