DZIŚ JEST:   11   GRUDNIA   2019 r.

Św. Damazego I, papieża
Św. Daniela, pustelnika
 
 
 
 

Ideologia gender we francuskich szkołach. To uderzenie w tradycyjną rodzinę

Ideologia gender we francuskich szkołach. To uderzenie w tradycyjną rodzinę
Fot. Daniel Dmitriew / FORUM
#GENDER    #LGBT    #IDEOLOGIA    #PŁEĆ    #RODZINA    #ATAK NA RODZINĘ    #SZKOŁA

Ideologia gender wkracza do francuskich szkόł. Przed zbliżającym się rokiem szkolnym wiele liceów będzie korzystać z podręcznika wydanego przez znaną oficynę, Editions Nathan. W książce przeznaczonej dla pierwszych klas licealnych, w sposób graficzny ukazuje się osobę ludzką wraz z objaśnieniem jej płci, tożsamości płciowej i wyrażania  skłonności seksualnych.

 

Płeć biologiczna jest zdefiniowana zgodnie z prawem jako „płeć przypisana przy urodzeniu, w zależności od tego, jakie pojawiają się genitalia”. „Tożsamość” zaś, według podręcznika, to „poczucie bycia kobietą lub mężczyzną”. A wyrażanie to sposób w jaki osoba może wrazić swoją tożsamość płciową.

 

Wszystkiemu towarzyszą podpisy i tablice zapraszające uczniów do wskazania, czy czują się mężczyznami czy kobietami, niezależnie od płci biologicznej.

 

Celem takiej edukacji jest deprawacja młodzieży mająca na celu wyeliminowanie pojęcia płci i w konsekwencji tradycyjnej rodziny. Mówią o tym głośno stowarzyszenia katolickie, nawołując rodziców  do protestu  przeciw owej barbarzyńskiej indoktrynacji narodowej.

 

FLC


DATA: 2019-08-01 14:08
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Teoria gender niech będzie przeklęta bo ona z ludzi robi zwierzęta
4 miesiące temu / Trąbolot
 
Nazywajmy rzeczy po imieniu- uderzają w NORMALNA rodzine, a nie jakaś tradycyjna. Bo jak nasze są tradycyjne, to ich jakie-nowoczesne? Obecnie nowoczesność ma pozytywny wydźwięk, wiec nie dawajmy im broni do ręki!!!
4 miesiące temu / Judyt
 
Brawo dla organizacji kalotlickich za informowanie o sprawie. Kościół ma jasne stanowisko w tej sprawie. Chłopczyk jest chłopczykiem a dziewczynka jest dziewczynka a wszystkich z problemami należy leczyć. O wszystkich inne przypadkach należy uczyc w że są "sprzeczne z naturą, nienormalne" Nie należy też się dać nabierać na manipulacje która poniżej napisał Szach który zekomo nie rozumiem czym jest normalność. Normalności należy bronić bo nastanie Chaos. Pozdrawiam Ciepło. Z Panem Bogiem.
4 miesiące temu / Marcinomn
 
"Celem takiej edukacji jest deprawacja młodzieży mająca na celu wyeliminowanie pojęcia płci i w konsekwencji tradycyjnej rodziny." Nie rozumiem tego. Jak chłopak czuje się chłopakiem, to tak przecież wpisze, dziewczyna podobnie i takich będzie 99,9%. Czy ta rubryka w książce jest jakaś magiczna, że ich przemieni w LGBT czy jak? Przecież są udokumentowane medycznie przypadki, gdzie mózg rozwija się inaczej niż ciało w sensie płci i to ten umowny 0,1% wpisze uczucia tożsamości inne niż wskazuje ciało.
4 miesiące temu / Szach
 
jakie wkracza ,jest obecne od dawna ,w Hiszpanii od 20 lat
4 miesiące temu / chichot
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.