Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   15   STYCZNIA   2021 r.

Św. Pawła, pustelnika
Św. Arnolda Janssena
 
 
 
 

„Homośluby” w Niemczech. Dokąd zmierza Kościół? II Paweł Chmielewski. Na straży


Odtwórz w YouTube
 

Jeżeli niemiecki ksiądz błogosławi związek jednopłciowy w świątyni, to jest to znaczący krok na drodze ostatecznej akceptacji udzielania ślubów takim parom - mówi w programie „Na Straży” Paweł Chmielewski.

Czytaj także:
DATA: 2021-01-12 11:30:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Kościół "katolicki" w Niemczech to jedna wielka parodia. Nie jest przypadkiem, iż Marcin Luter - ojciec reformacji - pochodził zza Odry... Jeśli homoseksualiści chcą zawierać "małżeństwa" niech założą sobie własny kościół.
2 miesiące temu / miriam6344
 
Czy Kościół powinien się nawrócić? Tak powinienem się nawrócić ja i Ty. Nie będę oglądał pornografii 60 procent ruchu w sieci, nie będę zdradzał żony, nie rozwiode się 60 procent rozwodów, nie będę żył bez ślubu kościelnego, niezdrowa erotyka nie będzie motorem mojego działania, nie będę patrzył na inne kobiety pożądliwie. Tak zmienimy siebie i świat.
2 miesiące temu / Dziecko boże
 
Sodomici w hierarchii wykoleja kościół.
2 miesiące temu / Jot
 
Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. Tak bym podsumował idee budowania jednej religii a tak naprawdę wolności, równości i braterstwa w sensie globalnym. Laickosci, świata laickiego także bo niewątpliwie kapłani wszystkich religi częściej będą widoczni w garniturach niż w tych innych strojach.
2 miesiące temu / w
 
Odpowiedź na tytułowe pytanie: Jakby nikt nie wiedział: Kościół zmierza do zbawienia. Pan Jezus przyobiecał, że bramy piekielne nie przemogą Kościoła i że On sam jest z nim przez wszystkie dni aż do skończenia świata. Po to Pan Jezus założył Kościół, żeby ludzie do niego należący zostali zbawieni. Kościół jest jak arka, poza którą nie ma zbawienia. Jak można się więc zastanawiać, dokąd zmierza Kościół? Gdyby nie zmierzał do zbawienia, gdzie by było zbawienie, skoro poza Kościołem go nie ma?
2 miesiące temu / Odpowiedź na t
 
W Niemczech Kościół od dawna już nie istnieje ale istnieje episkopat tamtejszy żyjący z pensji których podstawą jest podatek kościelny. Hierarchom chodzi o utrzymanie płatników podatku, a czy to będą resztkowi bogobojni katolicy czy pederaści czy ktokolwiek inny to już nie jest ważne. Nawet Marsjan pederastów będą błogosławić byle tylko płacili ten podatek.
2 miesiące temu / Nowak
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.