DZIŚ JEST:   13   SIERPNIA   2020 r.

NMP Kalwaryjskiej
IV Objawienie w Fatimie
Św. Hipolita, męczennika
Św. Jana Berchmansa
 
 
 
 

Homoseksualista ważnym urzędnikiem w USA. Będą naciski na kraje, aby promować LGBT?

Homoseksualista ważnym urzędnikiem w USA. Będą naciski na kraje, aby promować LGBT?
fot. YouTube / Nikolaj Christensen

Dyrektorem Wywiadu Narodowego w USA został homoseksualista Richard Grenell, który otwarcie mówi o swoich przekonaniach. Zdaniem jednego ze znanych obrońców życia – Austina Ruse – może to oznaczać promocję LGBT w krajach rozwijających się i uzależnianie pomocy finansowej dla tych krajów, od akceptacji przez nie agendy LGBT, narzucanej przez Waszyngton.

 

Czy powołanie na dyrektora Wywiadu Narodowego dotychczasowego ambasadora USA w Niemczech Richarda Grenella – otwarcie homoseksualnego urzędnika administracji Donalda Trumpa – oznacza zwiększoną presję na rządy krajów, w których ideologia LGBT nie jest dość rozpowszechniona? Takie pytanie zadaje Katolicki Instytut Praw Człowieka i Rodziny.

 

Jego dyrektor – Austin Ruse, znany obrońca życia i rodziny – uważa, iż dążenie do dekryminalizacji zachowań homoseksualnych w krajach rozwijających się łączy politykę zagraniczną obecnego i poprzedniego rządu USA. Ruse przypomniał, że Richard Grenell, były rzecznik Waszyngtonu przy ONZ, w ostatnich latach zajmował się tzw. „prawami” osób LGBT w innych państwach. Miał on otrzymać aprobatę swych zwierzchników, aby wpływać na obce rządy w sprawie depenalizacji postaw homoseksualnych.

 

Według publicysty, po tej nominacji administracja Donalda Trumpa może zwiększyć naciski na te rządy w krajach rozwijających się, które na praktyki homoseksualne nie patrzą z entuzjazmem.

 

Wiadomo, że rząd Baracka Obamy wydał setki milionów dolarów na promowanie ideologii LGBT na całym świecie. W niektórych przypadkach od akceptacji „praw” dla homoseksualistów, Waszyngton uzależniał pomoc i wsparci finansowe. Działacz pro life Austin Ruse wspomina sytuację, gdy rząd USA odwołał z tego powodu wspólne ćwiczenia wojskowe z Ugandą, choć kraj ten był sojusznikiem Amerykanów w walce z terroryzmem.

 

Z kolei w przypadku Nigerii, agresywna polityka USA w sprawie uchwalenia praw promujących i faworyzujących homoseksualistów zaowocowała paradoksalnie czymś zgoła przeciwnym – zaostrzeniem kar w stosunku do tej grupy ludzi.

 

 

Źródło: KAI

WMa

 


DATA: 2020-02-22 08:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Tytus , na pewno masz jakies dowody na homoseksualizm Hoovera i oczywiście transwestytyzm. Inaczej nie wyrywałbyś sie ze swoją informacją. @@ O faktach sie nie dyskutuje , bo to nie byłaby dyskusja . Faktów trzeba było sie nauczyć w szkole, a pózniej dokształcać we własnym zakresie.
5 miesięcy temu / Mirek
 
No to mamy problem
5 miesięcy temu / Kazimierz
 
Jakie uzależnienie od seksu, o czym ty mówisz?
5 miesięcy temu / @Mirek
 
Hoover, dyrektor FBI 1924-1972 był również transwestytą i homoseksualistą..
5 miesięcy temu / Tytus
 
Osoba poważnie zaburzona nie moze byc szefem wywiadu.Jej nominacja byłaby zdradą.20-krotnie wieksza liczba popełnianych samobójstw, z definicji uzaleznienie od seksu,brak zakotwiczenia w społeczeństwie,czyli brak rodziny ,potomków itd i związana z tym np bezcelowość gromadzenia wartosci materialnych,statystycznie większa zachorowalność na choroby,w tym psychiczne,to i pewnie parę innych czynników wykluczaja takie osoby z zajmowania stanowisk decyzyjnych. Homoseksualizm jest prawdopodobnie przykrywką,pod która on działał.W Polsce mamy przykład udającego kobietę Krzysztofa Bęgowskiego.Do tej roli nie mógł byc wyznaczony prawdzwiwy transwestyta.Ktoś z tak zaburzona osobowością jest za słaby psychicznie.Taka osoba załamałby sie.Sam Bęgowski żyjący przecież z kobietą stwierdził ,ze nie zmienił orientacji seksualnej.Oszustwo z Bęgowskim jest jedną z najohydniejszych prowokacji przeciw polskiemu społeczeństwu,której PIS nie wyjasnia,ponieważ za tym stoi amerykański rząd
5 miesięcy temu / Mirek
 
Oby ten też nie przyczynił się do porażek w wojnie z terroryzmem poprzez wyswiadczanie niedźwiedziej przyslugi . Przykłady z Afryki bardzo wymowne. Tam się terroryzm rozwija i może się przenieść na europe zważywszy na antyzachodnie nazwy tamtych organizacji.
5 miesięcy temu / pr
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.