DZIŚ JEST:   03   CZERWCA   2020 r.

Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Kyrie eleison!
ponad 5 lat temu / Credo
 
Amerykańska lesbijka Kittredge Cherry przy swojej urodze, zapewne penisa widziała jedynie w atlasie anatomicznym. Stąd zapewne wynika jej dewiacja z sobie POdobną maszkarą.
ponad 5 lat temu / esteta
 
Faktycznie, Jezus kocha również gejów i lesbijki, ale nie zmienia to faktu, że życie w związkach homoseksualnych jest złe. Jestem ojcem, kocham swoje dzieci ale nie zwalnia mnie to z obowiązku karcenia (karania) ich za złe postępowanie - właśnie dlatego, że je kocham. Nie będę w imię miłości podpalał dywanu razem z nimi, bo one uważają, że to fajne. Geje i lesbijki powinni poważnie zastanowić się nad bzdurami, które głoszą.
ponad 5 lat temu / pawelg
 
Nikt jej nie chciał i dlatego wyżywa się na sobie i religii.
ponad 5 lat temu / Leo
 
Brak słów :( Boże ile ty musisz znieść za nas ludzi :(
ponad 5 lat temu / Anna
 
Cholerka dlaczego nie malują Buddy, któregoś z hinduskich bóstw? Przecież uwielbiaja kulturę i religię wschodu. Wiem tylko dlaczego ci tchórze nie malują Mahometa .
ponad 5 lat temu / blanka
 
Buddę jak najbardziej mieszają. Ale w buddyzmie nie budzi to takiej sensacji.
ponad 5 lat temu / Svetomir
 
Ciekawe że Mahometa czy Buddę nikt z gejami nie miesza.... za słabo bronimy Naszej wiary :(
ponad 5 lat temu / frędzle
 
Ta pani nie wie czy tylko udaje , że nie wie za jaki grzech została spalona przez samego Boga Sodoma i Gomora.
ponad 5 lat temu / cynik
 
wielki nielad :(
ponad 5 lat temu / razorrr
 
Tak sobie patrzę na zdjęcie i nie wiem co jest gorsze - głupkowaty wyraz twarzy autorki czy kabotyńskie malowidło odzwierciedlające jej potencjał artystyczno-intelektualny. I jeszcze ten oklepany slogan o "ludziach niechcących zaakceptować homoseksualizmu". Wielce oryginalne i wysublimowane! Ale pewnie dzięki takim bredniom beztalencie łatwiej może dostać dotację.
ponad 5 lat temu / Leaf427
 
A gdzie jest nauka Kościoła? Zamiast nauki Kościoła na temat tego, czym było przyjście Chrystusa na świat i co znaczą Jego czyny, a przede wszystkim nauki co jest co i jak należy wykonywać Prawo Boże, to mamy ciągłe dywagacje na temat ile cierpiał Jezus, jak to miecz przenikał Serce Maryi itd. Nawet słowa, którymi Kościół się posługuje są zakłamane,To dzięki zakłamaniu słowa "religia" wszelcy zboczeńcy chodzą w glorii "światopoglądu naukowego" i "neutralności światopoglądowej"! Równie szkodliwym dla ludzkiej świadomości jest słowo "ateista", bezmyślnie powtarzanym przez wszystkich duchownych z biskupami włącznie. Przecież to są materialiści, a nie żadni "ateiści". Tak się zastanawiam: Duchowni katoliccy są głupcami, czy świadomie niszczą Kościół od środka?
ponad 5 lat temu / zgred
 
Jak bardzo trzeba mieć pomieszane w głowie, by w ogóle taki pomysł mógł się zrodzić? Brak jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego.
ponad 5 lat temu / Piotr
 
Jak kostucha zajrzy w oczy, pierwsza a za Nią homoseksualista i agnostyk, profesor Douga Blancharda, ?zmagający się z dylematami wiary? będzie błagał o spowiedź świętą i komunię. Historia zna wiele takich przypadków, lecz publikatory wstydzą się o tym pisać.!!!!!
ponad 5 lat temu / opty
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.