DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Islamska flaga nad kopułą Bazyliki Świętego Piotra. „Uchodźca” szczerze o planach islamistów

Islamska flaga nad kopułą Bazyliki Świętego Piotra. „Uchodźca” szczerze o planach islamistów
źródło: pixabay.com

W niemieckim liberalno-konserwatywnym magazynie „Tychis Einblick” ukazał się wywiad z syryjskim uchodźcą, Paulem, z wykształcenia psychologiem i informatykiem. Z racji znajomości języka angielskiego zatrudniono go jako tłumacza w Federalnym Biurze do Spraw Migracji i Uchodźców (Bundesamt für Migration und Flüchtlinge).

 

W przeprowadzonej po angielsku rozmowie z dziennikarzem Giovanni Deriu, Paul powiedział, że większość uchodźców przybywających do Europy, głównie do Niemiec, nie dociera tu z racji zagrożenia ich życia w rodzinnych krajach z powodu prześladowań na tle rasistowskim czy religijnym. Jak mówił, są oni tu z różnych racji, ale niekoniecznie, by szukać bezpieczeństwa i ochrony.

 

Nie jest tajemnicą dla nikogo, że większość uchodźców stanowią muzułmanie sunnici. Ich kalkulacja jest prosta: są przekonani, że sytuacja kompletnie się zmieni w ciągu dwudziestu, trzydziestu lat i będą wygranymi (…) Pierwszym powodem ich przybycia do Europy są racje religijne (…). Dotarli do Niemiec z przeświadczeniem, że taka jest wola ich boga (Allaha), boga muzułmanów, bo uważają, że religią boską jest islam, a wszyscy wyznawcy innych religii są niewierzącymi i zasługują na śmierć.

 

Jak mówił, są przekonani, że mają misję szerzenia ich wiary, islamu, w Europie i otwarcia mu szerzej drzwi mimo, że i tak są one już szeroko otwarte. Szczytem ich celu będzie opanowanie Watykanu, ujrzenie flagi islamu łopoczącej nad kopułą Bazyliki Świętego Piotra i unicestwienie wszystkiego co przypomina chrześcijan i chrześcijaństwo.

 

 

FLC

 

 

 

  


DATA: 2018-10-10 12:34
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
11
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Mają swoją historię,kulture której ja niestety nie znam ale wiem że nie wszystko jest u nich zle. Przejęła to też dawno, dawno temu nasza kultura.
ponad 1 rok temu / An
 
Bóg jest jeden w Trójcy Świętej. Ojciec, Syn i Duch Święty.
ponad 1 rok temu / And
 
Jezus jest Panem! Najlepsze od nich są tylko baśnie z tysiaca i jednej nocy. Oni mają swoją historię dla nich chlubna a my swoja.
ponad 1 rok temu / S
 
Najpierw atlasi wywołana kryzys finansowy i nie będzie pieniędzy w bankomatach. Ludzie będą zjadać siebie nawzajem gdyż nie będzie zwierząt ani roślin jadalnych. Islamiści i inni zwykli europejczycy będą mordować dla żywności. Ale ten Pisowski minister środowiska pomoże Unii zagłodzić Europejczyków. Jaki on mądry i zgodny. Jaki posłuszny. Jaki miłujący pokój. Jaki otwarty.
ponad 1 rok temu / mundi
 
I wtedy Maryja zwycięży.
ponad 1 rok temu / Bychawa
 
Jedyne wyjście to stosowanie miękkiego terroru wobec nich przez zwykłych ludzi. Czyli stwarzamy im takie warunki żeby się stąd wynieśli.
ponad 1 rok temu / logic
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.