DZIŚ JEST:   19   WRZEŚNIA   2020 r.

NMP z La Salette
Św. Januarego, męczennika
Św. Alfonsa de Orozco
 
 
 
 

Homoseksualista apeluje: znieście dla nas zakaz oddawania krwi

Homoseksualista apeluje: znieście dla nas zakaz oddawania krwi

Zakaz oddawania krwi przez homo- i bi- seksualnych mężczyzn powinien być bezwzględnie zniesiony – tak uważa homoaktywista Evan Hurst z organizacji TruthWinsOut.com.

 

Mężczyzna tłumaczy, że poprzez zniesienie zakazu będzie można ocalić życie większej liczby osób – tych potrzebujących krwi i chorych pederastów, którzy wskutek testów diagnostycznych w porę wykryją groźne schorzenia.

 

- Mówienie o tym, że homoseksualiści i biseksualiści nie powinni móc oddawać krwi sprawia, iż rezygnuje się z wielu zdrowych dawców, ale także przyczynia się do tego, że wiele osób nie skorzysta z badań przesiewowych na obecność groźnych chorób – Hurst tłumaczył w telewizyjnym show Steve’a Malzberga w NewsMax TV.

 

Homoaktywista argumentował, że obecny system prawny powoduje, iż wielu homoseksualistów, biseksualistów i transseksualistów – wskutek zakazu oddawania krwi obowiązującego w USA od 1977 r. - nie mogą w porę wykryć u siebie niektórych groźnych schorzeń.

 

Gdyby zakaz wydany przez Urząd Kontroli Żywności i Leków (Food and Drug Administration) został zniesiony – tłumaczył Hurts - wówczas znacznie więcej mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami mogłoby chcieć oddać krew i dzięki temu wykonaliby badania, które potwierdziłyby, iż są zdrowymi dawcami albo że są chorzy. W sytuacji stwierdzenia choroby – zdaniem sodomity – mogliby wcześnie podjąć odpowiednią kurację, by ochronić bliskich przez zarażeniem. Homoaktywista uważa, że sytuacja jaka panuje obecnie jest „niesprawiedliwa i krzywdząca dla rodzin homoseksualistów”.

 

 

Źródło; Newsmax.com, AS.


DATA: 2013-12-06 09:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Oni powinni być przymusowo przebadani,zapobiegawczo a nie być dawcami.To chore!Moze juz niedługo,w ramach "okazaywania tolerancji",będziemy musieli sobie krew z HIVem przetoczyć?
ponad 6 lat temu / j.ie
 
Ratowanie zycia poprzez wielokrotnie zwiekszone ryzyko wtloczenia chorym krwi zakazanej wirusem AIDS wydaje sie chorym pomyslem godnym idioty lub psychopaty. Rozumiem, ze osoby okresljace sie jako homoseksualne pragna spokojnego zycia, jak wszyscy. Nie rozumiem, na jakiej zasadzie zadaja, by stowrzyc im warunki bycia "jak wszyscy" czy jak wiekszosc. Sa grupa ludzi (godnych ludzkiego zycia) innych, doswiadczajacych zaburzen tzw. normalnosci. Powinni sie z tym pgodzic albo powinni sie leczyc.
ponad 6 lat temu / DM
 
ciekawe jak długo wytrzymałby budżet takiego przedsięwzięcia. samej rzeżączki jest ok. 40 odmian. koszt zbadania krwi takiej osoby jest już dyskwalifikujący
ponad 6 lat temu / ślusarz-spawacz
 
ciekawe w jaki sposób te "rodziny" homoseksualistów powstają.
ponad 6 lat temu / edek
 
jeszcze czego!!!
ponad 6 lat temu / jaro
 
NIGDY!!!
ponad 6 lat temu / razorrr
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.