DZIŚ JEST:   16   STYCZNIA   2019 r.

Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dlaczego w naszym społeczeństwie ciągle są podziały rusofile amerykanowfile według mnie powinni być tylko POLONOFILE i wtedy wszystko się wyjasńi a wyjaśni się to że możemy liczyć tylko na siebie i jeśli ktoś będzie mówił że ten czy tamten nas uratuje to kłamie bo każdy dba o własny interes i gra na jak najsłabsza Polskę bo wtedy zyskują kazdy bez wyjątku. Szkoda że PAD nic nie powiedział o Palestynie w sensie - prawdy że tam moruja Palestyńczyków
7 miesięcy temu / KRÓL jest jeden
 
Cały świat przeciw żydom? To "antysemityzm"! No to zaczną się zamachy pod żydowskim kierownictwem wywołanym przez Trumpa.
7 miesięcy temu / aj
 
Patrząc w kontekście całej Polski, być może masz rację. Na szczęście nie ma wielu rusofilów w Polsce. Ale z perspektywy tego forum jest inaczej. Tutaj rusofile są w nieproporcjonalnej większości wobec amerykanofilów, gdyż ilość osób gloryfikujących działania Rosji wyraźnie przeważa nad ilością osób gloryfikujących działania USA. Aguirre, Anna, Skanderbeg, Burak, Gość Janek, mysle - czy oni kiedykolwiek napisali coś krytycznego o Rosji, np. potępili Putina za to że nic nie robi by zmniejszyć ilość mordowanych nienarodzonych dzieci, albo za to że gloryfikuje czasy ZSRR?
7 miesięcy temu / do zgred
 
Izrael wzoruje się na swoich oprawcach - niemieckich i ukraińskich nazistach.
7 miesięcy temu / Robert
 
@do Aguirre Rusofilią, ze względu na nasze doświadczenia historyczne, w Polsce niewielu jest zarażonych, jeżeli już to panuje podejrzliwość co do motywów naszego sąsiada. Za to większość jest właśnie ślepa na to "zło amerykańśkie". Obyśmy nie musieli przekonywać się na własnej skórze, że dla Amerykanów jesteśmy tylko materiałem do zużycia (zepchnięcie nas do roli nowych Palestyńczyków we własnym kraju przez wymuszenie na nas realizacji żydowskich urojonych roszczeń czy wciągnięcie nas w kolejną wojnę - tym razem z Iranem).
7 miesięcy temu / zgred
 
Tylko że przeskok z rusofobii w rusofilię nadal jest objawem wypaczonej zdolności realistycznego myślenia. Co za różnica czy ktoś nienawidzi zła sowieckiego kochając zło amerykańskie, czy kocha zło sowieckie nienawidząc zła amerykańskiego?
7 miesięcy temu / do Aguirre
 
Turcja obecnie staje się państwem islamskim podobnie jakim jest Iran. Erdogan ma sentyment do Kalifatu Osmańskiego i wielu widzi w nim przyszłego Kalifa, który zjednoczy wszystkich muzułmanów przeciwko niewiernym. Erdogan się z tym nie kryje, często apeluje o nieprzelewanie muzułmańskiej krwi. Nakazał tez Turkow w Niemczech by sie rozmnazali i podbijali ten kraj. Demokracje uważa nie za cel , ale środek osiagania celów. Otworzył świątynie Hagię Sofie do modlitw, ktora była muzeum. Patrzcie na Jerozolimę. Bóg ma swój kalendarz. 1517 - 1917 jest 8 Jubileuszy, Jerozolima jest Turecka. 1917 - 1967 jeden Jubileusz - niczyja, 1967- 2017 jeden Jubileusz Zydowska. Według zydowskiego proroka z 13 wieku następny Jubileusz będzie mesjański. Turcy i inni muzułmanie maja zapisane, że ich Kalif będzie rzadził z Jerozolimy. Dlatego ten bój o ten skrawek ziemi. Dibeł chce zasiąść jak Bóg na tronie w Swiątyni Jerozolimskiej, której nie ma. Ale za to są 2 meczety na miejscu świętym.
7 miesięcy temu / Sec
 
TO JEDYNIE TURCJA ZAREAGOWALA JAK NALEZY A RESZTA TO TAKIE LAGODNE W SUMIE CMOKKANIE ZYDOW ALE WYDAJE MI SIE ZE ZYDZI WPADAJA W EUFORIE I MUSLA ZE RZADZA JUZ CALYM SWIATEM A TAK NAPRAWDE TO PRZESTEPCZE INTERESY SA ZALATWIANE ICH REKOMA I CZYNIA TO MOCARSTWA KTORE MAJA W NICH WASALI A DODATKOWO GLOWNA NIENAWISC IDZIE NA ZYDA
7 miesięcy temu / ZBIGNIEW
 
ad Micahił) Widzi Pan jak się cała propagandę mediów w tym tzw. prawicowych kieruje przeciwko rzekomym zagrożeniem ze strony Rosji to się samego diabła wpuści do tego kraju aby "obronił" nas przed Ruskimi. Rusofobia wypacza zdolność realistycznego myślenia. Wiem bo sam tak kiedyś miałem.
7 miesięcy temu / Aguirre
 
A Polski rząd uważa że amerykanskie wojska na naszym terenie są gwarancją bezpieczeństwa. Jak dorosli czesto wykształceni ludzie mogą byc tak naiwni i mieć upośledzoną zdolność logicznego myślenia, wyciągania wniosków.
7 miesięcy temu / Micahił
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.