Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   13   SIERPNIA   2020 r.

NMP Kalwaryjskiej
IV Objawienie w Fatimie
Św. Hipolita, męczennika
Św. Jana Berchmansa
 
 
 
 

Islam czy mowa nienawiści? Co jest większym zagrożeniem dla Europy? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Jednego dnia były szef niemieckiego wywiadu (BND), August Hanning przekonuje, że radykalny islam jest – patrząc długofalowo – największym zagrożeniem dla Europy. Kolejnego dnia niemiecki rząd zapowiada karanie za islamofobię. Skąd ta niekonsekwencja? Jacek Ożóg zaprasza na raport PCh24.pl.

 

W programie również: ciąg dalszy „sprawy” abp Lengi, setki milionów dolarów od ONZ na promocję aborcji i antykoncepcji oraz włoska niechęć do tradycyjnych duszpasterstw.

Czytaj także:
DATA: 2020-03-12 21:53:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@Aha A satanizm to też religia jak każda inna? A czy Mahomet prowadząc wojny to był terrorystą czy prawowiernym wyznawcą religii którą stworzył?
5 miesięcy temu / A.G.
 
Jest 5 filarow Islamu. Mozna to zobaczyc na fladze Iranu. Jedna z nich to wiara w Dni Sądu. Wtedy ich Imam lub Kalif na zabijac żydów i chrzescijan na żądanie kamienia w Kabie, który przemowi. Nie bedzie wtedy niewiernych. Proszę przeanalizowac Apokalipsę św Jana, a raczej Objawienie Jezusa Chrystusa.
5 miesięcy temu / Second
 
Kto jest twórcą tego określenia mowa nienawiści? Armia ludzi się tym zajmuje i jakie to są koszty ich utrzymania na koszt podatnika? Może się okazać, że diagnoza lekarska o stwierdzeniu choroby też będzie mową nienawiści?
5 miesięcy temu / Kopac
 
@Aha Przecież ten fundamentalizm wynika z zasad koranicznych. Inna rzecz, jak kazdy widzi, nawet fundamentalizm w fałszywej sprawie przynosi owoce.
5 miesięcy temu / Ryś
 
Jeśli przypominam że lgbtq to sodomici to oczywiście podpadam pod mowę nienawiści?
5 miesięcy temu / Jot
 
Islam sam w sobie nie jest zagrożeniem. Religia jak każda inna. Zagrożeniem jest fundamentalizm i terroryzm islamski. Kazdy fanatyzm jest zagrożeniem. Ale terroryzm islamski to zagrożenie zewnętrzne- Europa zjednoczona i działająca razem pokona ten problem. Zaś mowa nienawiści i sama nienawiść to zagrożenie wewnętrzne i niszczy nas od środka. Wychodzi zatem wszystko na jedno i to samo.
5 miesięcy temu / Aha
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.