DZIŚ JEST:   17   CZERWCA   2019 r.

Św. Alberta Chmielowskiego
Bł. Teresy Portugalskiej
 
 
 
 

Homoterror atakuje! Niemiecka lewica chce uciszyć niewygodnego biskupa

Homoterror atakuje! Niemiecka lewica chce uciszyć niewygodnego biskupa

Niemieccy socjaldemokraci domagają się sądowego ukarania biskupa Andreasa Launa. Powód? Ich zdaniem obraził subkulturę LGTB wskazując, że homoseksualiści to osoby z zaburzeniami.


Czterech polityków niemieckiej socjaldemokracji, SPD, złożyło doniesienie do prokuratury na biskupa pomocniczego austriackiego Salzburga, Andreasa Launa, oraz na katolicki portal Kath.net. W liście pasterskim hierarchy opublikowanym w marcu na tej witrynie zawarto ich zdaniem „nienawistne i pogardliwe wobec ludzi wypowiedzi”.

 

Biskup określił członków społeczności LGBTI mianem „mężczyzn i kobiet z zaburzeniami”. Te właśnie słowa zdaniem czworga polityków SPD są szczególnie karygodne i powinny zostać sądownie napiętnowane. Dodatkowo hierarcha zauważył, że istnieje związek między homoseksualizmem a pedofilią, co dla lewicowych polityków jest kolejnym skandalem. Skrytykował też ostro ideologię gender, zestawiając ją z nazistowską nauką o rasach i przekonując, że w obu przypadkach chodzi o podobnie nihilistyczne i niszczycielskie cele.

 

 „W swoich złośliwych wypowiedziach biskup Laun posłużył się słownictwem, które znam tylko ze strony dyktatorów lub islamistów. To niegodne chrześcijanina” – ocenił w komunikacie prasowym deputowany do Budnestagu Karl-Heinz Brunner, jeden z autorów doniesienia do prokuratury.

 

Politycy chcą, by berlińska prokuratura doprowadziła do reakcji austriackiego wymiaru sprawiedliwości przeciwko biskupowi oraz redakcji portalu Kath.net. 

 

Źródło: Katholisch.de

Pach
DATA: 2017-04-16 08:59
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Precz z gender! Precz z terrorem homoseksualistow! Jesli teraz nie obronimy swojej wolnosci, to zrobia z nas niewolnikow. Nie do wiary ze to pisze! Polacy to sie naprawde dzieje!
ponad 2 lata temu / Slawomir Tomasz Roch
 
My Polacy nie możemy zgodzić się na homoterror!!!!
ponad 2 lata temu / Marek
 
Chwileczkę... Ale tu NIEMIECCY socjaldemokracji złożyli doniesienie do prokuratury na biskupa pomocniczego AUSTRIACKIEGO Salzburga. Czyżby Niemcy uważali, że Austria jest częścią Niemiec?
ponad 2 lata temu / kropka
 
dobrze że jest nagłośniony taki przypadek nagonki na prawego biskupa. szkoda, ze tak mało jest bp jak ten szlachetny człowiek. Trzymam za niego duchowo, aby nigdy nie upadł w swoim świadectwie doktryny moralnej - katolickiej. popierajmy prawych biskupów..,
ponad 2 lata temu / stan
 
Sodomy i Gomory nie może kościół akceptować!
ponad 2 lata temu / Waldi
 
Módlmy się za odważnego Biskupa, który dzisiaj w tych okrutnych czasach gdzie prześladowania Chrześcijan zaczynają nabierać tempa, stanął po stronie Prawdy. Boże wejrzyj na swojego wiernego sługę - Kapłana, który stoi prawdą Twoich Przykazań. Miej Go w Swojej Opiece i błogosław Mu.
ponad 2 lata temu / Filip
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "50941"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.