DZIŚ JEST:   15   LUTY   2019 r.

Św. Klaudiusza la Colombiere
Bł. Michała Sopoćki
 
 
 
 

Imigracyjna lawina rozpędza się z nowym impetem. Niemcy przyjmą również rodziny „uchodźców”

Imigracyjna lawina rozpędza się z nowym impetem. Niemcy przyjmą również rodziny „uchodźców”
Fot. Reuters / Forum
#AFRYKA    #BLISKI WSCHÓD    #EUROPA    #NIEMCY    #SYRIA    #IMIGRANCI    #UCHODŹCY    #RODZINY

Wskutek polityki łączenia rodzin Niemcy może zalać nowa fala imigrantów a liczba przybyszów z Syrii, którzy dostali się do naszego zachodniego sąsiada od 2015 roku, ma szansę się w niedługim czasie podwoić.

                          

Taką właśnie perspektywę kreśli dziennik „Die Welt”, powołując się na dane z Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Pokazują one, jak gwałtownie wzrasta z roku na rok liczba wiz wydawanych dla członków rodzin osób przebywających już w Niemczech. O ile w 2014 roku było to około 30 tysięcy, rok później – 50 tysięcy, to liczba 70 tysięcy osiągnięta została już po trzech kwartałach 2016 r.


Gazeta szacuje, że w tzw. średnioterminowej perspektywie półmilionowa populacja imigrantów z Syrii przybyłych nad Ren w ciągu ostatnich dwóch lat może się podwoić.


Wkrótce do Niemiec w ramach łączenia rodzin przybędzie znacznie więcej ludzi niż w ramach postępowania azylowego – uprzedza Johannes Singhammer (CSU), wiceprzewodniczący Bundestagu.  

 

Źródło: niezalezna.pl

RoM

 

 

 


DATA: 2017-01-04 20:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Przywrócić granice Polski. Kto zostawia swój dom otworem?!
ponad 2 lata temu / przygranicznik
 
To wszystko musiało sie wydarzyć bo gdyby sie nie wydarzyło wciąż butni i pełni pychy organizowalibyśmy świat bez Boga. Generalnie w Polsce będą trzy grupy ludzi: 1. Przeciwni Bogu - tych los jest przesądzony, dzieci światłości prowadzeni przez Maryję i niezdecydowana reszta. Polska jako kra przetrwa pytanie tylko w której z tych grup będziemy. Nieciekawie wygląda bowiem sytuacja tych "niezdecydowanych" ?kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; i nie zbiera ze Mną, rozprasza" (Mt 12,30). A wiec jeśli się nie zmienią (im później tym będzie trudniej bo będzie potrzeba coraz większej odwagi) pójdą na potępienie.
ponad 2 lata temu / katolik
 
Już niedługo Europa jeszcze bardziej zapłacze!!!To co się wyrabie w Europie na punkcie dopieszczania muslimów jest po prostu jakimś szaleństwem,dobijaniem Europy i zabijaniem perspektyw do życia dla dotychczasowych obywateli Europy.Europa przyjmując na swój teren tych ludzi doprowadzi do tego,że sami bedziemy niedługo musieli uciekać!Jeżeli ktoś nie widzi w tym zagrożenia dla nas obywateli Europy.Po co było tworzyć nasz europejski świat przez tyle lat,skoro teraz się go z taką łatwością i nieodpowiedzialnością zaledwie kilku ludzi na stanowiskach europejskich burzy niczym domek z kart !!!
ponad 2 lata temu / BłagamZatrzymajmyWreszcieToSzaleństwo!!!
 
Róbcie tak dalej...Was już nie ma
ponad 2 lata temu / Rysiek
 
no to powodzenia sąsiedzie w wyniszczaniu własnego narodu
ponad 2 lata temu / syk
 
Każdy będzie mógł sprowadzić sobie wszystkie cztery żony z przychówkiem (bo naraz okaże się, że wszyscy mają po cztery żony) plus cztery teściowe. Teściowe zaś będą jednymi z czterech żon swoich mężów, których to mężów sprowadzą wraz z ich pozostałymi żonami i ich przychówkiem. A potem się zobaczy.
ponad 2 lata temu / yeke
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.