Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2020 r.

Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Islamofobiczna świnka morska!


Odtwórz w YouTube
 

Pożegnanie ze świnką morską obudziło falę islamofobicznych komentarzy. Polacy nie dorośli do zmian. Nada boją się "nowego". Czy w takim kraju można normalnie żyć, pyta Postępowa TV?


DATA: 2015-09-27 08:55:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Każdego złapanego lub zabitego terrorystę islamskiego należy skropić świńską krwią. Zostanie skażony. Nie będzie nieba i dziewic !!
ponad 2 lata temu / jurek z Rybnika
 
Jak to mają być yelity to ja dziękuje.
ponad 3 lata temu / Rezerwista
 
Dobrze,ze kabaretowo przedstawiacie glupote lewakow zaczadzonych idiotyczna ideologia marksizmu kulturowego.
ponad 3 lata temu / Marcin
 
Do Cypriana. Zapewne pierwsza część.Ale czy też druga z prof. Kopydłowskim? Jestem zdezorientowana w związku z Twoja opinią. W ogóle nie oglądam żadnej telewizji i być może stąd wynika mój ewentualny błąd.
ponad 4 lata temu / [email protected]
 
[email protected] - LOL! Przecież to są żarty, kabarety, heheszki i śmieszki. Autorzy sobie ewidentnie robią "jaja" z jakiś TV N iemieckich czy Wybiórczych. Tak ja to odbieram.
ponad 4 lata temu / Cyprian
 
To jest program satyryczny, ośmieszający Polaków, a cechą zasadniczą rozmówców jest polakofobia - ,,nie bójcie się nas panowie, nie bójcie się naszych świąt i straszcie nas gwiezdnymi wojnami, spokojnie...bez emocji. Emocje zdradzają waszą słabość. Choć przyznaję, że wasz strach, przed nami Polakami, cieszy mnie.
ponad 4 lata temu / [email protected]
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 124 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.