DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Najprostszym wytłumaczeniem jest to ,że ISIS nawet jeśli się utrzyma to do takiej popotęgi jak Iran w tym wieku nie dojdzie a nawet być może nigdy nie dojdzie . Dlatego Żyd bardziej obawia się Iranu . Ale kluczową sprawą jest oczywiście możliwość wyprodukowania broni nuklearnej . A na to Państwo Islamskie nie ma żadnych szans w przeciwieństwie do Iranu , który wcześniej czy później będzie ją miał pozbawiając Izraela monopopolu na nią .
ponad 4 lata temu / tagon
 
Tak objawia się "moc pieniądza". Państwu Islamskiemu płacą, więc się ich nie boją. Iran - nieprzekupny.
ponad 4 lata temu / @
 
Wystarczy poszukać na internecie coś więcej na temat przywódcy ISIS-u: "Simon Elliot (Elliot Shimon) aka Al-Bagdadi urodził się z dwojga żydowskich rodziców , jest agentem Mossadu." i od razu wiadomo dlaczego Izrael woli ISIS bardziej niż Iran.
ponad 4 lata temu / Niktoś
 
Żydzi już tak sobie nagrabili w okolicy, że nie mogąc znaleźć bliskiego sojusznika cieszą się że mają do wyboru "mniejszego wroga".
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
To isis to żydom kiedyś bokiem wyjdzie i to oni zostaną wybici. Nawet gdzieś kiedyś jakieś proroctwa o tym były .Z Jak z tą legendą żydowską o golemie o której wspominał Braun.
ponad 4 lata temu / jaaconieja?>
 
Ci Żydzi są albo idiotami, albo aż tak bardzo nienawidzą Chrześcijan, że gotowi są porzucić geopolitykę na rzecz fizycznej eksterminacji swoich "młodszych braci w wierze". Przecież wszystkie sąsiednie państwa Izraela to kraje z większością sunnicką. Wszystkie wojny Izraela dotychczas toczone to wojny z Egiptem, Jordanią, Hamasem (wszystko to Sunnici). Hezbollah i Syria to tylko Szyici i Alawici. Jednak Izraelici wolą popierać Sunnitów, bo Ci są: 1. Sprzymierzeni z USA 2. Są większością w arabskich krajach i bardziej prześladują Chrześcijan od szyitów. Szyici są nieco bardziej przyjaźni Chrześcijanom dlatego, że również są często w mniejszości (jak w Libanie, Syrii czy do niedawna Iraku).
ponad 4 lata temu / asdf
 
Nie tak dawno, tzw. PIsl opublikowało mapę planowanej ekspansji islamu. Mapa objęła południową Europę, w tym oczywiście najważniejszy cel ekspansji - Rzym. Na tej mapie zabrakło jednak pewnego nieislamskiego państwa graniczącego z Syrią i Libanem. Analitycy zachodni pośpieszyli z wyjaśnieniem, że ekspansja na ten kraj jest "oczywista" i dlatego nie ma go na mapie.
ponad 4 lata temu / reko
 
A odrzucenia roszczeń żydowskich przez "polski" rząd wciąż brak. Pewnie w rocznicę wyzwolenia NIEMIECKIEGO obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu znów nie będzie członków rodziny Rotmistrza Pileckiego, bo to dla plemienia żmijowego niewygodne. Panie Duda, daleko na kłamstwie nie zajedziecie.
ponad 4 lata temu / pol
 
"szef resortu obrony Izraela, Mosze Ja\'alon, wyraził zaskakującą opinię" - zaskakującą? Mnie tutaj nic nie zdziwiło...
ponad 4 lata temu / zxc
 
Izrael jest głównym reżyserem powstania ISIS, a Iran jest kolejnym celem w kierunku utworzenia wielkiego Izraela.
ponad 4 lata temu / komentator
 
Skąd zdziwienie, przecież ISIS to twór nie tylko amerykański, ale również miłującego pokój plemienia żmijowego.
ponad 4 lata temu / abc
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.