DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2019 r.

XXV Niedziela zwykła
Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Islamiści uderzą podczas Eurowizji?

Islamiści uderzą podczas Eurowizji?

Islamscy terroryści zapowiedzieli, że wezmą na celownik wykonawców mających się pojawić na tegorocznym konkursie Eurowizji. Koncert odbędzie się w maju w stolicy Azerbejdżanu, Baku.


O zagrożeniu radykalnym islamizmem w Europie pisaliśmy już niejednokrotnie. Tym razem dżihadyści chcą zaatakować podczas Eurowizji. Serwis euroislam poinformował, iż irlandzki duet o nazwie Jedward oraz inni muzycy pochodzący z 42 krajów Europy zostali określeni przez grupę wyznawców Mahometa mianem „europejskich szumowin”, których „krew powinna spłynąć zgodnie z wolą Allaha”.

 

Terroryści zadeklarowali, iż posłużą się nożami oraz bronią chemiczną. Pełne gróźb orzeczenie jest prawdopodobnie odzewem za represje władz Azerbejdżanu wobec islamskiej grupy, której 17 członków niedawno aresztowano.

 

Na konkurs Eurowizji wybierają się delegacje krajów europejskich oraz tysiące widzów i fanów zespołów - jest to więc wymarzony cel do ataku mającego ukazać pogardę islamistów dla europejskiego stylu życia. Władze Azerbejdżanu wydały 500 mln euro na projekty wspierające to wydarzenie, w tym na szczególną ochronę przed terroryzmem.

 

 

Źródło: euroislam.pl
kra

 


DATA: 2012-04-24 16:00
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"Nie potrzebujemy terrorystów, bomb domowej roboty. Ponad 50 milionów muzułmanów zamieni Europę w muzułmański kontynent, w ciągu kilku dekad." Islamiści propagują pogląd, że dżihad oznacza "dążenie do stania się lepszym człowiekiem, reformowania społeczeństwa i wyrównania niesprawiedliwości". Jednak muzułmanie rozumieją te słowa zupełnie inaczej niż wolni ludzie Zachodu: w islamie zabijanie "złych ludzi" jak np. apostatów,pedofilów czy homoseksualistów itd. to sposób na "naprawianie niesprawiedliwości", a obalenie ustanowionych przez człowieka opartych na konstytucji ustrojów i zastąpienie ich szariatem, ustawienie kobiet i niemuzułmanów niżej w hierarchii to sposoby na "reformę społeczną" http://www.youtube.com/watch?v=a8SxtIVtfeQ
ponad 7 lat temu / radek
 
To raczej niechęć i pogarda części polskich internautów i dziennikarzy dla tego konkursu przywodzi na myśl ich poziom. Jak nie oglądasz Eurowizji, to skąd możesz wiedzieć, na jakim jest poziomie? Ja uwielbiam ten konkurs, a w tym roku w szczególności reprezentacje Islandii, Portugalii, Słowenii i Turcji. Polecam i mam nadzieję, że w trakcie konkursu nic złego się nie wydarzy.
ponad 7 lat temu / Eurowizja jest super
 
Eurowizja jest na poziomie tych islamskich oszołomów.Nie oglądam.
ponad 7 lat temu / cynik
 
Islamiści to wrzód ludzkości.
ponad 7 lat temu / miger
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.