Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Idą zmiany w liturgii. Papież i ryt amazoński || Na straży


Odtwórz w YouTube
 

Na program Na straży zaprasza Paweł Chmielewski.


DATA: 2021-01-12 13:26:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

straszna dosłowność
1 miesiąc temu / do M.
 
@ewa: Słucham? Mszę św. adaptowano przy przyjęciu przez Polskę chrześcijaństwa?
1 miesiąc temu / M.
 
jak podróż w czasie ,1000 lat wcześniej tak adaptowano chrześcijaństwo na naszych ziemiach , zmiany są cały czas wystarczy znać historię KK
1 miesiąc temu / ewa
 
OHYDA SPUSTOSZENIA
1 miesiąc temu / Wojtek
 
Czytajmy orędzie Matki Bożej z La Salet, które jest już prawie zapomniane, przez Kościół odlożone "do lamusa", a jest zwłaszcza teraz jak najbardziej aktualne i powinni wszyscy ludzie się dowiedzieć co zawiera ten "SEKRET Z LA SALET". Matka Boża mówi o czasach, które się teraz na naszych oczach realizują. Godne szczególnej uwagi jest jedno zdanie wypowiedziane przez MATKĘ BOŻĄ :"Rzym straci wiarę i stanie się siedzibą Lucyfera". Cały sekret z La Salet jest bardziej niż porażający, dotyczy strasznego odstępstwa od BOGA w śród duchowieństwa, kapłanów i biskupów ale i wieeeeelu tych, którzy się uważają za wierzących a zostaną zwiedzeni mocami szatana, który zawladnie światem. To orędzie - ostrzeżenie z przed ponad 150 lat się wypełnia teraz a najgorsze jest przed nami. Dlaczego Kościół milczy o tym?! Odpowiedź jest właśnie w tym SEKRECIE. MARYJA w La Salet przepowiedziała straszną apostazje w śród kapłanów, umiłowanie życia w grzechach nieczystości i w materializmie.
1 miesiąc temu / Daro
 
Kanon 1364 §1.Odstępca od wiary, heretyk lub schizmatyk podlega ekskomunice wiążącej mocą samego prawa!
1 miesiąc temu / Apostoł
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.