DZIŚ JEST:   18   CZERWCA   2019 r.

Św. Elżbieta z Schönau
Św. Amand, biskup Bordeaux
 
 
 
 

Ignorują gwałty, forsują aborcję i powrót ofiary do oprawcy. Sądowe działania Planned Parenthood

Ignorują gwałty, forsują aborcję i powrót ofiary do oprawcy. Sądowe działania Planned Parenthood
fot. flickr.com

Amerykańska organizacja „Live Action” opublikowała film ukazujący kulisy działalności Planned Parenthood podczas rozpraw sądowych. Brian Hurley, adwokat z Ohio wspomina jak PP bagatelizowało gwałty, forsowało aborcję oraz nie sprzeciwiało się gdy ofiara po „zabiegu” wracała do oprawcy. Wszystko za pieniądze podatników.

 

Brian Hurley, adwokat z amerykańskiego stanu Ohio wniósł pozew wobec Planned Parenthood w sprawie dwóch zgwałconych dziewczynek. W dokumencie „Live Action” ukazuje kulisy rozprawy i strategię działania organizacji PP, która sztucznie przeciągała postępowania czyniąc je zbyt kosztownymi.

 

Klientkami Hurley’a była 14 - letnia dziewczynka wykorzystana seksualnie przez swojego trenera oraz 16 – latka, która zaszła w ciążę z własnym ojcem. W obu przypadkach, Planned Parenthood przeprowadziło aborcję, a następnie bez powiadomienia władz zezwoliło na powrót nieletnich do swoich oprawców. Dopiero w przypadku zgłoszenia przestępstw przez osoby trzecie, pedofilów spotkała zasłużona kara.

 

W przypadku szesnastolatki, nawet powtórne zgłoszenie gwałtu przez dziewczynę nie spowodowało reakcji Planned Parenthood. Jej ojciec - zanim został aresztowany - gwałcił ją bezkarnie przez kolejny rok.

 

- Jest dla mnie oczywiste, że mieli w obowiązku powiadomić o tym władze – wskazał Hurley. Jednocześnie zaznaczył, że nie miał zielonego pojęcia, z kim przyjdzie mu się mierzyć kiedy decydował się wziąć sprawę w swoje ręce.

 

- Powiem wam, nie miałem pojęcia w co się pakuję (…) zostałem włączony w bardzo skomplikowany i przeprowadzany niezwykle skrupulatnie spór sądowy – podkreślił. Planned Parenthood używa swoich „nieograniczonych” środków by przeciągać sprawy w nieskończoność. Większość z ludzi wnoszących skargi to osoby raczej niezamożne, nie mające pieniędzy by opłacać prawników przez np. kolejne sześć lat. Jego zdaniem takie działanie nie ma to żadnego związku z dochodzeniem do prawdy.  

    

- Bez prawie pół miliarda dolarów pochodzących z kieszeni podatników, Planned Parenthood nie byłaby w stanie prowadzić tego typu dochodzeń – wskazała Lila Rose, prezydent Live Action. – Kiedy organizacja ta jest ciągnięta do sądu, to właśnie podatnicy płacą za jej działania. Pośrednio przyczyniają się do przedłużania cierpienia tych młodych kobiet – dodała.

 

 

Źródło: lifesitenews.com / YouTube.com

PR       


DATA: 2018-06-18 14:59
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "61032"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.