DZIŚ JEST:   20   LIPCA   2019 r.

Św. Małgorzaty, męczennicy
Bł. Czesława Odrowąża, kapłana
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jak możecie mówić coś takiego o człowieku, którego nie znacie? Jak możecie stwierdzić, ze jest złym nauczycielem baaa ZE JEST PEDOFILEM po artykule na jakiejś rynsztokowej stronie? Świat byłby pięknym miejscem, gdyby każdy miał w swoim sercu tyle dobra co Pan Staroń. I uwierzcie wszyscy o wiele lepiej by wspominali czasy szkolne, gdyby chociaż jeden nauczyciel w szkole byl tak wyrozumiały i poświęcał tyle czasu uczniowi. A wy plujące jadem żmije, które piszą takie bzdury - wstydźcie się.
6 miesięcy temu / Klaudia
 
PRECZ ZE SZKOŁY Z PEDAŁAMI I ZBOCZEŃCAMI
9 miesięcy temu / adas
 
"nauczycielski" bełkot....
9 miesięcy temu / Mac
 
To jest skandal! Nigdy nie powierzyłabym swojego dziecka takiemu człowiekowi. Gdybym o tym nie wiedziała i gdyby ten osobnik nie robił publicznie przedstawienia z drugim homoseksualistą, to trudno. Może łatwiej bym przeżyła fakt, że uczy moje dziecko, ale zachowuje się przyzwoicie. Ale publiczne pokazywanie się na scenie ze swoim gejowskim partnerem? Nie, tego już dla mnie byłoby za duzo.
9 miesięcy temu / Maria II
 
Nie, ten człowiek nie żyje w prawdzie tylko w kłamstwie, odwołując się do Boga a jednocześnie gardząc Jego Prawem. Z kolei miłość bliźniego polega na trosce o jego dobro, w tym przyszłe dobro. Nie kocha bliźniego, a wręcz nienawidzi bliźniego ktoś kto utwierdza bliźniego w ciężkim grzechu, gdyż taki ktoś życzy bliźniemu wiecznego cierpienia w piekle.
9 miesięcy temu / do Ella
 
Nie wpadać w panikę. "Głos nauczycielski" to jedna z wielu gazetek dla nauczycieli. Redaktorem naczelnym jest Jakub Rzekanowski, były działacz SdRP i dziennikarz "Trybuny". Próbka jego poglądów: "marksowska koncepcja rewolucji jest słuszna". A ten cały ZNP to pogrobowcy komuny.
9 miesięcy temu / Jerry
 
Koniec świata jest już blisko
9 miesięcy temu / PrPr
 
Tolerancja /zgodna z rzeczywistym znaczeniem tego słowa/ tak. Promocja homoseksualizmu winna być zakazana i karalna.
9 miesięcy temu / Admirał
 
Czy ślepy może nauczyć kogoś widzieć? Czy głuchy może nauczyć kogoś słyszeć? Czy niemy może nauczyć kogoś mówić? Czy ktoś, kto jest bez nóg może nauczyć kogoś chodzić? Logika! Dziś uczy jej Pan Jezus w Ewangelii "Gdy Jezus wyrzucał złego ducha, niektórzy z tłumu rzekli: Mocą Belzebuba, władcy złych duchów, wyrzuca złe duchy."; "Każde królestwo wewnętrznie skłócone pustoszeje i dom na dom się wali. Jeśli więc i Szatan z sobą jest skłócony, jakże się ostoi jego królestwo?"; "Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; a kto nie zbiera ze Mną, ten rozprasza." Czy ktoś, kto sam nie ma spójnej osobowości, bo jego seksualność jest zboczona, może ukształtować zdrową osobowość i seksualność w dzieciach, w młodzieży? Rodzice, nie dajcie z siebie robić głupków! Można współczuć kalectwu ale gdy ktoś nie ma zdrowego oka, to logiczne jest, że nie będzie mógł przekazać zdrowego = prawidłowego = zgodnego z rzeczywistością, widzenia. Tak samo jak szatan nie będzie wyrzucać
9 miesięcy temu / Stefania
 
Pytanie jak uczy jakie treści przekazuje czy narzuca dzieciom swoje poglądy i sposob widzenia świata ta nauka etyki jest najbardziej wątpliwa moją córkę uczył taki typ wdż i był beznadziejny dlatego zrezygnowała z zajęć z nim a teraz uczy historii i jest ok bo nie ma tu miejsca na promowanie włas ych skłonnośći homoseksualnych
9 miesięcy temu / X
 
A jakież to treści ten pan nauczyciel przekazywał młodzieży? Jest dla nich autorytetem? Nie sądzę. Deprawuje młodzież, i tyle. Żeby za to dawać nagrodę?
9 miesięcy temu / MX
 
PEDOFILIA WYSTĘPUJE 20 RAZY CZĘŚCIEJ WŚRÓD HOMOSEKSUALISTÓW!!!
9 miesięcy temu / uwaga
 
Chcemy wiedzieć ilu jest sodomitów i potencjalnych pedofili wśród nauczycieli! ZNP wysoko ceni pederastię. Ukrywa pedofilię? Czego może nauczyć dzieci sodomita jak nie sodomii. Liczby, nazwiska!
9 miesięcy temu / rodzic
 
Czy jego skłonność ma coś wspólnego z jego zawodem. Co to ma do rzeczy. A jeśli tak to trzeba uciekać z krzykiem. .
9 miesięcy temu / Ajot
 
Człowiek żyje w prawdzie! Nie ukrywa kim jest. Patrząc na człowieka przez pryzmat wyłącznie tego, że żyje z partnerem wystawiamy sobie świadectwo ludzi bez miłości do bliźniego.
9 miesięcy temu / Ella
 
To połączenie zboczenia z harry potterem jest kolejnym dowodem na to, kto sprawuje władzę w RP. To nie są Polacy, a ci którzy tworzą system bezkarności dla zboczeń i plugastwa są dzisiejszym wydaniem Tatarów z 13 wieku. Tyle ,że dzisiejsi Tatarzy nie morduję od razu, najpierw chcą się napawać swym duchowym terroryzmem, wręcz wampiryzmem! Jak długo to jeszcze będziemy znosić?! Jak długo jeszcze zbok i gorszyciel będzie bezkarnie niszczył nasze dzieci, chyba że w Sopocie już Polaków nie ma . . . No ale kto i w imię czego wyróżnia to monstrum nagrodą - obyście szybko otrzymali swoje nagrody, ale te prawdziwe, ostateczne!
9 miesięcy temu / Andrzej BR
 
Mądre pytanie!
9 miesięcy temu / Do Mc
 
Coś nieprawdopodobnego!To środowisko nauczycielskie podłożyło nogę takiemu światłemu otwieraczowi oczu polskich katolików.Pewien pan będzie niepocieszony,że jego film poszedł na marne,bo okazało się w rzeczywistym świecie,że nie tak jest jak sobie wymarzył.
9 miesięcy temu / pył
 
E. Stein była filozofem, szukała prawdy i wiedzy i to doprowadziło ja do KK. Bohater tekstu prowadzi zajęcia z filozofii i żyje w kłamstwie - to się nie zgadza.
9 miesięcy temu / Orzeszek
 
To tak jakby na straży prawa stał recydywista = to zdanie mego męża w tym temacie. Powinien zostać wydalony ze szkoły z zakazem wykonywania zawodu. Co innego by było, gdyby to wyciekło, ale gdy on sam się z tym obnosi...za parę dni się może okazać, że jest np....(inna orientacja vel zboczenie)
9 miesięcy temu / Stefania
 
@nauczycie emerytowany: Co się dzieje? ZNP i p. Broniarz się dzieje.
9 miesięcy temu / ma
 
Prawdziwe czary. Ciekawe kto posyła dzieci do takiej szkoły i do takich nauczycieli. Dziwne, że się nie boją ZNIEPRAWIENIA pozostawiając swoje pociechy pod >opieką< osób mających problem [tożsamościowy] w zaakceptowaniu swojej płciowości. >To< nadaje się do leczenia a NIE UCZENIA. Najdziwniejsze są te zajęcia polekcyjne w godzinach NOCNYCH. Jak takie rzeczy może tolerować Ministerstwo Edukacji. A potem będą rozpaczać w TV, że znowu doszło do nadużyć seksualnych w stosunku do małoletnich. Jak widać znowu do nas przywiało jakąś >zarazę< z Zachodu. Ciekawe czy jest na to szczepionka ?
9 miesięcy temu / iskierka
 
on ma być wzorcem dla młodzieży? Co sie dzieje?
9 miesięcy temu / nauczyciel emerytowany
 
Wszystko co najgorsze w Polsce! Wstyd mi za Polaków! Różaniec!
9 miesięcy temu / Gość
 
No, normalka.
9 miesięcy temu / normalka
 
Pamietam ze był pewien Simon Mol, promowany przez lewice i Pen club jako imigrant roku. Okazało się ze grasował na ?białe boginie? aby im przekazać AIDS.
9 miesięcy temu / Ola
 
Co taki człowiek robi w szkole? Gdzie jest dobra zmiana?
9 miesięcy temu / Rys
 
Nie robić im darmowej reklamy.Po co to ?
9 miesięcy temu / Zbigniew
 
Czy gej dostal nagrode za bycie gejem czy bycie dobrym nauczycielem?
9 miesięcy temu / Mc
 
"Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego." (1Kor 6:9-10; BT) Ciekawe czy Pan Bóg będzie błogosławi nauczycielom skoro na piedestał dają takie wzorce dla młodzieży? I czy Szczecinowi?
9 miesięcy temu / ma
 
"spójny" = to jedno słowo mi tu nie pasuje...jak można być spójnym z czymś, co jest nienaturalne? Cóż, mogę tylko współczuć uczniom i kolegom...ja bym nie chciała mieć takiego nauczyciela.
9 miesięcy temu / Stefania
 
Podobno też powiedział gdzieś, że jest wielkim "otwieraczem oczu". No ładnie. Filozof "otwiera oczy" w katolickim kraju. Ciekawe, na co.
9 miesięcy temu / aaa
 
To jest chore
9 miesięcy temu / Syk
 
ZNP i wszystko jasne.
9 miesięcy temu / Czytaś
 
Poświęca się czas na jakieś "postępowe" przedmiociki, a absolwenci liceów nie potrafią potem sklecić sensownego zdania po polsku, nie znają podstawowych faktów z historii, praw fizyki czy pojęć matematycznych. I co na to p. min. Zalewska? Nic! Rozpływa się w swoim oceanie samozadowolenia.
9 miesięcy temu / ob. Kane
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.