DZIŚ JEST:   19   LUTY   2019 r.

Św. Konrada z Piacency
 
 
 
 

Irlandia Północna pod naciskiem. Wielkie koncerny domagają się legalizacji homozwiązków

Irlandia Północna pod naciskiem. Wielkie koncerny domagają się legalizacji homozwiązków
Pracownicy Apple na paradzie homoseksualistów w San Francisco. Fot. REUTERS/Elijah Nouvelage

Niemal trzydzieści międzynarodowych korporacji podpisało list domagający się legalizacji homozwiązków w Irlandii Północnej. Wśród nich znalazły się takie firmy jak Coca-Cola, IBM czy Axiom.

 

Rząd Irlandii Północnej mierzy się z coraz większym naciskiem homoseksualnej międzynarodówki. Pod listem wystosowanym przez Amnesty International UK, domagającym się legalizacji homozwiązków podpisało się trzydziestu przedstawicieli wielkich, międzynarodowych korporacji. Znajdziemy wśród nich takie marki jak Coca-Cola czy IBM.

 

„Różnorodne, patrzące przed siebie społeczeństwo jest podstawowym czynnikiem potrzebnym do powstania żywej, konkurencyjnej gospodarki i świetlanej przyszłości Irlandii Północnej” – zaznaczono w liście. „Bez pełnej akceptacji związków jednopłciowych, nie będzie możliwe przyciągnięcie kolejnych utalentowanych ludzi” – powiedział dyrektor „Projektu Tęcza”, John O’Doherty. Jego zdaniem, legalizacja homozwiązków ma być idealnym lekarstwem na problem drenażu mózgów, mocno dotykający północną Irlandię.

 

Zarówno Wielka Brytania jak i Republika Irlandii uznały już homozwiązki jako w pełni legalne. Oświadczenie korporacji jest częścią międzynarodowej presji wywieranej na Irlandię Północną, aby i w tym kraju było podobnie. Najnowsze sondaże przekonują, że aż 76 procent społeczeństwa opowiada się za legalizacją homozwiązków.

 

Źródło: lifesitenews.com

PR

      

 


DATA: 2018-09-20 08:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Panie Grzegorzu, Pokazywanie nagości to ekshibicjonizm i jest to karalne. Pary heteroseksualne bez ślubu kościelnego (lub także cywilnego) same decydują o stanie swojego związku. Dzieci nie są odbierane z byle powodu (a przynajmniej nie powinny być), powinno chodzić o dobro dziecka bez względu na płci rodziców/opiekunów. Legalizacja związku pozwala np. Na uzyskanie informacji medycznych o stanie zdrowia partnera np. Po wypadku. Możliwość odziedziczenia po partnerze który zmarł. Nie ma tu żadnego wypaczenia. Nie chodzi też o kościelny ślub ale cywilną legalizację.
4 miesiące temu / Mariusz
 
I tak deprawuja legalnie trzęsącymi gołymi tyłkami .I nie tylko tyłkami.I na co jeszcze pozwolić ? Dzieci adoptować ? Coraz więcej związków hetero bez ślubu,a oni będą legalizować i tamtym dzieci odbierać .
4 miesiące temu / Grzegorz
 
A czy to jest takie złe? Czy ktoś nie będzie mógł przez to zmrużyć oka? Kury przestaną się nieść a krowy dawać mleko? Mowa o legalizacji związku dwojga dorosłych osób
4 miesiące temu / Mariusz
 
Co za pitolenie, NI jest składowa UK, po drugie nie ma rządu już od prawie 600 dni więc i tak i tak westminster rządzi.
4 miesiące temu / Awe
 
Tu jest list: https://www.amnesty.org.uk/press-releases/business-leaders-and-employers-show-their-support-equal-marriage-northern-ireland Na dole listu pełna lista korporacji
4 miesiące temu / Brzytwa
 
A jak to ma zapobiec drenażu mózgów. Załóżmy, że x % społeczeństwa to wykształceni inteligenci i mózgi. To jeżeli homoseksualistów jest 5 % w społeczeństwie to x % z 5 % to ile ? (Przy założeniu, że tyle samo % mózgów jest wśród homoseksualistów, co w społeczeństwie) Jak to ma zapobiec drenażowi mózgów? Śmiechu warte.
4 miesiące temu / trooper
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.