Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   01   KWIETNIA   2020 r.

Św. Hugona, biskupa
 
 
 
 

Ideologia gender to fałsz! MOCNE świadectwo Żanety Majcher [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Ideologia gender to FAŁSZ! Wolność, miłość, tolerancja? Nie dajcie się oszukać! Zobacz poruszające świadectwo Żanety Majcher - nauczyciel tańca, choreograf.


DATA: 2020-03-12 22:13:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ta Pania boli brak tolerancji w grupach LGBT oraz artystow , ktorej sami wymagaja/zadaja!!!! Jak rowniez wulgarnosc a wrecz przesada tej tzw. wolnosci ?. Poza tym jesli #2 komentarz sluchalby uwaznie, to uslyszalby ze, tam nie bylo kosciola wiec szla do parku by sie wyplakac. Mozna tej Pani Zanecie tylko pogratulowac a jej mamie pozazdroscic tak wspanialej corki. Moje dzieci niestety odrzucily Boga.
19 dni temu / Marianna
 
Nie rozumiem co Cię boli. To że oni myślą inaczej od Ciebie? To trochę chore.
20 dni temu / Nn
 
Do parku zamiast do kościoła w potrzebie duchowej? Dziecko! Najwyraźniej skaził cię duch ekologizmu w pierwszym rzędzie!!!
21 dni temu / Jacek
 
???????
21 dni temu / Ona
 
Bym był katechetą, bym uczniom puścił
21 dni temu / Jan
 
Do Megan.Także Pani serdecznie dziękuję za wpis-świadectwo. Będę pamiętać w modlitwie. Cieszę się,że coraz częściej na pch24 pojawiają się treści rozróżniające ideologię LGBT od osób i ich osobistych przeżyć,często zmagań. To pomoże rozumieć i szanować człowieka, każdego. Ja też myślę, że modlitwa przede wszystkim, potem też działania: wychowawcze, podające wiedzę, promujące piękno wiary, czystości itp.
21 dni temu / MZK
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 133 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.