DZIŚ JEST:   03   CZERWCA   2020 r.

Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wystrzegaj się autorze "uzasadnionej, bezsilnej wsciekłości", bo to znamię braku dojrzałości. A w TV najlepiej obejrzyj sobie "Bolka i Lolka"
1 miesiąc temu / woys
 
tak 5 osób na mszy i byle jaki Polak zgadza się a tu zgraja tzw. polityków i jest ok o takiego nigdy nie zagłosuję na takich mądrych inaczej fartuszkowych polityków
1 miesiąc temu / C.W.P.
 
3
1 miesiąc temu / Smith
 
Gdyby ten wirus był nawet w połowie tak groźny jak się o nim trąbi w mediach, to nikt z KC w życiu nie dopuściłby żeby p. Kaczyński swobodnie spacerował po Warszawie i cmentarzach, a raczej byłby najbardziej chronioną osobą w tym państwie. Co oczywiście nie znaczy, że cała ta sytuacja jest obrzydliwym pokazaniem suwerenowi gdzie jego miejsce...
1 miesiąc temu / emen
 
Niektórzy mogą wziąć na siebie ryzyko, innym się tego w ramach systemu zabrania. Kto neguje zachorowania koronawirusem jest po prostu idiotą. Wszędzie widać masę zachorowań, u nas było tej zimy 25 % chorych z załogi pracującej, więc RYZYKO JEST 100% na 100%. Tyle, czy można ryzykować, czy wolno ryzykować, czy może cały naród na raz chorować. Chorymi byli Boris Johnson, Angela M z NRD miała niby kwarantannę, choć możliwe że była po prostu zarażona. I co? I nic! Rystrykcje są, bo nie może leżeć 25% w chorobie na raz, a potem z 75% znowu 20% itd. NIE MAMY TYLE "INSPIRATORóW", baaa, nawet łóżek. A że Kaczyński może ryzykować, to jego sprawa! Zamordowanych 110 Polaków i parę prezydencką można honorować, biorąc małe ryzyko na siebie. To OK, możliwe że nawet wskazane!
1 miesiąc temu / Janusz z Koloni
 
"Łukasz Szumowski w rozmowie z Radiem Zet. Ostrzegał też przed spotkaniami rodzinnymi podczas Wielkanocy, gdyż może to grozić wzrostem zakażeń, a w konsekwencji licznymi zgonami." Pan minister to potrafi pokrzepić rodaków! 10.04 to nie było spotkanie rodzinne i jeszcze nie Wielkanoc, więc raczej nikt nie umrze
1 miesiąc temu / i...
 
Dla mnie to dowód, że nie ma się czego obawiać. Wirus to "czarna wołga" dla narodu. A złapany ewentualnie katar przejdzie...
1 miesiąc temu / nik
 
Kiedyś była jedna władza faszyzm której celem była likwidacja Polaków, była wiadomo trzeba się bronić. Potem była druga władza komunizm która wszystko co tradycyjnie polskie chciała zmienić, było wiadomo trzeba do tego nie dopuścić. Teraz mamy następną władzę nazywającą się naszą demokracja ? o której da się powiedzieć "Diabeł się ubrał w ornat i ogonem na mszę dzwoni". I teraz nie wiemy co robić.
1 miesiąc temu / Johnny
 
wniosek jest prosty: rządzący nie wierzą w tą epidemię i stawiają się ponad prawem. Obrzydzenie bierze że wymagają od ludzi przestrzegania tak drastycznych przepisów!!!
1 miesiąc temu / obiektywnie
 
Oczywiście że kpina. Gdyby była prawdziwa epidemia jakiejś groźnej choroby to takie spotkanie było by drugim "tupoelwem", ale po prostu pokazali nam że trzymają nas na smyczy. Zarządzeń głupich i niegodziwych nie trzeba przestrzegać, doprowadza nas to tylko do sytuacji konfliktu z władzą - wracamy do czasów "my" i "oni". Ja wychodzę z chłopcami przed blok pograć w piłkę uprzedzając, że jak zobaczą policję, albo jak powiem, to łapiemy piłkę i zmykamy do domu. Takie czasy.
1 miesiąc temu / Wojtek
 
To jest po prostu kpina z nas wszystkich. To konkretne wydarzenie pokazało mi TOTALNĄ arogancję i pychę tej władzy. Zrobiliśmy sobie zgromadzenie...i co nam zrobicie? Wam, frajerom, nie wolno, a nam wolno. I stul dziób, bo 30k kary dostaniecie i inaczej będziecie ćwierkać. Poszukajcie sobie komentarza Sławomira Mentzena dot. tej sprawy. Według mnie w punkt, jak mało kiedy. Przyznaję, że wierzyłem w nich, głosowałem, ale to co teraz robią przechodzi już wszelkie pojęcie. Do dzisiaj nie wiadomo, czy mogę wyjść z dziećmi, czy nie. Z jednej strony mogę iść do kościoła, bo przecież może być 5 osób, ale z drugiej nie jest to niezbędna potrzeba, więc można mi wlepić mandat. Z nowych obostrzeń wynika, że dwuletniemu dziecku, trzeba na spacer będzie założyć maseczkę. Przy okazji pewnie skrępować ręce z tyłu, bo nie ma opcji, żeby wytrzymało z tym dziadostwem na twarzy.
1 miesiąc temu / Mat
 
Dziękuję za słowa krytyki,... Ps.1:w pełni zgadzam się z PETERWID, PS. 2:.... czyli głosujecie "na złość Pisowi", a potem... no cóż, znowu lamentowanie, na rządy POKO!.....
1 miesiąc temu / Jacek
 
Ta zgraja tego albo nie rozumie, albo kpi sobie jawnie, bo wie - że nie ma żadnego wirusa.... Albo taki dostali rozkaz do gubernatora Danielsa.
1 miesiąc temu / Stary
 
Rozporządzenie z 31.3.2020 nie zakłada ani nie nakłada zamykania cmentarzy, czyli Powązki wcale nie musiały być zamknięte.
1 miesiąc temu / ROMAN
 
PS Po namyśle dopisuję prośbę o usuniecie słowa "prikaz". Uzasadnienie to samo, co w moim poście. Mam nadzieję, że przynajmniej na tym forum nie obowiązuje zasada, że cel uświęca środki.
1 miesiąc temu / SymNT
 
Jestem bardzo krytyczny wobec postawy władz prezentowanej na powyższym zdjęciu. Nawet gdyby była ona zgodna z prawem. I będę złośliwy: chociaż na pewno wszystko jest w porządku, bo przecież notable nie znajdują się w kościele? Krytyka jest potrzebna zawsze! Jednak sposób prezentowania tej krytyki jest bardzo ważny. Proszę przynajmniej usunąć z tekstu te "rządowe szczekaczki"! Bardzo łatwo doszlusować do linii "totalnej opozycji" czy agentów obcych, np. rosyjskich wpływów.
1 miesiąc temu / SymNT
 
Zostań w domu! w kwietniu, maju i czerwcu też. Zostań w domu! : : : czy tam kiedy będą te wybory....
1 miesiąc temu / Lusia
 
,,I któż by w drukowane nie wierzył gazety" Analogie do sytuacji sprzed 10 lat są nie na miejscu.Jak wyliczył M. Dakowski, prawdopodobieństwo zepsucia się monitoringów w W-wie i na Siewiernym jest bliskie zeru,a rodziny ofiar, tak prące do prawdy nie wypowiadają się ani jedna , w jaki sposób członkowie delegacji dostali się na lotnisko i czy się dostali- kłamią więc lub nie mówią prawdy z obu stron.A co do pandemii, widać ,że jest to medialna mistyfikacja ,a prawdziwe żródło choroby kryje się w sieci 5G lub jest skrzętnie ukrywane i jest tylko zasłoną dymną dla zbrodniczych interesów i planów.Widać marionetkowa władza uczestniczy w tym chocholim tańcu wcale w niego nie wierząc.
1 miesiąc temu / pies ogrodnika
 
Zaraz, zaraz... "Prikaz" to chyba słowo bliższe współpracownikom "Sputnika" niż rządowi.
1 miesiąc temu / Tom Bombadil
 
Jednak stowarzyszenia takie jak Komitet Rady Pamięci Walk i Męczeństwa, oraz innych prorosyjskich organizacji, nalegały aby właśnie w Polsce wszystkie opcje polityczne, nie tylko partia rządząca złamały zakaz kwarantanny i zgromadzeń publicznych. Czyli jednak, znowu wina tej postępowej frakcji i frakcji Witek - Mazurek - Pawłowicz. Ta frakcja post-PO tylko się lansuje na tym odszczepieństwie tzw. "starców" z II. kadencji Sejmu.
1 miesiąc temu / g12
 
PiS od PO niczym się nie różnią, to tacy sami wrogowie Polski.Przeglosowywuja nocami ustawy rodem z III Rzeszy, a durny naród śpi.
1 miesiąc temu / do Jacek
 
Nie ma równych i równieszych. Czy to nie hasło pisanacji? Od piętnastu lat głoszę hasło: wróg trójjedyny - PO, SLD i PiS!
1 miesiąc temu / PrPr
 
Powinniśmy jak najszybciej repolonizowac i rekatolicyzowac wszystkie władze, urzędy, instytucje i media w Polsce, a zwłaszcza szkolnictwo, sądownictwo i prokuraturę oraz dużą niekatolicką część Episkopatu ; 99 procent zwykłych księży i proboszczów jest ok !
1 miesiąc temu / Spostrzegawczy
 
Panie Ksawery, daj pan spokój. Cały artykuł się pan narobił przciwko rządowi. Przyjdzie GregorRasputin i będzie lepiej. Prawda.
1 miesiąc temu / Gość
 
PIS rozczarowuje z dnia na dzień. A ze inni pewnie jeszcze gorsi? Zło jest złem, a nie przyszłością Polski. Jeśli nie ma dobrego wyboru, trzeba zaufać tylko Panu Bogu. A komentarz jest bardzo dobry. Nie ten jeden tutaj. Moim zdaniem, jesli tak będzie dalej, wypada to wspierać.
1 miesiąc temu / Jarosław
 
No tak, ale to pokazuje, że Kaczyński w żadną pandemię, przynajmniej na razie, nie wierzy. Zresztą słusznie. Gdyby było inaczej, człowiek na prawdę dobrze chroniony, po 70-ce, wiedzący że czyha się na jego życie,zachowywałby się inaczej. Przecież teoretycznie naraża się na niebezpieczeństwo. A on nic z tego sobie nie robi. Wręcz przeciwnie. Warto zobaczyć wszystkie jego zachowania w tym ostatnim okresie. Tak nie zachowuję się człowiek wierzący w zarazę.
1 miesiąc temu / Tom
 
@Jacek napisał: "oddam swój głos na tego, kto ochroni Polskę przed lewactwem i postkomuną!!.... Głosuję napis!!!". Też pomyśl, Jacku... "Jakże szatan szatana może przepędzić?"
1 miesiąc temu / nielubiebetonu
 
@tak tylko - a jak to sie ma do spaerow po lesie samotnia albo z rodxiną z którą i tak się mieszka? Jak to sie ma do jazdy np motocyklem szczegolnie solowo? Jak to się ma do katedry ogromnej z limitem 5 osób?
1 miesiąc temu / Jot
 
I bardzo dobrze, że przyszli żeby uczcić ważną rocznicę choć w tak minimalny sposób. Na bardziej godny nie było możliwości. Panie Redaktorze po co tyle złośliwości. Obawiam się, że gdyby nie przyszli, też miał by Pan im za złe, że zapomnieli o rocznicy. Uważam, że obecność tam była ich moralnym obowiązkiem z którego się doskonale wywiązali. Reprezentowali nas wszystkich, którzy byliśmy na tych obchodach co rok a tym razem nie mogliśmy. Dzięki im za to.
1 miesiąc temu / Marek K.
 
@Jacek PiS jest elementem wrogiego układu po okrągłym stole. W poprzedniej kadencji sejmu PiS miał najwięcej posłów, byłych członków PZPR. Teraz nieaktualne, bo weszło SLD dzięki temu, że PiS udostępnił im występy w swojej tubie propagandowej. Jeżeli chcesz obrony przed lewactwem i postkomuną to nie głosuj na PiS. Komuna wróciła do Trybunału Konstytucyjnego- patrz Piotrowicz. Więcej marszy równości, tęczowych piątków i innych lewackich wynalazków. To są rządy PiSu.
1 miesiąc temu / trooper
 
Gdybyż to był nieludzki szał odwagi i znak niezachwianej wierności podległym towarzyszom. Jednak to zaledwie odgrzewanie stygnącego od 4 lat kotleta przed wyborami i dla myślących wiadomy znak całkowicie podważający realności i wagę rzekomego zagrożenia. Może oni tam i nie specjalnie mądrzy, ale zapewne zdrowie i stołki doceniają.
1 miesiąc temu / Meewroo
 
Ten rząd już od dawna dla mnie nie istnieje. Jutro ponowne czytanie projektu obywatelskiego dot. aborcji. I ponowny sprawdzian dla wladzy
1 miesiąc temu / Tomas
 
Niech tak robią dalej, sami się ośmieszają i pokazują absurdalność wszystkich ograniczeń naszych swobód, a w efekcie czym jest ta cała "epidemia". Oby coraz więcej ludzi w końcu przejrzało na oczy. @Jacek Nie sądzisz chyba, że jak ktoś się zawiódł na Pis z automatu zagłosuje na Po, Sld itp.? Nie sądzisz chyba, że Pis chroni nas przed czymkolwiek? Przecież oni współdziałają w niszczeniu Polski i Polaków, tylko każda ze stron próbuje się przypodobać innej grupie ludzi żeby nas skłócić, co ma miejsce również w przypadku tego wirusa. Większość uległa epidemii strachu i panicznie się wszystkiego boi, myśląc przy tym, że dbają o bliźnich. @tak tylko No tak w parku, lesie czy w Kościele nie da się zachować odległości. Jeśli ktoś tu próbuje z kogoś zrobić wariata to właśnie Pis z Polaków. Ewidentnie grasz jak Ci zagrają.
1 miesiąc temu / Agat
 
Ale chmara. Ukarac przykladnie.
1 miesiąc temu / Ela
 
Osobiście nie sądzę, aby autor tekstu "przesadzał". Moim zdaniem to kolejny skandal wywołany przez władzę, na którą sam zresztą głosowałem i przestałem dopiero podczas ostatnich wyborów samorządowych. Tak, prawie wszyscy inni są jeszcze gorsi, ale wybieranie w na razie podobno wolnej Polsce ciągle mniejszego zła, bardzo źle wróży nawet na najbliższą przyszłość. Zaś poruszających ten aspekt mediów jest coraz mniej. Ostatnio, z dużą przykrością, musiałem po raz pierwszy od wielu lat przestać wspierać fibansowo nawet Telewizję Trwam. Religijnie te dzieła są super. Jednakże nieustający zachwyt nad PIS i panem prezyddntem,
1 miesiąc temu / Jarosław
 
Chazarska "elita".
1 miesiąc temu / Kacper
 
trzeźy - tak dla ścisłości mamy oficjalnie 7000 osób zarażonych którzy są w kwarantannie domowej i w szpitalu więc czy uważasz że służba zdrowia jest przeciążona? po prostu największa grupa chorych jest w śród personelu i przebywających w szpitalach ponieważ cały ten system ochrony osobistej nie działa. żebym nie był gołosłowny podaję link do audycji gdzie Pan lekarz który teraz bryluje w TVP mówił całkowicie coś innego miesiąc temu. https://www.youtube.com/watch?timecontinue=155&v=SLmrLYj3jD4&feature=emblogo
1 miesiąc temu / Podemus
 
Czytajac ten tekst musialem sprawdzic czy nie jestem na gazeta.pl tam tez tak pisza. Wstyd ze idziecie ta sama droga. To ma byc portal chrzescijanski , wstyd. Promujcie moze Pana Biedronia lub Holownie...
1 miesiąc temu / PETERWID
 
PIS to żałośni ludzie udający katolików. Strata dla Polski byłaby nikła. Tylko czy oni są przygotowani na spotkanie z Najwyższym? Co Mu powiedzą za zniszczenie narodu, gospodarki emigracje?
1 miesiąc temu / AnnaG
 
Tylko jak ten komentarz ma się do kolejek w sklepie czy miejsc w autobusie. Tutaj spotkanie na wolnym powietrzu na dużej przestrzeni - uroczystośc państwowa. Nie dajmy sie zwariować, nie śpewajmy jak nam zagrają. Czym innym jest przestrzeń zamknięta - budynki,szkoły, glalerie, zgromadzenia nie umożliwiające zachowanie odległości ...
1 miesiąc temu / tak tylko
 
"zostań w domu" zwłaszcza osoby po 65r. Wiele mnie kosztowało by przekonać rodziców żeby nie wychodzili z domu i nie szli do kościoła, żeby nie przysparzali pracy i tak już obciążonej służbie zdrowia. Nic więcej nie napiszę.
1 miesiąc temu / trzeźwy
 
@Roman, poszczególne cmentarze wprowadzają zakazy wchodzenia na dany cmentarza, tak jest właśnie z cmentarzem Powązkowskim. W żadnym rozporządzeniu o tym nie ma, więc nikt nie zabronił, ale... Tu zaczynają się schody, policja zgodnie z wyjątkowo dokładnym przepisem o dozwolonym wyjściu w sprawach tylko niezbędnych interpretuje to tak, że na cmentarz nie powinno się chodzić, bo to nie jest niezbędna sprawa. Z tego powodu w zeszłym tygodniu w Internecie pojawiły się różne przypadki, historie, jak to dzielna policja przy bramie cmentarnej pouczała i wlepiała mandaty tym, którzy na, w żaden sposób niezamknięty, cmentarz poszli, czy to były babcie, czy młodsi ludzie nie miało znaczenia. Stąd logicznie wnioskuje się, że na cmentarze nie można chodzić, że jest to zabroniono skoro można dostać za to mandat i dalej, sam cmentarz Powązkowski jest zamknięty, takie ogłoszenie, a nie że zamknięty za wyjątkiem osób upoważnionych i nie chodzi mi tu o pracowników cmentarza...
1 miesiąc temu / DamianK
 
@ROMAN. Na duże cmentarze jest jak najbardziej zakaz wchodzenia, np. warszawskie powązki czy cm. bródnowski, zapewne jako na tereny "rekreacyjne". Z Panem Bogiem.
1 miesiąc temu / Stefan 2
 
Folwark Zwierzęcy pozostaje aktualny - wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze od innych. W obu przypadkach równiejszy oznacza poparty brutalną siłą.
1 miesiąc temu / Dante
 
Czy tym, którzy tak ochoczo ruszają do krytyki PISu,naprawdę marzy się powrót do władzy, wrogów Polski, naprawdę tak łatwo zapomnieliśmy lata po 89 roku!? Ja już nigdy nie chcę usłyszeć ich zwycieskiego rechotu!...... Wbrew krytykantom, oddam swój głos na tego, kto ochroni Polskę przed lewactwem i postkomuną!!.... Głosuję napis!!! Może każdy z Was, krytykujących ma trochę racji, ale, proszę, pomyślcie o tym co napisałem....
1 miesiąc temu / Jacek
 
Najlepszy przykład na to, że komuna ma się dobrze, a może i lepiej.
1 miesiąc temu / Ryś
 
@ROMAN Np. na Cmentarz Powązkowski.
1 miesiąc temu / Ryś
 
Zadziwiające że mimo wszystkich błędów i arogancji PIS ma nadal wielkie poparcie w społeczeństwie.
1 miesiąc temu / Gość
 
traktuja nas jak na to zaslugujemy jak stado bezpanskich kundli, ktore poslusznie wykonaja kazdy najbardziej absurdalny rozkaz, i beda machac ogonkiem jak im sie kosc rzuci..
1 miesiąc temu / gosc
 
nie ma zakazu wchodzenia na cmentarz, jeśli jest to proszę o wskazanie gdzie...
1 miesiąc temu / ROMAN
 
Ja podpinam się pod opinię- najwyraźniej ten wirus nie jest taki groźny jak mówią, jeżeli w ogóle.... O oni to wiedzą.
1 miesiąc temu / Sylwia
 
@republikanin ma rację. Postawa delegacji pisu mówi nam, że pandemia jest dęta medialnie. A Kaczyński wie, że nie ma zagrożenia.
1 miesiąc temu / grimm
 
Nic dodać, nic ująć. Rzeczowo i treściwie. Pytania na końcu - wyrzucic znaki zapytania. Mamy klasę polityczną, jakby przedstawicieli wybierać z samego dna. Nadęte miny niczego nie zmienią. Obnażyli się, a to obudziło wyznawców PISu .
1 miesiąc temu / grimm
 
Pycha kroczy przed upadkiem.
1 miesiąc temu / R
 
Nawet nie wiedzą, że zrobili nam przysługę. Już teraz nikt myślący nie mylić z lemingiem upewnił się na sto procent, że ta cała sprawa z epidemią to jedna wielka ściema dla ciemnego luda.
1 miesiąc temu / OLI
 
arogancja zmiotła PO,zmiecie i PiS.
1 miesiąc temu / marek
 
To PiS w mających się odbywać kolejno wyborach nie da głosów obywateli RP
1 miesiąc temu / adam
 
Poniewaz bac sie musza tylko zwykli wierzacy.problem w tym ze my wierzymy w Jezusa a nie w koronoswirusa czego znowu ONI nie moga pojac.
1 miesiąc temu / Nick
 
Nawet nie to jest najgorsze. Najgorsze jest, że stawiając tę sprawę ponad wszystko inne, własnymi rękami uczynili z katastrofy smoleńskiej bożka - złotego cielca. I znacznie skuteczniej sponiewierali tym u Polaków pamięć o ofiarach, niż mógły to uczynić ktokolwiek inny.
1 miesiąc temu / sp
 
To świadczy też o czymś innym: Pan prezes, będący przecież w grupie podwyższonego ryzyka, nie wyściubił by nosa poza drzwi, gdyby zagrożenie było takie, jak mówi minister, rząd i podporządkowane im media. Patrz film Seksmisja, scena w której uciekinierzy widzą bociana: Skoro on żyje, to my też możemy!
1 miesiąc temu / Republikanin
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.