DZIŚ JEST:   25   MARCA   2019 r.

Zwiastowanie Pańskie
Św. Prokopa
 
 
 
 

Imigranci nie potrafią inaczej? Na festiwalu w niemieckim Darmstadt doszło do powtórki z sylwestra

Imigranci nie potrafią inaczej? Na festiwalu w niemieckim Darmstadt doszło do powtórki z sylwestra
http://media2.s-nbcnews.com/

Co najmniej 18 kobiet padło ofiarą seksualnej przemocy ze strony imigrantów. Do molestowania doszło na festiwalu Schlossgrabenfest w niemieckim mieście Darmstadt. Scenariusz napaści był podobny jak podczas sylwestrowej nocy, gdzie przybysze z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej otaczali kobiety i wbrew ich woli zbliżali się do nich.

 

Podczas samego festiwalu do policji zgłosiły się trzy kobiety, które twierdziły, że padły ofiarą napaści seksualnej. „Uchodźcy” mieli je otoczyć i molestować. Wczoraj, w dzień po festiwalu, do służb zgłosiło się kolejnych 15 osób.

 

„The Independent” informuje, że policja aresztowała jak na razie trzech mężczyzn podejrzanych o napaść seksualną na uczestniczki festiwalu. Wszyscy są obywatelami Pakistanu oczekującymi w Niemczech na azyl. Policja wciąż szuka pozostałych sprawców przestępstw. Niewykluczone również, że liczba skarg wzrośnie.

 

Schemat imigracyjnych napaści na kobiety jest Niemcom znany dzięki wydarzeniom z nocy sylwestrowej. Wtedy w Kolonii, Hamburgu i innych miastach RFN osoby „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej” również napadali i molestowali niemieckie kobiety.


 

Źródło: onet.pl

MWł  


DATA: 2016-06-01 12:11
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

O co chodzi? Przecież to nie wina muzułmanw tylko europejskich kobiet.Trzeba przeprosic muzułmanów,że kilka nieroztropnych kobiet miała czelność zgłosić sprawę na policji.Należy zatem ukarać europejskie kobiety bo zamiast wychodzić we własnym kraju na festiwal i bawić sie to powinny siedzieć w norach,albo chodzić w worach tylko z okienkiem na oczy.Coś czuję,że Niemcy coraz bardziej będą niedługo zakochani we własnym kraju.A jeszcze do niedawna to był taki zorganizowany i bezpieczny kraj i zobaczcie co multikulti z tym uporządkowanym i do niedawna bezpiecznym krajem zrobiło a co jeszce złego im zrobi i co musi się jeszcze wydarzyć żeby to promuzułmańskie szaleństwo się wreszcie raz na zawsze w Europie skończyło?!! Coć czuję żę chyba bez wojny się tu niestety nie obejdzie?!
ponad 2 lata temu / PrzecieżBędzieJeszczeGorzej
 
Takim wybrykom sprzyja "jewropejska"rzeczywistość. "Panienki" łażą na takie imprezy we własnym gronie ( lesbijki, feministki?), a "mężczyźni" w Niemczech też widać wolą swoje towarzystwo, lubią nosić kiecki lub są po prostu zblazowanymi frajerami, którzy nie mają ochoty nadstawiać karku za swoje matki, żony i córki. Sumując to z totalną tolerancją, politpoprawnością i kultem walki z rasizmem, ksenofobią i homofobią, sami Niemcy stworzyli idealne środowisko egzystencji dla takich "czarnych ludów". Sami nachodźccy to nie problem. Oni tylko wyznają zasadę " tak się kraje jak Allach daje". W północnej Rosji za próbę takiego zachowania grupa islamskich nachodźcców dostała taki łomot od ruskich chłopaczków, że mogli sobie potem długo rozmyślać o swoich "podbojach" na szpitalnych wyrkach.
ponad 2 lata temu / agricola
 
Nie wiem co mam o tym sądzić. .. może Niemki to lubią. To jest chore , jak politycy niszczą życie kobietom.
ponad 2 lata temu / Predator
 
Taka jest kultura muzułmańska. Kto chce multi-kulti, musi to zaakceptować.
ponad 2 lata temu / ABC
 
Kolejny "dobry" przykład lewackiego debilizmu multi-kulti i aż dziwne że policja nie kazała kobietom milczeć lub przefarbowywać włosów.
ponad 2 lata temu / Benek 975
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.