DZIŚ JEST:   03   SIERPNIA   2020 r.

Św. Lidii z Tiatyry
Św. Nikodema
 
 
 
 

Internauci żądają gwarancji od Anglii i Francji dla... tęczy

Internauci żądają gwarancji od Anglii i Francji dla... tęczy

Na Facebooku powstał fanpage „Żądam, aby Tęcza dostała gwarancje od Anglii i Francji”. W ten sposób internauci kpią z trwającej odbudowy instalacji na Placu Zbawiciela.

 

Instalacja została spalona 11 listopada ubiegłego roku. Wcześniej podpalano ją czterokrotnie. Przeciwko odbudowie tęczy na Placu Zbawiciela protestują Warszawiacy. Od kilku dni manifestacje organizują aktywiści związani z Ruchem Narodowym.

 

Fanpage na Facebooku powstał we wtorek i ma już kilkuset znajomych. Jego animatorzy wyjaśniają krótko: „Będziemy prowadzili intensywną politykę zagraniczną w celu uzyskania gwarancji!”.

 

Oto odpowiedź internetu na amok w jaki wpadły lewicowe media po spaleniu tęczy - symbolu homoseksualnego grzechu.


 

Źródło: Facebook

ged


DATA: 2014-04-17 14:04
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Tęcza jako znak przymierza ma 7 kolorów, na pamiątkę 7 praw, jakie dostał Noe od Boga. Ta pedalska ma 6 kolorów bo oznacza 6 zboczeń i dewiacji.
ponad 6 lat temu / stoLica
 
Pedalstwo trzeba nazywać pedalstwem! Dość tej internetowej poprawności!
ponad 6 lat temu / Jacek
 
Uczestnicy Marszu Niepodległości doszczętnie spalili stojącą na Placu Zbawiciela tęczę? Złapano kogoś? Nagrano na kamerach? Gdzie są nagrania ze stałych kamer? Dlaczego Policja nie ujęła sprawcy? Z tego co widziałem w internecie to raczej była jakaś kolejna prowokacja władz Warszawy lub lewackiej Antify. Przy podpaleniu (co widać na nagraniach początkowych) nie było ludzi a była Policja. Odbuduje się i znowu będzie pokazać w TVN jak płonie - muszą tworzyć faszyzm i antysemityzm bo... w Polsce go nie ma.
ponad 6 lat temu / Jacek Z
 
@Barbara o tym samym pomyślałem. Poczekajmy aż ją odbudują. Odprawmy pod nią mszę i poświęćmy jako znak nawrócenia Warszawiaków i powrotu do Przymierza z Bogiem. Niech tęcza stanie się ponownie symbolem - tak jak po potopie - który podkreśla odejście człowieka od grzechu sodomii. W jednym miejscu mamy dwa znaki przymierza PL.Zbawiciela - i Tęcza - dar od Boga. Kto mieczem wojuje od miecza ginie, więc walczmy innymi metodami. Dobrze aby prawicowe portale pomysł nagłaśniały tak aby lewactwo się przestraszyło że może dojść do poświęcenia tęczy i próby odbicia tego pięknego symbolu.
ponad 6 lat temu / Kamil
 
Tęcza została zawłaszczona jako symbol. A może by tak spróbować ją odebrać? Na razię tę jedną, milosiernie pomijając jej brzydotę, rozsławić ją jako symbol biblijnego przymierza Boga z czlowiekiem? Pozdrawiam.
ponad 6 lat temu / Barbara
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.