DZIŚ JEST:   20   LIPCA   2019 r.

Św. Małgorzaty, męczennicy
Bł. Czesława Odrowąża, kapłana
 
 
 
 

Irlandia Północna pod naciskiem. Wielkie koncerny domagają się legalizacji homozwiązków

Irlandia Północna pod naciskiem. Wielkie koncerny domagają się legalizacji homozwiązków
Pracownicy Apple na paradzie homoseksualistów w San Francisco. Fot. REUTERS/Elijah Nouvelage

Niemal trzydzieści międzynarodowych korporacji podpisało list domagający się legalizacji homozwiązków w Irlandii Północnej. Wśród nich znalazły się takie firmy jak Coca-Cola, IBM czy Axiom.

 

Rząd Irlandii Północnej mierzy się z coraz większym naciskiem homoseksualnej międzynarodówki. Pod listem wystosowanym przez Amnesty International UK, domagającym się legalizacji homozwiązków podpisało się trzydziestu przedstawicieli wielkich, międzynarodowych korporacji. Znajdziemy wśród nich takie marki jak Coca-Cola czy IBM.

 

„Różnorodne, patrzące przed siebie społeczeństwo jest podstawowym czynnikiem potrzebnym do powstania żywej, konkurencyjnej gospodarki i świetlanej przyszłości Irlandii Północnej” – zaznaczono w liście. „Bez pełnej akceptacji związków jednopłciowych, nie będzie możliwe przyciągnięcie kolejnych utalentowanych ludzi” – powiedział dyrektor „Projektu Tęcza”, John O’Doherty. Jego zdaniem, legalizacja homozwiązków ma być idealnym lekarstwem na problem drenażu mózgów, mocno dotykający północną Irlandię.

 

Zarówno Wielka Brytania jak i Republika Irlandii uznały już homozwiązki jako w pełni legalne. Oświadczenie korporacji jest częścią międzynarodowej presji wywieranej na Irlandię Północną, aby i w tym kraju było podobnie. Najnowsze sondaże przekonują, że aż 76 procent społeczeństwa opowiada się za legalizacją homozwiązków.

 

Źródło: lifesitenews.com

PR

      

 


DATA: 2018-09-20 08:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Panie Grzegorzu, Pokazywanie nagości to ekshibicjonizm i jest to karalne. Pary heteroseksualne bez ślubu kościelnego (lub także cywilnego) same decydują o stanie swojego związku. Dzieci nie są odbierane z byle powodu (a przynajmniej nie powinny być), powinno chodzić o dobro dziecka bez względu na płci rodziców/opiekunów. Legalizacja związku pozwala np. Na uzyskanie informacji medycznych o stanie zdrowia partnera np. Po wypadku. Możliwość odziedziczenia po partnerze który zmarł. Nie ma tu żadnego wypaczenia. Nie chodzi też o kościelny ślub ale cywilną legalizację.
9 miesięcy temu / Mariusz
 
I tak deprawuja legalnie trzęsącymi gołymi tyłkami .I nie tylko tyłkami.I na co jeszcze pozwolić ? Dzieci adoptować ? Coraz więcej związków hetero bez ślubu,a oni będą legalizować i tamtym dzieci odbierać .
9 miesięcy temu / Grzegorz
 
A czy to jest takie złe? Czy ktoś nie będzie mógł przez to zmrużyć oka? Kury przestaną się nieść a krowy dawać mleko? Mowa o legalizacji związku dwojga dorosłych osób
9 miesięcy temu / Mariusz
 
Co za pitolenie, NI jest składowa UK, po drugie nie ma rządu już od prawie 600 dni więc i tak i tak westminster rządzi.
9 miesięcy temu / Awe
 
Tu jest list: https://www.amnesty.org.uk/press-releases/business-leaders-and-employers-show-their-support-equal-marriage-northern-ireland Na dole listu pełna lista korporacji
9 miesięcy temu / Brzytwa
 
A jak to ma zapobiec drenażu mózgów. Załóżmy, że x % społeczeństwa to wykształceni inteligenci i mózgi. To jeżeli homoseksualistów jest 5 % w społeczeństwie to x % z 5 % to ile ? (Przy założeniu, że tyle samo % mózgów jest wśród homoseksualistów, co w społeczeństwie) Jak to ma zapobiec drenażowi mózgów? Śmiechu warte.
9 miesięcy temu / trooper
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.