DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

„Ich prawdziwe cele”. Na taki film czekali Polacy [KOMENTARZE PO PREMIERZE]

„Ich prawdziwe cele”. Na taki film czekali Polacy [KOMENTARZE PO PREMIERZE]

Bez wątpienia wydarzeniem mijającego tygodnia była premiera filmu „Ich prawdziwe cele”, który ukazuje prawdziwe oblicze ideologii LGBT. Wyprodukowany przez PCh24.pl dokument to ważny głos w toczącej się publicznie debacie o „prawach”, „dyskryminacji” osób nie binarnych. FILM ZOSTAŁ USUNIĘTY PRZEZ YOUTUBE. HOMOCENZURA ZAATAKOWAŁA. WCIĄŻ JEDNAK MOŻNA GO ZOBACZYĆ NA PCh24.pl.

 

To głos, który zmusza do refleksji – czy chcemy iść drogą niszczenia chrześcijańskich fundamentów naszej cywilizacji, czy godzimy się na degradację rodziny i seksualizację niemal każdego aspektu naszego życia połączoną z indoktrynacją najmłodszych? Film pokazuje jakiego świata chcą „tęczowe” środowiska i mówią to przedstawiciele ich środowisk.

 

Film nie pozostawia złudzeń – ideologia LGBT istnieje, dociera do Polski i chce zająć kolejne przyczółki. Tymczasem niesie ona za sobą wiele niebezpieczeństw. Jak mówił Paweł Lisicki, redaktor naczelny Tygodnika Do Rzeczy, ideologia ta ma „doprowadzić do powszechnej akceptacji dla wszystkich możliwych wynaturzeń i uczynić z jednostkowej przyjemności jedyną miarę wartości i etyki”. Równocześnie „obrona normalności ma zostać zakazana”. Ideologia LGBT ma bowiem cechy totalitarne i nie akceptuje sprzeciwu.

 

Ideologia bazuje na fałszu i wywróceniu rzeczywistości. Stawia bowiem działaczy LGBT+ w miejscu ofiar, a osoby broniące swojej tożsamości uznawane są za agresorów. Niestety za ideologią stoją spore wsparcie polityczne, co daje poczucie bezkarności i zachęca do przekraczania kolejnych barier. Celem, jak podkreślił Witold Gadowski, jest rodzina.

 

 

Z kolei mec. Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris wskazał, że wrogiem ideologii jest prawda i metoda naukowa, bo one rozbijają w proch pseudonaukowe frazesy ideologów. To dlatego ideolodzy gender i aktywiści LGBT - śladem systemów totalitarnych - muszą dla utrwalenia swych wpływów wprowadzać cenzurę słowa i ograniczać wolność akademicką. Ale prawda, choć potrzebuje na to czasu, weryfikuje i demaskuje każdą ideologię.

 

 

O zagrożeniach płynących z ideologii LGBT na portalu dorzeczy.pl mówił też Łukasz Karpiel, zastępca redaktora naczelnego PCh24.pl. - Przedstawiciele ideologii LGBT kwestionują naukowy fakt, że człowiek rodzi się przyporządkowany do jednej z dwóch płci. Oni zaś twierdzą, że płeć (w języku angielskim: gender, a nie sex) jest zmienna i każdy może decydować, z którą się identyfikuje. Wyodrębnia się nawet kilkadziesiąt „płci”. Na Zachodzie ideologia LGBT nieustannie poszerza zakres swoich roszczeń. Realizuje wyraźną agendę dążącą najpierw do legalizacji związków partnerskich, później do adopcji dzieci przez pary homoseksualne, następnie do uprawnienia kolejnych dewiacji – mówił.

 

Jak wskazał, program ideologiczny LGBT jest bardzo szeroki i obejmuje praktycznie wszystkie sfery życia indywidualnego oraz społecznego przy jednoczesnej promocji wszelkich zachowań seksualnych, przede wszystkim zaś tych nieuporządkowanych i wynaturzonych.

 

- Genderowe lobby próbuje wpłynąć nawet na naukę Kościoła dotyczącą homoseksualizmu. Coraz częściej mówi się o tym, aby akceptować dewiacyjne zachowania i postawy. Dotyka to nawet świata sportu, gdzie dochodzi do prawdziwych absurdów, gdyż biologiczni mężczyźni deklarują się jako kobiety i łatwo osiągają dominację w żeńskich dyscyplinach, takich jak biegi – podkreślał.

 

Red. Łukasz Karpiel był też gościem Piotra Szlachtowicza telewizji wRealu24. Całą rozmowę można zobaczyć TUTAJ. O filmie napisał też tysol.pl.

 

Dlatego tak ważne było, aby powstał film dokumentujący to co dzieje się na świecie wokół „tęczowych środowisk”. I takim obrazem jest właśnie film „Ich prawdziwe cele”.

 

W razie problemów z odtwarzaniem zobacz film TUTAJ

Czytaj także:
DATA: 2020-06-27 13:01
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Gdzie można zobaczyć ten film bo na Youtube już go nie ma ?
6 miesięcy temu / elka
 
Już z YouTube usunęli, ale udało się go ściągnąć.
6 miesięcy temu / Irek
 
Film jest zrobiony przez katolików i dla katolików. Zbyt dużo w nim jednoznacznych odwołań. Szczególnie końcówka powoduje, że pomimo wysokiej wartości merytorycznej film jest "niestrawny" dla osób o innym światopoglądzie. Próbuje się przekonać tylko wcześniej przekonanych. Znieważanie symboli i obrażanie uczuć religijnych należało pokazać i tyle w temacie. Może rozwinąć o wątek amerykański gdzie ataki szły na Jezusa i Jego apostołów. Netflix przodował. Pokazać homoseksualistów publicznie zaprzeczających szkodliwości swoich praktyk pomimo dowodów naukowych. Warto zrobić poprawioną i rozszerzoną wersję. Może zaprosić kogoś uczciwego z drugiej strony.
6 miesięcy temu / Mariusz
 
I w filmie i w komentarzach zabrakło istotnego spostrzeżenia,mianowicie:młodzi ludzie popierają ruch LGBT nie tylko i może nie tyle ze względu na empatię,charakterystyczną dla młodości wrażliwość na krzywdę itp.Przede wszystkim chcą się dobrze bawić i aktywiści o tym doskonale wiedzą i im to oferują.Znaja bowiem ,w przeciwieństwie do umownej drugiej strony,wytyczne Saula AlinskiegoRules for Radicalsbazujące zdaje się na badaniach Kurta Lewina.
6 miesięcy temu / Krzysztof Sciep
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.