Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2020 r.

Dzień Dziadka
Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

Hospicja perinatalne alternatywą dla aborcji. Wykład dr. Błażeja Kmieciaka z Ordo Iuris [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Hospicja perinatalne obejmujące opieką rodziców, których dzieci mają wysokie prawdopodobieństwo śmierci podczas porodu. dr Błażej Kmieciak z Centrum Bioetyki Instytutu Ordo Iuris wskazuje tę instytucję jako realną alternatywę dla aborcji.


DATA: 2019-08-13 19:02:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Szatan potrafi wymyslic slowa, ktore ludzie nie rozumieja I skusic ich przez to do grzechu. Znam ludzi, kiedy lekarz powiedzial ich matkom ze urodza sie im zdeformowane dzieci, lecz te matki nie zgodzily sie na aborcje I urodzily zdrowe dzieci. Znam rowniez dzieci ktore poczely sie poprzez gwalt, lecz matki nie pozwolily aby ich zabic I wyrosli z nich bardzo porzadni ludzie o wielkiej madrosci. Niewinne poczete dziecko to cud Bozy I powinnismy je strzec od wszystkiego zlego bo tak nam przykazal Bog.Amen
6 miesięcy temu / Anielka
 
sądziłam ze to będzie hospicjum zajmujące się tymi dziećmi które przeżyja ale będą chore czy zdeformowane ,bo tu znowu pomoc kończy się w momencie narodzin
6 miesięcy temu / klik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 124 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.