DZIŚ JEST:   21   LUTY   2020 r.

Najświętszego Oblicza Jezusa
Św. Piotra Damianiego, Doktora Kościoła
Św. Roberta Southwella
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Przy tego typu rozważaniach nigdy nie wolno nam zapominać że to nie muzułmanie kierowali polityką imigracyjną państw Zachodu, islamizacja tych krajów jest pochodnym zjawiskiem gnicia europejskiej cywilizacji. Problem nie istniałby gdyby szaleństwa typu multikulturalizm, skrajny indywidualizm czy marksizm kulturowy nie zdominowały naszych krajów.
ponad 1 rok temu / Filip S
 
Bardzo dziękuję za link do ciekawej książki. I wielka prośba do autora tekstu: proszę nie mylić amerykańskiego liberal z polskim liberalizmem. liberal znaczy tyle, co socjaldemokratyczny. A z liberalizmem nie ma to niczego wspólnego.
ponad 1 rok temu / Tomasz Primke
 
Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani jako miłująca pokój mniejszość. W artykułach prasowych, filmach podkreślana jest ich barwna odmienność: USA -- muzułmanów 1.0% Australia -- muzułmanów 1.5% Kanada -- muzułmanów 1.9% Chiny -- muzułmanów 1% -2% Włochy -- muzułmanów 1.5% Norwegia -- muzułmanów 1.8% W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości. Zaczynają być widoczni jako członkowie gangów ulicznych i w więzieniach. Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej. Dania -- muzułmanów 2% Niemcy -- muzułmanów 3.7% Wlk. Brytania -- muzułmanów 2.7% Hiszpania -- muzułmanów 4% Tajlandia -- muzułmanów 4.6% Powyżej 5% zaczyna być zauważalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebności) wpływ na społeczeństwo. Naciskają na wprowadzenie żywności halal (czystego wg. islamskich standardów), dzięki czemu wymuszają pojawienie się dużej liczby miejsc pracy dla muzułmanów. Pojawia się se
ponad 1 rok temu / Adam M.
 
Islamistów zaprosiła bezpośrednio komunistka niemiecka Angela Merkel i oni to mówią w rozmowach z ludźmi w Niemczech.
ponad 1 rok temu / Gość
 
+Dlatego zawsze zachęcam wszystkich aby w końcu przejęli się Słowem Bożym, to jest źródło prawdy dzięki której wolni będziemy.Tymczasem zajmujemy się, jak tu widać, islamem. Bardzo ciekawa książka, jestem pewien. Zacznę ją sobie nawet sam tłumaczyć, nie mam na tyle cierpliwości aby czekać na tłumaczenie. Proponuję jednak, abyśmy wpierw "zjedli" NT. Zapewniam Was, kiedy weszlibyście w rozmowę z wyznawcą islamu, zjadłby Was w trzech zdaniach. Dlaczego? Nie znacie podstaw Waszej wiary, jeśli znacie, to tylko cząstkowo i tak dalej...
ponad 1 rok temu / ewkajulek
 
Diabelskie wersety. Taki jest koran
ponad 1 rok temu / Sec
 
islam to czyste zło i manifestacja zła, kolejna bujda spreparowana aby zniszczyć człowieka. I niszczy... ludzi i kraje które się poddają islamowi - to straszna tragedia
ponad 1 rok temu / k2
 
"Wynika to z doktryny abrogacji ? późniejsze wersety zostają unieważnione przez te wcześniejsze." Czy nie raczej wczesniejsze wersety zostaja uniewaznione przez pozniejsze..." Read more: http://www.pch24.pl/islam-to-komunizm-xxi-wieku---nowa-ksiazka-o-religii-mahometa,65210,i.html#ixzz5bY1yIUNP
ponad 1 rok temu / Piotr
 
Można tę książkę polecać polskim biskupom. Tak, szczególnie tym którzy "pochylają" się nad islamistami by ich wpuścić do owczarni chrystusowej na przelew krwi. Znamienne, że nie pochylają się nad repatriantami Polaków np. z Kazachstanu, którzy żyją w biedzie i nieludzkim klimacie /latem do plus 40 stopni C, zimą do minus 40 stopni C /. Nasz Pan, Jezus Chrystus oddał swoje życie za owce, czy polscy biskupi wiedzą co to znaczy? Czy sami oddadzą życie za swoje owce? Znawcy tematu mówią, że na 33 stopniu masońskim, masoni przechodzą na Islam. Lecz choćby zdobyli nawet cały świat, to na duszy ponieśli szkodę, bo Mahomet wyje w Piekle przykuty łańcuchem na samym jego dnie. Tak mówią Orędzia z Nieba. Króluj nam Chryste!
ponad 1 rok temu / [email protected]
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.