Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   10   GRUDNIA   2019 r.

NMP Loretańskiej
Św. Grzegorza III, papieża
Bł. Adolfa Kolpinga
 
 
 
 

Ja, Katolik. „Sto procent Bergoglia” i polski Kościół „po Sekielskim”


Odtwórz w YouTube
 

Ks. Glas, ks. Oko, ks. Isakowicz-Zaleski i wiele innych autorytetów zastanawia się jak wyglądać będzie polski Kościół w najbliższych miesiącach i latach. Cytujemy również „Tygodnik Powszechny”, który pozwolił sobie opisać papieża Franciszka w dość… intrygujący sposób. Krystian Kratiuk zaprasza na program Ja, Katolik.

 

Publikację KOŚCIÓŁ PO SEKIELSKIM możesz zamówić TUTAJ


DATA: 2019-08-23 20:50:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Bramy piekielne go nie przemogą - jak mawia prof. Marek Chodakiewicz - czyli na końcu wygrywamy. Ale sytuacja w Europie wygląda tak jakby katolicyzm, a może szerzej chrześcijaństwo, miało zniknąć z naszego kontynentu. Może tak się stanie, bo nigdzie nie napisano że Europa musi być chrześcijańska. Może nasze dzieci, nasze wnuki, następne pokolenia, aby zrozumieć dobrodziejstwa płynące ze świętej wiary katolickiej, muszą doświadczyć niewoli, terroru ateizmu, neomarksizmu albo Islamu. Może rzeczywiści stanie się tak że Polska będzie ostatnią ostoją wiary. Nie znamy planu Pana Boga.
6 miesięcy temu / Jazzz
 
Bramy piekielne go nie przemogą, ale diabeł harcuje w nim w najlepsze.
6 miesięcy temu / X. Ucho
 
Jakby Kościół był Kościołem to byłby taki sam przed Sekielskim i po Sekielskim jak i przed i po każdym innym przybłędzie.
6 miesięcy temu / agricola
 
fajna bojowa przygrywka na koniec, ten mniejszy Michał Archanioł chyba jest najprawdziwszy: ten wcześniejszy chyba za bardzo zajmował się sądem na ziemi, a nas interesuje sąd ostateczny, poza tym nam sąd nie potrzebny, co najwyżej walka aż do końca!!!!! i na 1 miejscu oczywiście po Chrystusie Matka Boża Fatimska!!, a więc do boju!!! nawet jak leżymy to i tak do boju, nie ma od tego odwrotu!!!!
6 miesięcy temu / łemko
 
Ave Maria! Tak, módlmy się aby Maryja była bardziej znana i miłowana a Jej orędzie z Fatimy poznał i wypełnił świat! Odpowiedzią najlepszą, najpiękniejszą jest wypełnienie próśb Matki Bożej Różańcowej z Fatimy, a więc m. in. nabożeństwo do Jej Niepokalanego Serca pięciu pierwszych sobót miesiąca,bo ciągle za mało wiernych to czyni.
6 miesięcy temu / Ewcia
 
Tylko Fatima nas uratuje
6 miesięcy temu / Gosc
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.