DZIŚ JEST:   03   CZERWCA   2020 r.

Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
 
 
 
 

Homoseksualna prowokacja wymierzona w Pana Jezusa. Przed świętami diabeł wyje!

Homoseksualna prowokacja wymierzona w Pana Jezusa. Przed świętami diabeł wyje!

Od wielu lat w okresie Wielkiego Postu pseudo-artyści i pseudo-pisarze prezentują bluźniercze obrazy oraz książki. Tak jest także w tym roku. Amerykańska lesbijka Kittredge Cherry właśnie opublikowała książkę pt. „The Passion of Christ: a Gay Vision”.

 

Książka jest bluźnierczą wizją męki Naszego Pana - przedstawionego jako sodomity - który przybywa do współczesnego miasta, jest torturowany i ukrzyżowany przez ludzi, niechcących zaakceptować homoseksualizmu. Publikację opatrzono 24 zdjęciami malowideł nowojorskiego homoseksualisty i agnostyka, profesora Douga Blancharda, „zmagającego się z dylematami wiary”.

 

Kittredge Cherry pisze na łamach „The Huffington Post”,  że chrześcijanie niesłusznie „przywłaszczyli” sobie Pana Jezusa i „wykorzystują Go w celu dyskryminacji innych”.

 

Autorka bluźnierczej monografii - zawierającej jej wpisy z bloga, a także fragmenty modlitw z Pisma Świętego - pisze, że tzw. konserwatywni chrześcijanie niesłusznie zarzucają jej „bluźnierstwo" i niesłusznie uznają jej książkę za „wyjątkowo obrzydliwą”. Nawet liberalny Facebook początkowo nie zezwolił na reklamowanie książki,  uznając, że jest zbyt "szokująca". Jednak po protestach organizacji homoseksualnych, korporacja zmieniła decyzję.

 

Lesbijka wyjaśnia, że „chrześcijańskie wizje ludzi związanych z grupami LGBT są ważne, ponieważ konserwatyści wykorzystują religię w celu uzasadnienia dyskryminacji osób queer.” Zgodnie z jej wyobrażeniem, gdy ktoś dopuszcza się „przemocy” – rozumianej przez aktywistkę homoseksualną także jako brak akceptacji dla homoseksualizmu - wobec drugiej osoby, to „ponownie krzyżuje Chrystusa.” Cherry porównuje sodomitów i innych „odmieńców” do Chrystusa.  

 

Zdjęcia, nawiązujące do malowideł prof. Blancharda, zamieszczone w książce Cherry przedstawiają współczesną postać „Chrystusa” który przemawia do współczesnych kapłanów, bankierów, polityków, żołnierzy i policjantów. Postać Jezusa wg wizji nowojorskiego artysty jest wyszydzana, biczowana i torturowana przez „współczesnych fundamentalistów”. Po śmierci „zmartwychwstały gej” doznaje „homoseksualnego zjednoczenia” z Bogiem.

 

Twórcy niezwykle bluźnierczych pseudo-dzieł podkreślają, że chcieli pokazać, iż Chrystus należy do wszystkich i jest ze wszystkimi ludźmi zjednoczony, niezależnie od tego, czy żyją zgodnie z jego nauką.

 

Według lesbijki Jezus jest „inkluzywny” i „kocha wszystkich odmieńców,” niezależnie od tego, kim są. „Chrystus jest jednym z nas w moich zdjęciach” - pisze Blanchard we wstępie do książki. "Poprzez cierpienie, jakie przeżywa chcę pokazać, jak to jest, gdy ktoś jest niemile widziany w społeczeństwie” – dodaje.

 

Cherry wyjaśnia, że jej wizja „Pasji” niszczy iluzję, iż Jezus należy wyłącznie do określonego czasu lub grupy. Wg autorki, jej publikacja wraz ze zdjęciami ma służyć „budowaniu wiary i lepszego społeczeństwa”.

 Źródło: huffingtonpost.com, AS.
DATA: 2015-04-01 14:36
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Kyrie eleison!
ponad 5 lat temu / Credo
 
Amerykańska lesbijka Kittredge Cherry przy swojej urodze, zapewne penisa widziała jedynie w atlasie anatomicznym. Stąd zapewne wynika jej dewiacja z sobie POdobną maszkarą.
ponad 5 lat temu / esteta
 
Faktycznie, Jezus kocha również gejów i lesbijki, ale nie zmienia to faktu, że życie w związkach homoseksualnych jest złe. Jestem ojcem, kocham swoje dzieci ale nie zwalnia mnie to z obowiązku karcenia (karania) ich za złe postępowanie - właśnie dlatego, że je kocham. Nie będę w imię miłości podpalał dywanu razem z nimi, bo one uważają, że to fajne. Geje i lesbijki powinni poważnie zastanowić się nad bzdurami, które głoszą.
ponad 5 lat temu / pawelg
 
Nikt jej nie chciał i dlatego wyżywa się na sobie i religii.
ponad 5 lat temu / Leo
 
Brak słów :( Boże ile ty musisz znieść za nas ludzi :(
ponad 5 lat temu / Anna
 
Cholerka dlaczego nie malują Buddy, któregoś z hinduskich bóstw? Przecież uwielbiaja kulturę i religię wschodu. Wiem tylko dlaczego ci tchórze nie malują Mahometa .
ponad 5 lat temu / blanka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.