DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Ideologia gender w praktyce. WHO proponuje: masturbacja dla 4-latka

Ideologia gender w praktyce. WHO proponuje: masturbacja dla 4-latka

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca w specjalnym dokumencie jak edukować seksualnie dzieci. Dzieciom do czwartego roku życia proponuje naukę masturbacji.

 

Dokument pt. „Standardy edukacji seksualnej w Europie” został sygnowany przez Biuro Regionalne Światowej Organizacji Zdrowia dla Europy i Federalne Biuro ONZ ds. Edukacji Zdrowotnej. Jakie punkty programowe można w nim znaleźć?

 

Już dla dzieci od 0-4 roku życia WHO zaleca program dotyczący radości i przyjemności z „dotykania własnego ciała”. Dzieci mają dowiedzieć się o masturbacji oraz o tym, że „koncepcje rodziny” mogą być „różne”. Taka samo jak „różne” mogą być związki.

 

Do 6. roku życia, zgodnie z programem, dziecko powinno dowiedzieć się o związkach tej samej płci a także nabrać szacunku „dla różnych norm związanych z seksualnością”. Nadal będzie poznawać swoje ciało, uczyć się o masturbacji i autostymulacji.

 

Dla dzieci w wieku od 6-9 lat przewiduje się wiedzę o zmianach dotyczących ciała, miesiączkowaniu, ejakulacji. Dzieci dowiedzą się także o wyborze dotyczącym „rodzicielstwa i ciąży”. Poznają także „mity dotyczące prokreacji”, „rożne metody antykoncepcji” oraz będą się uczyć akceptacji „różnorodności”.

 

Dzieci w wieku 9-12 lat przejdą na poziom zdecydowanie bardziej praktyczny. WHO chciałaby nauczyć ich używania prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych. Nadal będą uczyć się o „przyjemności, masturbacji, orgazmie”. Pozna również „różnice między tożsamością płciową i płcią biologiczną” dowie się czegoś o „miłości wobec osób tej samej płci”. Zdaniem twórców progamu dziecko powinno też uczyć się akceptacji „różnych opinii, poglądów i zachowań w odniesieniu do seksualności”.

 

Do 15. roku życia dziecko, w założeniu WHO, powinno umieć wybierać i stosować antykoncepcje. Ma wiedzieć też czym jest tożsamość płciowa i orientacja seksualna, a także "coming out". Dowie się też czym jest ciąża, także w... związkach jednopłciowych. Nauczy się również tego, jak komunikować się z inną osobą w sprawie „uprawiania bezpiecznego seksu”.

 

Ostateczny etap "edukowania" seksualnego przypada na 15. rok życia. Końcowy etap programu to już kompletna sieczka: „krytyczne podejście do norm kulturowych / religijnych w odniesieniu do ciąży, rodzicielstwa itp. Akceptacja różnych orientacji seksualnych i tożsamości. Zmiana możliwych negatywnych odczuć, odrazy i nienawiści wobec homoseksualizmu na akceptację różnic seksualnych. Dokonanie coming out’u. Struktura rodziny i zmiany, małżeństwa z przymusu, homoseksualizm / biseksualizm / aseksualność, samotne rodzicielstwo.

 

 

Źródło: wobroniewiaryitradycji.wordpress.com

ged


DATA: 2014-01-17 14:58
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Biedne dzieci ,ta cała edukacja seksualna jest godna pożałowania!
ponad 5 lat temu / katolik
 
O bardzo miło że poznałem ten program, bo właśnie moje dziecko będzie wraz z nim się edukować. Jestem dumny, że moje dziecko będzie uświadomione i będzie na każdym kroku wygrywać z ciemnym tworem polskiej nietolerancji. Super program i ogólnie wielki postęp w edukacji, niestety w Polsce jeszcze trochę trzeba będzie poczekać, bo to ciemnogród katolicki.
ponad 6 lat temu / racjonalist
 
Przeczytałam cały obszerny dokument WHO dotyczący edukacji seksualnej i nic mnie nie zaszokowało a wręcz odwrotnie. Mówiąc o niemowlakach nie ma wzmianki o masturbacji ale jest mowa o odkrywaniu ciała - jak ktoś ma dzieci to o tym wie. starsze dzieci interesują się genitaliami i jest to dla nich pewna zagadka potem mówi się im, że to wstyd, że tak nie wolno i w konsekwencji sprawia się, że dzieci odkrywają seksualność całkiem samotnie nieraz błądząc. Edukacja WHO nie ma nic wspólnego z okradaniem dzieci z ich intymności wręcz odwrotnie ma na celu danie dziecku poczucie pewności dotyczącej seksualności i świadomości swojego ciała. Nikt nie każe się dziecku masturbować - to chore jak interpretowane są te nauki. Wychowaliśmy sie w kraju, gdzie seks to wstyd a seks to grzech....
ponad 6 lat temu / bluebell
 
Mysle, ze to nie paranoya ale cos w tym prawdy. Prosze zaowazyc jak to sie dzieje, ze w tzw panstwach typowo Chrzesicjanskich wprowadza sie na szeroka szkale tzw. rownosc zwiazkow partnerskia az wreszcie o prawo Legalizacji zwiazkow Homoseksualnych. Prosze przeczytac uwaznie jeszcze raz o zamiarach WHO to moze byc prawda, bo najpierw sie tka niewinnie dyskutuje az wreszcie wprowadza natraczywie az w koncu sami Chrzescijanie zrozumieja no nie dobrze tka jest, ze dzieci zaczyna sie edukowac o seksualizmie. Czy nie widzicie co Szatan sprytnie manipuluje umyslami tych co sa u wladzy, bo sa juz w jego rekach aby rozszerzyc na wspolnoty , pozniej Panstwa az wreszcie calasc na calym swiec co nie pwiem jak odkryja nowe cywilizacje we wszechswiecie. Napierw pworc do Edukacji dzieci od 4 tego do 15 tego roku. Mysle, ze jak na to ludzie pozwola in nie zareaguja zaczna nam wprowadzac na calym siwcie ZOOfilie czyli dalszy etap wspolzycie ze zwierzetami.Bedziecie milczec a wiec?
ponad 6 lat temu / dime
 
Czy ja żyję w świecie paranoi??? Brednie wyssane z palca, no nie mogę! Ludzie czy Was pogięło, czy może tylko lekka pomroczność??? Pytam tych, którzy takie brednie szerzą - jaki normalny rodzic by się w ogóle na takie coś zgodził? O pójście 6 latków do szkół w naszym kraju jest siwy dym a rodzice spokojnie by pozwolili na taką "edukację"??? Chyba, ze ja żyję na jakiejś innej planecie, już nie wiem - Proszę pokażcie dokument WHO jeżeli taki istnieje w ogóle, upublicznijcie, a zobaczycie jak ludzie zareagują - nie ma szans na takie coś - chyba, ze 90% ludzi to dewiańci!!
ponad 6 lat temu / szkoda gadać
 
Prośba do ks. Alfreda Wierzbickiego o ustosunkowanie się do tych propozycji gender-czy nadal uwaza, ze obecnie to nauka.Wypadaloby najpierw przedyskutowac jednak sprawe z biskupami, którzy wystosowali list pasterski na ten temat, a nie siać zamęt
ponad 6 lat temu / Lekarz z Krakowa
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.