Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   03   LIPCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Tomasza Apostoła
Św. Leona III, papieża
 
 
 
 

Ja, katolik. Kto kłamie o pachamamie, a kto ją przewidział? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

W programie Krystiana Kratiuka analiza listu biskupa Schneidera o pachamamie, a także omówienie książek księdza Piotra Glasa (Ostatnie wołanie Maryi – ze wstępem o. Augustyna Pelanowskiego), Rossa Douthata (Zmienić Kościół), o. Adama Czuszela i Debory Sianożęckiej (Nieskalane Słowo w skalanych czasach) oraz kardynała Roberta Saraha (Wieczór się zbliża i dzień już się chyli).

 

 


DATA: 2019-12-02 14:34:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Takie spostrzeżenie. Ta rzeźba ma na twarzy dwie kreski = znak równości, kreski ustawione horyzontalnie = symbolizują to, co tylko ziemskie...z jednej strony jest to symboliczne wyrażenie hasła: wolność, równość, braterstwo...z drugiej strony wiedząc, że Matka Boska Częstochowska ma na twarzy dwie szramy, w "kierunku wertykalnym" = symbolizuje ten kierunek odniesienie do Boga...trudno nie widzieć w rzeźbie matki ziemi masońskiej kontry, do obrazu Matki Bożej...Oczywiście można znak = używać bez znaczenia symbolicznego, np. dlatego, że nie przechodzą inne znaki przez korektę = gdyż myślnik jest zamieniany na znak zapytania, a nawias jest likwidowany...to jest powodem używania przeze mnie znaku = w miejsce myślnika...Z powodów praktycznych stosuję więc znak = ale nie jest to brak szacunku dla j. polskiego, ani tym bardziej nie jest utożsamianiem się z masońską zasadą równości...może warto poznać znaczenia symboli malunków na twarzy a;masońskiej?
7 miesięcy temu / kwiatek77
 
A gdzie głos polskich biskupów? Gdzie troska o czystość wiary?
7 miesięcy temu / Gość
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.