DZIŚ JEST:   18   SIERPNIA   2018 r.

Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Czekasz biernie, czy już spakowałeś co ci się przyda w więzieniu? :)
2 miesiące temu / do ollek
 
Tylko czekać,aż w Polsce będzie 10 lat za konwersję na islam.
2 miesiące temu / ollek
 
No i właśnie ta irańska większość jest przeciwko wolności religijnej, gdyż demokratycznie wybrane władze Iranu karzą za konwersję na chrześcijaństwo. Przeczytaj artykuł pod którym komentujesz, w nim jest to opisane :)
3 miesiące temu / do @hehehe
 
W Iranie rządzi większość. Nie zauważyłeś?
3 miesiące temu / @hehehe
 
Demokracja teoretycznie daje wolność religijną??? Nie rozumiesz pojęć których używasz. Demokracja to system władzy gdzie rządzi większość. Gdy większość jest przeciwko wolności religijnej, wtedy demokracja nie daje wolności religijnej i jest to w pełni zgodne z teorią :)
3 miesiące temu / do @hehehe
 
Póki co, Iran jest jednym z niewielu państw nie nastawionych wrogo do Polski. Kto powiedział, że nie możemy robić z Iranem interesów? Należy zachować kontrakty na dostawę paliw i delikatnie pozbyć się wojsk amerykańskich z Polski. USA i Izrael wypowiedzieli Polsce otwarta wojnę. Gardzą naiwnymi i szczerym katolikami. Nikt nie zamierza przechodzić w Polsce na islam, ani Iran nie nalega na zmianę naszej wiary. Być może, gdyby mądrze postępować, udałoby się uzyskać większe prawa dla katolików irańskich. Nic na siłę, wszystko z poszanowaniem partnera. Na marginesie, również Turcja szanuje Polaków. Nieprawdą jest złe traktowanie naszych rodaków w Turcji. Turcy szanują nas za Sobieskiego i pamiętają. Dobrego traktowania doświadczyli np. moi znajomi księża i ich znajomi.
3 miesiące temu / beta
 
A jednak chrześcijanie i katolicy w Iranie nie chcą wprowadzenia demokracji, która teoretycznie daje wolność religijną. Wiedzą czym pachnie żydowska demokracja. Jak myślisz dlaczego?
3 miesiące temu / @hehehe
 
Napiszę analogicznie bezsensownie: przypomnę jeszcze wszystkim "nieprzejednanym", że Polacy wspierają jednak zdecydowanie PiS, czyli partię proizraelską i proamerykańską :)
3 miesiące temu / do Karol
 
Żydowski Bóg nie jest Bogiem katolików. Żydowski Bóg jest szatanem. To wszystko dokładnie tłumaczy ks. Chrostowski w swoich książkach. Wiedzą to wszyscy interesujący się obecnym judaizmem rabinicznym - talmudycznym oraz ci, którzy kiedykolwiek mieli kontakt z żydami. Poznajemy żydow po ich mowie, kłamstwach i przewrotnosci oraz pogardzie dla Ewangelii. Bądź łaskaw odczepić się od nas ze swoimi protestancko-ewangelickimi herezjami wyznawanych przez tzw. chrześcijan mesjańskich czyli żydow oszukujących świat swoim fałszywym "nawróceniem" na wiarę katolicką. Jesteś rasistą jak Trump i twoi mesjanscy zydzi. Jak wszyscy zydzi.
3 miesiące temu / @Sec
 
10 lat więzienia za konwersję na chrześcijaństwo to jednak nie kara śmierci praktykowana w krajach sunnickich. Antagonizm między szyitami a sunnitami zauważali już nasi przodkowie nawiązując stosunki dyplomatyczne z szachem Abbasem I Wielkim (misja Sefera Muratowicza w latach 1601 - 1602). Co byśmy nie powiedzieli, to jednak Iran jest tym regionie państwem relatywnie "przewidywalnym" w swej polityce, a zarazem ważnym czynnikiem stabilizującym. Sytuację na Bliskim Wschodzie zaognia przede wszystkim aktualna polityka USA i Izraela. A przypomnę jeszcze wszystkim "nieprzejednanym", że syryjscy chrześcijanie wspierają jednak zdecydowanie prezydenta Baszszara al-Asada czyli proirańskiego alawitę.
3 miesiące temu / Karol
 
W słowach "nie naszego i żydowskiego Boga" udowodniłeś że nie jesteś chrześcijaninem. Chrześcijanie wierzą bowiem w Trójjedynego Boga i uznają Pana Jezusa za jedną z Osób tej Trójcy, czyli za Osobę Boską. Żydzi nie uznają Pana Jezusa za Osobę Boską, a więc to jasne że Bóg chrześcijan i "bóg" żydów ("żydów" z małej litery, bo chodzi o religię) to nie ten sam Bóg. Czym się więc "bóg" żydowski różni od "boga" muzułmańskiego o imieniu Allah? Tylko imieniem? Bo więcej mają podobieństw niż różnic. W obu przypadkach jest to JEDNOOSOBOWY Bóg i w obu przypadkach Pan Jezus nie jest uznawany za Osobę Boską.
3 miesiące temu / do Sec
 
Co na to naiwniacy określający siebie katolikami, a będący sojusznikami bezbożnego Iranu w jego walce z bezbożnym Izraelem? Czyż nie znają słów św. Pawła: "Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo" 2Kor6,14?
3 miesiące temu / hehehe
 
W Polsce ostatnio Iran jest wielbiony. Większość komentatorów nazywa ich Persami, tak ładniej brzmi, jednocześnie przypominając zasługi Persów w pomocy udzielonej polskiej armii. Zapominamy tylko, że obecnie jest to Republika Islamska ze wszystkimi konsekwencjami. Oni też czekają na Mahdiego, ostatniego Kalifa, który poprowadzi muzułmanów do walki przeciwko wszystkim niewiernym. Oni tez uznaja Jezusa za proroka, na równi z Mahometem i niżej Mahdiego. A Mahdi ma wg koranu zabijać. Kamień w Kaabie ma przemówić, Isa czyli wg nich Jezus ma pójść na pielgrzymkę do Mekki, złamać krzyż i namaścić Mahdiego. Skąd to wszystko? Z koranu. A czy zgadza się to z Naszym Pismem Świętym? Tak, nawet sie dopełnia. W Apokalipsie czytamy o Antychryście oraz Fałszywym Proriku. Czytamy o znakach i, że obraz Bestii przemówi. Może to będzie kamień w Kaabie? Jutro zaczynaja ramadan i będzie bombowo. Kogo oni wielbia, bo chyba nie naszego i żydowskiego Boga?
3 miesiące temu / Sec
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.