Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   LUTY   2019 r.

VI Niedziela zwykła
Św. Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP
 
 
 
 

Ja, katolik. Dlaczego świat nienawidzi Matki Bożej i życia konsekrowanego?


Dlaczego współczesny zlewaczały świat tak bardzo nienawidzi Maryi? Dlaczego antychrześcijańska rewolucja nie może znieść życia konsekrowanego? W jaki sposób te „światowe” trendy przedostały się również do wnętrza Kościoła? Na te i inne pytania stara się odpowiedzieć Krystian Kratiuk w kolejnym odcinku programu: „Ja, katolik”.


DATA: 2018-02-05 07:43:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dla lewactwa Tradycja = zabory, feudalizm, Hitler, Stalin, wojny, rzezie itp. Lewactwo chce zbudować Nowy Wspaniały Świat bez wojen czyli UE. Natomiast prawica wie że wojna kształtuje charakter a najgorszym złem jest seks. Gdyby Pan miał syna to wolałby Pan żeby ten syn zył jak Robert Biedroń czy jak Krzysztof Kamil Baczyński?
ponad 1 rok temu / ala wilk
 
Oczywiście, że zakonnice realizują ideał macierzyństwa, jest to macierzyństwo duchowe.
ponad 1 rok temu / Iw
 
Bardzo dobrze przedstawione , dziękuję.
ponad 1 rok temu / OLIWIA
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 88 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.