DZIŚ JEST:   01   KWIETNIA   2020 r.

Św. Hugona, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Czyniąc analogię do przypowieści o pszenicy i kąkolu, w której Bóg wyjaśnia istotę koegzystencji dobra i zła w jednej czasoprzestrzeni, przesuwając moment wyciągnięcia sperawiedliwości do czasów ostatecznych oraz nakazując jednocześnie miłość i modlitwę za czyniących nieprawość, jednocześnie trudno jest przyjąć ze spokojem i np. oczekiwaniem potencjalną karę Bożą, którą na wszystkich ściąga gniew Boży, na miarę Sodomy i Gomory. Nadzieją na ratunek może być ochrona wiernych opisana w "Trzech dniach ciemności"
11 miesięcy temu / Diagnoza
 
Unia tupnie kopytem w obronie antychrystów i zaraz PiS podkuli ogon
11 miesięcy temu / Jacek
 
Od kiedy to tęcza jest znakiem tylko i wyłącznie ruchów homoseksualnych? Nie jest ona zarejestrowana jako znak tej części społeczności. Więc nie wiadomo,czy to zrobił ktoś z tej części społeczności, bo nie ma na to dowodów.
11 miesięcy temu / ollek
 
LGBT= Ludzki Gatunek Będzie Terroryzowany
11 miesięcy temu / Kobra
 
Homoseksualna banda nie zna żadnych świętości, nawet Matki Boskiej nie oszczędzili.
11 miesięcy temu / Michu.
 
Premier Węgier Wiktor Orban naprawia Węgry od 2010r. Kiedy objął rządy powiedział: wszystko zostało sprzedane, rozkradzione co było cięższe niż powietrzepo rządach komunistów ! Pomagał najpierw rodzinom, zmienił konstytucję, wyrzucił uczelnie i fundacje Sorosa i nadal jest wiele do zrobienia.Ile lat potrzeba by zmienić Polskę po latach Platformy,Ruch Pali kota, PSl, Sld i..???? Niech pan Bóg Błogosławi Polskę Moją Ojczyznę i Moich Rodaków mówił Ukochany J.Paweł II
11 miesięcy temu / Dariusz
 
Swiety Maksymilian byl bliski serca Matki Boskiej, ale tez glosicielem zagrozenia jakie niesie za soba kabalso - komunistyczne przedstawicielstwo masonow. Tak wiec wszelkie ataki na Kosciol sa kierowane za posrednictwem oraz z aprobata tych co sluza szatanowi.
11 miesięcy temu / Bartek
 
Jahwe,mój Boże,niech dotrze do Ciebie moja modlitwa,usłysz nasze wołanie o miłosierdzie i o pomoc,przebacz tym,którzy nie pokładają wiary w Ciebie mój Boże,ani ufności w Twoją moc by nas ocalić.Nie uderzaj w nas w naszych dniach wypalając w jednej chwili ziemię,ale w Twoim Ojcowskim współczuciu pożałuj nas i przebacz nam.Nie pozwól by zły jak wodę rozlał naszą krew.Przebacz naszą winę,powściągnij swój gniew pamiętając o naszej słabości.Powstrzymaj Twych Aniołów Zniszczenia dając nam jeszcze jedną szansę okazania się wartymi Twojej dobroci.Pokładam mą ufność w Tobie.Amen+++ Prawdziwe Życie w Bogu
11 miesięcy temu / Dardilly
 
Pierwsze soboty - to wynagrodzenie również za takie grzechy.
11 miesięcy temu / Katolik
 
Ot,to taki obraz tolerancji tamtej strony.Od normalnych ludzi domagają się uznania zboczenia za normę,ale normy większości to oni mogą deptać.Za dużo takich ataków na Kościół jest z ich strony i dlatego,pomimo wpajania nam,że należy nadstawiać drugi policzek,życzę tym profanom żeby życie dobrało im się tak do skóry,że padną na kolana i wielkim głosem będą wołać Panie,Panie,a pamięć o tych ohydztwach,które uczynili Jezusowi i Jego Matce będzie ich palić wstydem i żalem za uczynione zło.Bo zasada drugiego policzka w obliczu obrazy Boga i Najświętszej Marii Panny nie powinna mieć żadnego zastosowania.Należy bronić świętej wiary katolickiej a nie dawać,każdemu,komu się zamarzy,sobą pomiatać.Gdybyśmy tak twardo bronili swej wiary jak to robią inni,to nikt by nie śmiał podnieść ręki na Najświętszy Wizerunek.Nawet w imię tzw.tolerancji i walki z "odwiecznym dyktatem KK".Ten dyktat,dyktat Praw Boskich,byłby nadrzędny nad wszelkimi innymi prawami.
11 miesięcy temu / dzwonek
 
Brudzińskiego nie cytujcie .
11 miesięcy temu / Kas
 
"A ten jest znak przymierza, który Ja zawieram z wami ... łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między mną i ziemią" Rdz 9, 13.
11 miesięcy temu / Janek
 
Lewacka i homoseksualistów "tolerancja" przypomina wybijane na paskach hitlerowskich żołnierzy napisu "Got mit uns" jedno i drugie takie charakterystyczne, zważywszy że dla nazistów niemieckich Hitler był bogiem, a dla tych z lewej i tęczy tolerancja to zniszczyć tych co nie myślą jak oni. Jedni i drudzy tyle samo warci
11 miesięcy temu / banita
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.