DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Homoseksualizm w świecie zwierząt to norma? Zdumiewający argument o. Jamesa Martina SJ

Homoseksualizm w świecie zwierząt to norma? Zdumiewający argument o. Jamesa Martina SJ
Fot. Reuters / Forum

Znany promotor homoseksualizmu w Kościele, o. James Martin SJ udostępnił na Twitterze artykuł sugerujący, że zachowania homoseksualne wśród zwierząt są normą. Czyżby tym samym chciał przekonać, że nieuporządkowane i grzeszne z perspektywy nauczania Kościoła czyny są całkowicie usprawiedliwione?

 

Naukowcy w nowym badaniu  sugerują, że „zachowania homoseksualne wśród zwierząt powiązane są z samymi początkami zwierzęcego seksu. Nie są wynikiem ewolucji; były obecne od zawsze” – amerykański jezuita przekonuje na twitterowym profilu.

 

O. Martin odnosi się do opublikowanego na łamach New York Times’a artykułu. Przytoczone wypowiedzi naukowców sugerują, że zjawiska homoseksualne wśród zwierząt są wpisane w same początki kontaktów seksualnych. „Koniki polne płci męskiej grają miłosne piosenki dla innych samców. Samice japońskich makaków dobierają się w czasowe, lecz ekskluzywne związki seksualne. Niektóre gatunki krabów pielęgnują zwyczaj seksualnych maratonów wśród samych samców” – przekonują autorzy badania.

 

Wpis jezuity, który jakiś czas temu został przyjęty na prywatnej audiencji w Watykanie spotkał się z falą krytyki. „Głosisz Ewangelię, czy prawdy New York Times’a?” – pyta jeden z użytkowników. „Lwice czasami zagryzają swoje młode” – sugeruje inny. „Kiedy sodomia, kanibalizm, kazirodztwo, wykorzystywanie seksualne, porwania czy kontakty seksualne z innymi gatunkami można zaobserwować wśród zwierząt, więc traktujesz swoje zachowanie jako całkowicie normalne” – ironizuje użytkownik „ed”.

 

„Niektóre zwierzęta praktykują kanibalizm swoich młodych. Wynika z tego, że zjadanie dzieci chyba jest ok” – punktuje argumentację jezuity użytkownik „Agnus Dei Qui Tollis Peccata Mundi”. Wśród komentarzy znajdują się także odniesienia do zapoznania się z teologią ciała św. Jana Pawła II: „Drogi Ojcze zachęcam do znalezienia czasu na zapoznanie się z książką Mężczyzną i niewiastą stworzył ich: teologia ciała według Jana Pawła II. Pomoże ci to dowiedzieć się prawdy o małżeństwie i jego celu. Odwagi Bracie!” – napisał ks. Rafal Kandora OSSPE.

 

Źródło: Twitter.com / lifesitenews.com

PR


DATA: 2019-12-06 13:04
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Szkoda, że o. Martin nie słyszał o historii grzechu pierworodnego. Wiedziałby, że od tego czasu nie tylko człowiek, ale i cała ziemia jest dotknięta skutkami tego grzechu. Stąd choroby, zboczenia i inne nieszczęścia dotykają nie tylko ludzi, ale całej ziemi, włącznie ze zwierzętami.
ponad 1 rok temu / asosin
 
Formalnie, między zwierzętami to panuje zooseksualizm. Ciekawe czy ten też jest promowany przez pana Martina?
ponad 1 rok temu / hehehe
 
Wniosek jest prosty, otóż ks.Martin z pewnością jest brakującym ogniwem w łańcuchu Darwina - bo niby skąd taka wiedza?!
ponad 1 rok temu / AndrzejBR
 
Człowiek to nie zwierze. PAN BÓG wyraźnie mówi w Stary Testamencie , ze współżycie osób tej samej płci jest grzechem
ponad 1 rok temu / cichy
 
Homoseksualizm u zwierząt jak i ludzi zdarza się. Tak samo jak zdarza się lis z dwoma ogonami. Ale czy lis z dwoma ogonami to norma?
ponad 1 rok temu / trooper
 
Niedouczony idiota. Kasą bierze od lewaków za propagowanie kłamstw. Na kilka milionów gatunków u kilkuset gatunków zdarzają się dewiację. To nie norma. Tak samo jak nie jest normą Ta dewiacja u ludzi. Ani promocja tej horoby przez jezuitów
ponad 1 rok temu / Garrett
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.