Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2020 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Horror w USA! Homoseksualiści „nauczają” wiernych „katolickiej wspólnoty” [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Legalizacja aborcji dokonana 46 lat temu przez Sąd Najwyższy USA doprowadziła nie tylko do śmierci dziesiątek milionów dzieci poczętych. Efektem tej decyzji było doprowadzenie do jeszcze większych zniszczeń m.in. rodziny i prawa naturalnego. Jedną w kwestii, jaką zrodziła decyzja SN, było prawo - o którym nigdy wcześniej nie słyszano - do tzw. małżeństw homoseksualnych.

 

Film opublikowany dzięki uprzejmości: https://www.youtube.com/user/ChurchMilitantTV.

 

Polskie napisy po włączeniu.


DATA: 2019-08-13 20:08:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

dorastają synowie Jodie Foster ,Eltona Johna i kilku innych par homo ,na nich będzie można poobserwować skutki
11 miesięcy temu / ciekawy
 
sodoma i gomora.Nawet tego nie oglądam bo jest mi niedobrze.wspólnota to może i jest ale szatańska.
11 miesięcy temu / jojo
 
Lektor moim zdaniem niewłaściwie wskazał prawo do prywatności jako źródło odejścia od prawa naturalnego w orzecznictwie amerykańskiego SN. Korzeń zła, jakim jest praktycznie swobodny dostęp do aborcji oraz uznanie homoseksualizmu za normę i wynikające stąd prawo do małżeństwa dla homoseksualistów, to zaburzenie filozofii przyrody. Konkretnie dziedzictwo darwinizmu i marksizmu. Rasizmu czy morderczej eugeniki nie wymyślił Hitler, on tylko zrobił użytek z osiągnięć nauki zachodnioeuropejskiej. Dr Mengele był antropologiem-darwinistą. Świat zwierząt stał się dla ludzi punktem odniesienia jako naukowe prawo naturalne: prawo dżungli. Skoro u zwierząt obserwuje się zachowania homoseksualne, to ma znaczyć, że są naturalne i normalne, więc stają się wzorem dla prawodawstwa ludzkiego. Upadek moralny i błędy filozoficzne naukowców prowadzą do postępującej degeneracji społecznej. Niestety do owych naukowców dołączyli teologowie i mamy chrześcijaństwo a rebours.
11 miesięcy temu / Hanka
 
Tęczowy dżihad w bramach katedry...
11 miesięcy temu / Trąbolot
 
Biskupi i kapłani, odpowiedzialni za formację ludzi wierzących w wielu wypadkach przystępują do współpracy z diabłem. Śmieszą mnie wypowiedzi pełne pompatycznosci i zrozumiałej głupoty. Tym ludziom jest potrzebny bicz że sznurow w ręku Chrystusa, gdyż swojego Mistrza sprzedają za judaszowe srebrniki akceptacji że strony świata.
11 miesięcy temu / Krakusik
 
powiem szczerze, brak sił zeby zmierzyć się z tym video. Boże, co robić? Pomóż!
11 miesięcy temu / magis
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 124 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.