DZIŚ JEST:   24   MARCA   2019 r.

III Niedziela Wielkiego Postu
Św. Katarzyny Szwedzkiej
Bł. Szymona Łukacza, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Harcołki - komuszki,ale jeszcze gorsze, spod znaku Gramsciego; czy dawniej widzial kto grubego harcerza?
7 miesięcy temu / Zbigniew
 
Kiedy mój syn mówił mi o takich kwiatkach, wtedy jeszcze na etapie dyskusji nad tekstem przyrzeczenia, to myślałem, że jest przewrażliwiony i przesadza. A jednak. Boję się o te wszystkie małe dzieciaki, zapatrzone w swoich drużynowych i bardzo ufne.
8 miesięcy temu / Mnemoniuk
 
Straszne
8 miesięcy temu / md
 
Czas przechodzić do skautów europy.
8 miesięcy temu / Marek
 
"A na drzewach zamiast liści będą wisieć..." nie zawiśli - do kogo więc pretensje?
8 miesięcy temu / agricola
 
Związek Homoseksualistów Polskich?
8 miesięcy temu / Frondo z Krainy Deszczowców
 
Do Antymodernista: popieram Waści oburzenie, z jednym "ale" - uważam, że harcerstwo prawdziwe nie da się zhańbić (w odróżnieniu od "nowoczesnego", "postępowego"). Dlatego unikam słowa "postęp", a używam "rozwój" (tam, gdzie faktycznie to występuje).
8 miesięcy temu / Jurek
 
Potrzebna jest akcja uswiadamiajaca dzieciakom i młodzieży różnice miedzy ZHP a ZHR, zachecajaca je do wstepowania do ZHR. Myśle, że wiele do zrobienia ma tu Kościół.
8 miesięcy temu / Admirał
 
neo-marksiści przejęli Z H P ,
8 miesięcy temu / Tomasz
 
Drodzy rodzice a któż to wam każe posyłać dzieci do tej organizacji jest np ZHR czy Oaza macie wybór a inni niech sobie tkwią w tym czerwonym harcerstwie pozdrawiam
8 miesięcy temu / Kazimierz
 
Widać "obóz kontynuacji" w ramach KOD-u i manify ma się dobrze a nawet lepiej. Ale czy ZHP nie podlega pod kuratorium... To to by była wtedy "dobra zmiana"?
8 miesięcy temu / ma
 
Dno!!!
8 miesięcy temu / Zbigniew
 
Na miłość Boska, czas sprzed lat, w którym nikt nie zajmował się zboczeniami i w ogóle tematami genitalnymi był tak piękny, ludzie prawdziwsi, zajęci normalnością, gazety donosiły o różnych sprawach niekoniecznie wspaniałych, ale czytelnik nie był nachalnie epatowany czyimis zboczeniami. Tak jak nie obchodzi mnie stan uzębienia kosmitów i rozterki emocjonalne mrówek podwórkowych, tysiąckroć bardziej nie chce, by to dziadostwo pleniło się bezustannie i wszędzie włażąc mi niemal do talerza. Chciałoby się napisac dobitniej, ale cenzor poprawności i tutaj nie puści, bo ?szanujemy wszystkich ludzi?. Szacunek dla człowieka istnieje tylko w wymiarze jego relacji do Boga, bo na Jego obraz i podobieństwo został stworzony. Poza tym nic mu się nie należy, bo jest prochem i niczem. Na szacunek ludzki trzeba ciężko się naharować, nie ma nic za darmo, a już na pewno nie dla perwersji. Harcerstwo prawdziwe zostało tym plugastwem zhanbione.
8 miesięcy temu / Antymodernista
 
Pomijając kwestie dotyczące homoseksualizmu, czy zdaniem autora ZHP powinno wykluczać ze swoich szeregów osoby niewierzące?
8 miesięcy temu / asdf
 
Już wypisałem dzieci z zhp, pogadałem z kolegą harcerzem i prawdopodobnie będziemy mieli skautów.
8 miesięcy temu / JEDYNY
 
Nic dziwnego. ZHP wywodzi się z komuny. Kadra instruktorska, zwłaszcza Ci starsi również. Czyja to wina? Rodziców, bo Ci zupełnie nieodpowiedzialnie i bezrefleksyjnie powierzają im swoje dzieci. A jest przecież ZHR, organizacja katolicka.
8 miesięcy temu / PM
 
Nienormalni!
8 miesięcy temu / Gość
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.