DZIŚ JEST:   15   SIERPNIA   2020 r.

Wniebowzięcie NMP
Św. Tarsycjusza, męczennika
Św. Alfreda, biskupa
 
 
 
 

Ideologiczna ofensywa w szkołach: lewackie kalendarze, promocja LGBT i seksedukacja

Ideologiczna ofensywa w szkołach: lewackie kalendarze, promocja LGBT i seksedukacja
Karol Marks. By Karl Marx , thierry ehrmann ; edited by Eugenio Hansen, OFS [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons
#SEKSUALIZACJA    #SEKSEDUKACJA    #SZKOŁA    #LEWICA    #IDEOLOGIA    #GENDER    #AUSTRIA    #POLSKA    #MARKS    #HOMOSESKUALIZM    #SOCJALIZM

Młodzieżówka austriackich socjalistów przygotowała kalendarze przeznaczone dla dzieci w wiedeńskich szkołach podstawowych. Widnieją na nich symbole LGBT i ideologiczne postulaty marksizmu. Polska lewica nie chce pozostawać w tyle. Partia Razem dąży bowiem do wprowadzenia w szkołach edukacji seksualnej i kształtowania pozytywnego wizerunku homoseksualizmu.

 

Lewicowa młodzieżówka z Austrii przygotowała kalendarz dla dzieci szkół podstawowych w Wiedniu. Możemy w nim zobaczyć przejętą przez LGBT symbolikę (tęczę i jednorożca), ale też masońską gwiazdę oraz postać Karola Marksa. Nie zabrakło także pogańskiego znaku ankh znamionującego płodność. Kalendarz wyraża również dezaprobatę wobec niektórych polityków, jak na przykład przeciwnego imigracji kanclerza Austrii Sebastiana Kurtza.

 

,,Walczmy razem o równe prawa dla wszystkich: ponieważ nie ma znaczenia, kogo kochamy i jak się określamy” – brzmi jedno z haseł przewodnich lewicowego manifestu zawartego w kalendarzu dla dzieci.

 

Socjaliści nawołują także do przeciwdziałania ,,prawicowemu populizmowi”. Twierdzą, że w Europie rozpowszechnia się rasizm, seksizm i nacjonalizm. ,,Ale jest też wielu ludzi, którzy dążą do lepszego, bardziej sprawiedliwego świata, w którym wszyscy ludzie mogą żyć w godności” – dodają.

 

Na koniec możemy ujrzeć swoisty ,,Dekalog wartości”. Kalendarz dla uczniów szkoły podstawowej podnosi postulaty antykapitalistyczne, feministyczne, homoseksualne, antyfaszystowskie, równościowe, pacyfistyczne, otwartości na imigrantów, zielonego socjalizmu i zalegalizowania używek na bazie konopi indyjskich. O sprawie na Twitterze poinformował Krzysztof Bosak.

 

 

Także polska lewica żąda wprowadzenia w szkole seksedukacji oraz ocieplania wizerunku homozwiązków. – Chcemy zagwarantować, żeby edukacja opierała się na wiedzy naukowej, a nie na religijnych uprzedzeniach – twierdzą aktywiści Razem. Partia domaga się, by to placówki wychowawcze kształtowały w umysłach młodzieży pozytywny wizerunek homoseksualizmu.

 

Wbrew statystykom podawanym przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka, lewaccy aktywiści stwierdzają, że postulowana przez nich edukacja seksualna typu B, czyli skoncentrowanie się na biologicznych aspektach procesu dojrzewania człowieka, pozwoli na zmniejszenie problemów związanych z ,,niechcianymi ciążami”. Ten rodzaj edukacji seksualnej stoi w sprzeczności z obowiązującym w Polsce modelem typu A, czyli wychowaniem do życia w rodzinie, polegającym na informowaniu o procesach zachodzących u młodego człowieka w okresie przemian hormonalnych i skupieniu się na etycznych i rodzinnych aspektach wzrastania.

 

Partia Razem proponuje prowadzenie edukacji seksualnej typu B nie przez państwo, ale na poziomie sejmików wojewódzkich, skąd otrzymywałaby dofinansowanie. Chce też kolportować wśród dzieci środki antykoncepcyjne.  Mamy także możliwość udostępnienia w szkołach i świetlicach środków antykoncepcyjnych, przede wszystkim prezerwatyw, które nie tylko zapobiegają ciąży, ale także chorobom przenoszonym drogą płciową – podkreśla Katarzyna Paprota z Partii Razem.

 

 

Źródło: Twitter (Krzysztof Bosak) / nczas.com / wolnosc24.pl

NP

 

 

Polecamy również:

Będą gorszyć Twoje dziecko! Celebryci w służbie seksualizacji

 

  


DATA: 2018-09-04 14:39
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@PM- Polecam książkę ks. bp. G.F. Dillona "Masoneria zdemaskowana". Tam autor wskazuje, że istnieje centralne deryktorium wszystkich antychrześcijańskich tajnych stowarzyszeń z tzw. iluminatami i masonerią na czele. Biskup Dillon pisząc w XIX wieku trafnie przewidział, że będą one dążyły do utworzenia ogólnoświatowej ateistycznej republiki. I to proroctwo ziściło się dzisiaj w postaci ONZ i jej pochodnych takich jak UE. A nasza władza, włącznie z PiS-owską, to jedynie namiestnicy tego dyrektorium, któremu dzisiaj przewodniczy któryś z czołowych iluminatów-masonów, Soros albo ktoś z jemu pokrewnych. Nie będziemy prawdziwie katolickim i niepodległym państwem póki nie wyjdziemy z tych diabolicznych struktur.
ponad 1 rok temu / krisbac
 
Fatima Różaniec!
ponad 1 rok temu / Gość
 
A co na to rodzice podobno CHRZEŚCIJANIE ? A co na to proboszczowie ? Na kazaniach nic o tym nie mówią więc nie jest to PROBLEM . A może KEP wyda jakiś List w tym temacie.? Chociaż jest to mało prawdopodobne gdyż wiele haseł głoszonych w nowym kościele jest taka sama jak haseł lewicowych. Np. >równe prawa dla wszystkich: ponieważ nie ma znaczenia, kogo kochamy i jak się określamy? ? brzmi jedno z haseł przewodnich lewicowego manifestu zawartego w kalendarzu dla dzieci.< Dla porównania tezy o. J.Martina wzywające do otwarcia parafii na LGBT. >Przeciwdziałania ,,prawicowemu populizmowi?. Twierdzą, że w Europie rozpowszechnia się rasizm, seksizm i nacjonalizm. < Nasi hierarchowie zapraszani do TVN głoszą podobne poglądy nawołując do >mieszania ras< i kultur i budowania społeczeństwa OTWARTEGO i różnorodnego. .
ponad 1 rok temu / iskierka
 
@krisbac Problem w tym że nie znamy i nie mamy naszej "władzy". Kto tak naprawdę rządzi Polską, jeżeli ciągle słyszymy z ust tego czy innego ministra, premiera, prezydenta etc., etc.... że nie jest on władny czegoś zrobić, zakazać czy też nakazać. To co widzimy to tylko teatrzyk dla mas, tego kto wydaje rozkazy nie znamy.
ponad 1 rok temu / PM
 
Albo władza państwowa zacznie administracyjnie rozwiązywać neomarksistowskie i inne masońskie organizacje albo prędzej czy później zatrują one umysły narodu i elit. Jak nie dzisiaj to jutro. Pismo Święte ustami Św. Pawła mówi, że po to władza dzierży miecz, aby karać złoczyńców (Rzym. 13:4).
ponad 1 rok temu / krisbac
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.