DZIŚ JEST:   23   LIPCA   2018 r.

Św. Brygidy, patronki Europy
 
 
 
 

Ilu naprawdę muzułmanów żyje w Niemczech? Oficjalne dane mocno odbiegają od opinii mieszkańców

Ilu naprawdę muzułmanów żyje w Niemczech? Oficjalne dane mocno odbiegają od opinii mieszkańców
Fot. Reuters / Marko Djurica / Forum
#WOJSKO    #REKRUCI    #DŻIHADYŚCI    #ŻOŁNIERZE    #BONN    #ARMIA    #BUNDESWEHRA    #SONDAŻ    #BADANIA    #ISLAMIŚCI    #WOJNA    #DŻIHAD    #NIEMCY    #MUZUŁMANIE    #STATYSTYKI    #ISLAM    #POBOROWI

Federalny Urząd Migracji i Uchodźców BAMF poinformował, iż w Niemczech w ciągu ostatnich sześciu lat przybyło 1,2 miliona muzułmanów. Przeciętny Niemiec sądzi, że co piąta osoba żyjąca w jego kraju to wyznawca islamu.

 

Według BAMF, dzisiaj na terenie całego kraju zamieszkuje już 4,5 mln muzułmanów, jednak ankietowani mieszkańcy uważają, że jest ich niemal pięć razy tyle.


Urząd podaje, iż pośród wyznających islam coraz mniej jest przybyszów z Turcji. Thomas de Maiziere, minister spraw wewnętrznych, ocenił, iż „życie muzułmańskie w Niemczech staje się bardziej różnorodne”.


W środę instytut badań społecznych Ipsos opublikował badania, zgodnie z którymi subiektywne oceny mieszkańców odnoszące się do wielkości islamskiej populacji mocno odbiegają od oficjalnych danych. Respondenci ocenili, że Niemcy stały się już krajem, w którym co 21 procent mieszkańców wyznaje religię Mahometa.

 

Źródło: tvn24.pl/PAP, dpa

RoM


DATA: 2016-12-14 19:30
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Próba prezentowania subiektywnych odczuć mieszkańców jako bardziej istotnych od danych urzędu imigracyjnego jest próbą okłamania czytelnika. Badania dowodzą,że ludzie zawodzą w swoich subiektywnych ocenach, co do wartości policzalnych nawet kiedy mają oceniać wiek kobiet... Tak jak Niemcom wydaje się, że muzułmanów jest 21%, tak Amerykanom wydaje się, że wydają na pomoc humanitarną ponad 10% PKB (w rzeczywistości
11 miesięcy temu / Radosław
 
We Frankfurcie żyje tylko 48 % Niemców. Reszta to w większości Muzułmanie. Wkrótce Niemcy bedą stanowić mniejszość w Stuttgardzie i Augsburgu. Więc nie to że sie Niemcom wydaje ale taka jest prawda. JDane z artykułu z Neta.
ponad 1 rok temu / ja
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.