DZIŚ JEST:   27   LISTOPADA   2020 r.

NMP Cudownego Medalika
Św. Wirgiliusza, biskupa
Św. Józefa Pignatellego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


marekb54 ma rację. To nie świat wywraca się do góry nogami. To LUDZIE chcą zmieniać to co niezmienne jest od jego stworzenia. Ludzie niszczą siebie samych i innych. To co się dzieje w mediach w związku z homoseksualizmem jest przerażające. Ale myślę, że były niemiecki minister propagandy i oświecenia publicznego Joseph Goebbels mógłby się wiele nauczyć od tych "mistrzów" obecnego oświecenia, poprawności politycznej. Ale to wiecznie trwać nie będzie. Trzeba trwać przy swoim. Być dobrym człowiekiem, wierzyć, że Pan Bóg upomni się o swoje. Ale nie będzie karał. Ludzie sami na siebie sprowadzą karę.
ponad 7 lat temu / gość
 
Nie dajmy się ogłupić. Mężczyzna, który realizuje się seksualnie z dzieckiem, drugim mężczyznom lub zwierzęciem powinien być otoczony jak największą opieką wysokiej klasy specjalistów psychologii i psychosomatyki, ponieważ jest to zjawisko chorobowe, które dąży do zakończenia ludzkiego gatunku. Niech ci mężczyźni realizują się między sobą a zostawią w spokoju zwierzęta i dzieci.
ponad 7 lat temu / marekb54
 
Podobno zoofile już upominają się o swoje prawa... :-( nie chcę być w takim świecie. Na taki świat mam wydać dzieci?!
ponad 7 lat temu / och
 
Nachalna homo-propaganda i panosząca się wszędzie propaganda rozwiązłości w ogóle - robi nieświadomym ludziom wodę z mózgu. Społeczeństwo ma być głupie i zdeprawowane. Nasz kryptolewacki rząd to wyraźnie POpiera.
ponad 7 lat temu / Barbara Magdalena
 
No to drugie lepsze (zdjęcie).
ponad 7 lat temu / PK
 
Trwac przy swoim i nie poddawac sie. Bierzmy przyklad z Jankesow propaganda moralnej upadlosci trwa od 50 lat, a Biblia jak byla ksiega swieta tak jest nia dalej
ponad 7 lat temu / Nieznany
 
Przykre jest to ,ze wszystko to prawda :( A kto mysli inaczej i nie popiera tej propagandy jest obrazany, wyzywany od njagorszych,... a teraz jescze zwiazki partnerskie i adopcja dzieci,... Swiat wywraca sie do gory nogami.
ponad 7 lat temu / Ksaia
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.