DZIŚ JEST:   07   LIPCA   2020 r.

Bł. Benedykta XI, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nawet literatura s-f powinna być jakoś zakorzeniona w rzeczywistości. w 2030 roku PiS już nie będzie istniał. Jest to partia wodzowska, a po abdykacji wodza w takich tworach zawsze zaczyna się walka o sukcesję. Nawet jakby sukcesja w PIS była przeprowadzona po myśli wodza, to pozostają jeszcze przystawki Gowina i Ziobry, które niekoniecznie muszą uznać nowego wodza. Tym bardziej, że Morawiecki nie ma takiej charyzmy jak Kaczyński. Do tego dochodzi sprawa nowego bytu w polskiej Polityce - czyli Konfederacji. Konfederacja jest ugrupowaniem ideowym, które nie boi się podnosić niepopularnych tematów - vide zakaz aborcji. Jej wejście do sejmu będzie owocowało trwałym przepływem elektoratu konserwatywnego do tej formacji. Przed PiSem jest perspektywa zostania partią emerytów, i w konsekwencji rozpad. Myślę, że dokona się to przed 2030 rokiem.
8 miesięcy temu / Admirał_Sarin
 
PiS zawiódł: nie spełnił nadziei, jakie w nim pokładali jego wyborcy. Prezydent stchórzył, a rząd bal się udokomunę ruszyć.Lewactwo się rozpleniło.
8 miesięcy temu / Zbigniew
 
Oczywiście,najlepszym rozwiązaniem według was byłoby pozbawienie praw obywatelskich osób o odmiennej orientacji albo/i wsadzanie ich do więzeń wypowiedź Brauna. Albo deportowalibyście takie osoby lub całkowicie izolowali je od społeczeństwa. Może myślicie też o innych rozwiązaniach.
8 miesięcy temu / ollek
 
Niestety, odwagi do skutecznefgo rządzenia brak.
8 miesięcy temu / Zbigniew
 
Jakie to prawdziwe
8 miesięcy temu / pwl
 
Trzymać się kurczowo 10 przykazań i wszystko jasne!!!
8 miesięcy temu / Król Artur
 
Jakiej narodowości jest Medialny gigant oferujący ludziom na całym świecie.....???
8 miesięcy temu / Sofizm
 
Drodzy internauci.droga do upadku jest prosta i szybka.kazde panstwo upadnie w chwili odejscia od Praw Bozych.spoleczenstwo odchodzi od wiary.widac to wszedzie.kasa i sex.omamianie ludzi wszystkim co sie da im wiecej uciechy tym lepiej.pisiory sa glownymi graczami w polsce dla porzadku globalnego.glowni rozgrywajacy.nikt tego nie rozgryzl.sluza dwum panom.pilke podaja w bialych rekawiczkach.owszem my bedziemy pili kielich goryczy za slepote duchowa i naiwnosc.ale tych ktorych Pan zechce ochroni od upadku.otworzcie oczy jak globalizm wkrada sie do polski.wilki wdarly sie do stada.pis uspil polakow i do tego wszedl komunizm i sodomia.jednym ruchem wyborow mamy upadek katolickiej polski.pisiory uspily polaczkow danina 500+teraz wraz z lewactwem zabiora wam dusze.chron nas Panie od zla.teraz na kolana polacy w modlitwie do Jedynego Pana Naszego Chrystusa.posypcie glowy popiolem aby Pan zlitowal sie na Polska bo jeszcze dzis jest nasza.
8 miesięcy temu / Sara.w.
 
Tak się skończy bierność, bo walczymy z objawami, a nie z przyczynami. Z ?ideologią lgbt? najlepiej walczyć likwidując przyczynę problemu, tj. brak skutecznej, dobrze zorganizowanej i wiarygodnej pomocy osobom homoseksualnym w prawidłowej! integracji do życia rodzinnego, zawodowego i wspólnotowego. Różne organizacje, w tym Kościół nic w tej sprawie nie robią, wykorzystując ten stan do swoich celów ideologiczno-politycznych. Ocena moralna takiego postępowania jest jednoznaczna: grzech i zgorszenie. Może Pch24 napisałaby o stanie realizacji zapewnień biskupów: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach ?Odwagi? ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich." http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ . Zapobiegłoby to licznym tragediom rodzinnym, samobójstwom, a postulaty środowisk LGBT uczyniłoby bezprzedmiotowymi
8 miesięcy temu / myślnik
 
Tak się skończy bierność, bo walczymy z objawami, a nie z przyczynami. Z ?ideologią lgbt? najlepiej walczyć likwidując przyczynę problemu, tj. brak skutecznej, dobrze zorganizowanej i wiarygodnej pomocy osobom homoseksualnym w prawidłowej! integracji do życia rodzinnego, zawodowego i wspólnotowego. Różne organizacje, w tym Kościół nic w tej sprawie nie robią, wykorzystując ten stan do swoich celów ideologiczno-politycznych. Ocena moralna takiego postępowania jest jednoznaczna: grzech i zgorszenie. Może doRzeczy napisałaby o stanie realizacji zapewnień biskupów: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach ?Odwagi? ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich." http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/. Zapobiegłoby to licznym tragediom rodzinnym, samobójstwom, a postulaty środowisk LGBT uczyniłoby bezprzedmiotowymi.
8 miesięcy temu / myślnik
 
Zapewne w wszystkich Partiach i Kościele jest wiele skryto gejów i homoseksualistów, to nie ma co się tak nastawiać.
8 miesięcy temu / tomi
 
11 lat? Przesada. To się zacznie już w tej kadencji. Europa nie pozwoli czekać dłużej, a i PiS nie będzie się za bardzo opierał.
8 miesięcy temu / TZ.
 
Chroń nas Boże abyśmy nigdy nie byli drugą Irlandią...
8 miesięcy temu / @ A może refre
 
Do ~ A może refren. Irlandia: Zalegalizowana aborcja, "małżeństwa homoseksualne", zniesiony zakaz bluźnierstwa, co już widać gołym okiem - znieważanie Kościoła, szydzenie z Chrystusa, czekać tylko kiedy wprowadzą legalną eutanazję. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Zgnilizna moralna i społeczna.
8 miesięcy temu / Irek
 
I po co tyle wysiłku w ten artykuł? To wszystko już dawno postanowione, "Monopol na Patriotyzm" ma za zadanie doprowadzić do finału to co zapoczątkował "Obóz Zdrady i Zaprzaństwa". Robi to całkiem zręcznie, "króliczek się nie spłoszył" i o to chodzi. Głupi "króliczek".
8 miesięcy temu / agricola
 
Tomek lewacki troll
11 miesięcy temu / Tomasz
 
Bardzo realistyczna ta wizja, niestety. Zresztą jak się pisowi noga potknie to już przed 2030 rokiem bedą "małżeństwa" teczowych. Nasza kultura już nie ma szans, wszystkie cywilizacje upadają i tak sam spotka to europejską, to już nie do odwrócenia. Może jeszcze w muzułmanach nadzieja, ze przywróca jaką taką normalność.
11 miesięcy temu / Krystian
 
Jest dla mnie sprawą zupełnie niezrozumiałą dlaczego do tej pory Rząd nie robi nic w sprawie marszów zboczeńców . Widać jak na dłoni , że są przez KOGOŚ sponsorowane ! Czy to tak trudno zakazać dewiacji ? Gdyby krajem rządziła formacja LGBT , to z marszu katolików nie wyszłoby cało nawet 50% uczestników . Jak ktoś pobije dewianta to rozlega się krzyk na całą Europę , ale jak dewiant pobije " normalną " osobę - to się tłumaczy jego sfrustrowaniem . Kiedy Rząd wreszcie coś z tym zrobi?!
11 miesięcy temu / normalny
 
patologie i dewiacje eliminuje sama przyroda ...
11 miesięcy temu / tomtom
 
To naprawdę jest wielkie zwycięstwo środowisk lgbtqi...., że zwykli, normalni ludzie zajmują się w publicznej przestrzeni czymś takim, jak sposób zaspokajania czyjegoś popędu seksualnego!!Czy nikomu to nie przeszkadza?? Przecież to nie jest przyzwoite!Nie wypada tego tematu poruszać!! O tych problemach można rozmawiać ze swoim małżonkiem w sypialni, lub jeśli są z tą sferą życia jakieś poważniejsze problemy, to można skorzystać z medycznych gabinetów seksuologów, psychiatrów, ginekologów, psychologów, itd,itp, a nie z gazet, mediów, ulicznych marszów czy internetu! Rząd powinien wprowadzić przez Sejm ustawę zabraniającą publiczne propagowanie wynaturzonych postulatów środowisk lgbt...!
11 miesięcy temu / Anna Ł.
 
Wszystko zaczyna się od gwiazdy dawida
11 miesięcy temu / Jacek
 
geje i lesbijki maja zaburzona orientację seksualną ! To nie jest nic normalnego spytajcie ich w cztery oczy czy sa szczęsliwi ze swoim zboczeniem ! Nie są i dlatego chcą aby inni też byli ! Trzeba ich leczyć a nie mówić że są ok bo nie są !!!
11 miesięcy temu / anka
 
haha ale koloryzowane, pis rządzi do 2030, błagam. Tak, polska wprowadzi związki partnerskie i małżeństwa. To scenariusz nie do uniknięcia, wasz ukochany pis porządzi jeszcze trochę, bo zapewne w tym roku wygra, ale żadna władza nie jest wieczna. Polska NIE jest państwem kościelnym, tylko świeckim. Geje i lesbijki mają takie samo prawo do zawarcia małżeństwa, jak i heteroseksualiści. Adopcja nie jest wyjątkiem, wiele dzieci nie ma domów i nic nie stoi na przeszkodzie by były wychowane przez parę inną niż hetero.
11 miesięcy temu / LGBT
 
Fantasmagoria ale jakże realna i groźna. Mam wrażenie jakby to było nieuchronne. Rzeczywistość jakby realizowala te wizje choć w zwolnionym tempie to jednak prowadzi nas na skraj.
11 miesięcy temu / Krystyna
 
Nie pozwólmy aby Bóg płakał przez rozpustę zdemoralizowanych ludzi. Zakazać parad równości w całym kraju na drodze ustawowej. Zabronić propagandy lgbt w naszej Ojczyźnie.
11 miesięcy temu / Cywilizowany
 
No ale co proponujecie w zamian? Żeby PiS zaczął prześladować gejów jak Kiszczak i Putin?
11 miesięcy temu / ala wilk
 
Kolejny antypolski rząd. Bądźmy wielkim narodem, który służy Bogu!
11 miesięcy temu / Artke
 
PiS nieoficjalnie wspiera LGBT, a oficjalnie LGBT opluwa, ale jak my naród polski broniąc się przed nachalną dyktaturą homo stajemy do walki z LGBT to minister Witek staje po stronie LGBT i nawołuje państwowe ograny ścigania do zemsty na przeciwnikach LGBT! ....tak jak w miało to miejsce w Białymstoku!!!!!!!!!! Za to minister Witek i cały PiS nawet palcem nie kiwnęli na opluwanie i bezczeszczenie mszy świętej oraz wizerunku Matki Boskiej!!!!!!!!!!! Głosujcie dalej na PiS, a Rabiej, Trzaskowski i spółka pod rządami PiS będą wprowadzać Karty LGBT+!!!!! Ludzie opamiętajcie się, OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!!!!!!!
11 miesięcy temu / zaks
 
Ale anty-pisowskie brednie, prawie jak w TVN i GW. A co ma zrobić PiS z lgbt ? Przestańcie bredzić, tylko PiS i JK stoi na gruncie zasad i nauki chrześcijańskiej, ale to musi być realizowane w ramach demokracji i prawa. Jakie wy macie propozycje zwalczenia LGTB, ba ja ich nie widzę. Zawsze się zastanawiam, czy takie głupie ataki na PiS to robota lewackiej agentury czy pożytecznych idiotów.
ponad 1 rok temu / iudex
 
Przecież PiS w 2016 r. w PE ustami ministra nie pomnę nazwiska tego pana ogłosił, że Polska będzie dbała o równość wszystkich obywateli, w tym osób LGBT, a co znajduje się na stronie KPH. Skoro PiS do tej pory, czyli przez trzy lata, nie podjął żadnych kroków, by przeciwdziałać zboczeniom w sferze publicznej, to tego nie zrobi, nie łudźmy się. Oni są gorsi od postępowców, bo tamci przynajmniej komunikują wprost, o co im chodzi, a PiS pod płaszczykiem patriotyzmu i religii robi dokładnie to, do czego postępowcy się przyznają otwarcie.
ponad 1 rok temu / Johanka
 
PIS stara się pozyskać jak największą liczbę wyborców centrowych bazując na tym że Polacy nie lubią skrajności. I to im wychodzi. Ale brak zdecydowanej reakcji na tęczowy faszyzmtakże kościoła spowoduje że za kilka lat będzie za późno. Kraj zrobi się tęczowo-lewacki tylko trochę później.Ostatni w Europie. Nie widzę teraz siły która mogłaby się temu przeciwstawić. Bedzie Kościół nowoczesny-oficjalny i Kościół podziemny - prześladowany.
ponad 1 rok temu / Mirrro
 
Polacy nie głosujcie już nigdy więcej na PiS który oszukał wyborców!
ponad 1 rok temu / Endrju
 
Pis jest za a nawet przeciw.
ponad 1 rok temu / PrPr
 
spóźnione to wszystko ,pierwsze parady miały miejsce w NY i LA w 1970 roku mamy 2019!! , świat to już przerobił na tysiąc sposobów ,teraz? to chcemy zatrzymać ?
ponad 1 rok temu / rety
 
Yuval Noah Harari żydowski gej i izraelski historyk i profesor na Wydziale Historii Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie obawia się, że akceptacja LGBT doprowadzi do gwałtownych reakcji. Najlepiej sprzedający się autor ?Sapiens? porównuje wyzwolenie praw gejów z XIX-wieczną emancypacją Żydów, która poprzedziła Zagładę. Yuval Noah Harari ostrzegł, że rosnąca akceptacja homoseksualizmu może inspirować prześladowania w czasach, w których orientacja seksualna jest trudna do ukrycia. W opublikowanym w zeszłym tygodniu w The Guardian opowiadaniu autor bestsellera ?Sapiens? porównał wyzwolenie homoseksualistów do XIX-wiecznej emancypacji Żydów, która poprzedziła Zagładę. W tym miesiącu przypada 50. rocznica zamieszek w Stonewall w Nowym Jorku, które przypisuje się wywołaniu ruchu na rzecz praw gejów. Harari napisał, że prześladowanie gejów nie było kwestią polityczną 50 lat temu. A, obecnie? Kto wśród gejów i lesbijek ciągnie za sznurki?
ponad 1 rok temu / Prawdziwek
 
Najsmutniejsze jest to, że my świeccy w walce o dobro jesteśmy sami. Przykład z czerwca z Koncertu Uwielbienia z mojego miasta; mnóstwo kapłanów i zwykłych ludzi. Na terenie imprezy stoi namiot w którym Prolajferzy z innymi organizacjami patriotycznymi zbierają podpisy przeciwko seksualizacji dzieci, za zmianą KK. Podchodzimy do jednego z naszych wikarych, proszę go o złożenie podpisu, odpowiada, że nie pamięta peselu; mówię, że na pewno ma komórce zapisany, odpowiada, że nie ma komórki. Do swojej plebani ma 50 metrów. Podchodzimy do drugiego wikarego, który z kimś rozmawia,; odpowiada że zaraz podpisze. Kończy rozmowę i.... odchodzi w inną stronę.
ponad 1 rok temu / Anaja
 
ks. abp Polak podziękował p. Sekielskiemu, wiadomo za co. Może należałoby podziękować temu pracownikowi z IKEA za katolicką postawę?
ponad 1 rok temu / nicki
 
PiS nie jest prawdziwą prawicą, a Polacy, wyznania Rzymskokatolickiego, którzy na tę partię głosowali muszą być albo nieuświadomieni albo dwulicowi, PO i spółka stoją otwarcie za stanem niszczenia łacińskiej cywilizacji, a PiS jest bierny wobec niszczenia tejże cywilizacji, ale nie dotyczy to tylko elit politycznych, wielu zwykłych Polaków jest również biernych na ten rozbój w biały dzień, świat normalności kulturowej odchodzi, a proces jego niszczenia nastąpił wcześniej, począwszy od małych kroków. PiS nie powstrzyma tego pochodu zła, tylko z czasem do niego dołączy.
ponad 1 rok temu / cywilizowany
 
TRZEBA SIĘ MODLIĆ NA RÓŻAŃCU - TAK JAK NIEUSTANNIE PROSI MATKA BOŻA W OBJAWIENIACH - GDYŻ JEST TO WOJNA DOBRA ZE ZŁEM BOGA Z SZATANEM
ponad 1 rok temu / Edu
 
Jakie "wycofanie się wojsk USA z Polski"? Skoro Polska je utrzymuje! Jeszcze może ich przybyć ok. 30 tys., bo Niemcy chcą sie ich pozbyć i wepchnąć Polsce, która jako jedyna na świecie zapewnia obcym wojskom zołd, "wikt i opierunek".
ponad 1 rok temu / nickik
 
Jeśli nasza Matka Najświętsza Maryja Panna będzie sprawować nad Polską opiekę, to nie ma się czego obawiać. Przetrwanie naszego narodu zależy od Jej wstawiennictwa za nami u Pana Boga. Naszą jedyną bronią jest Różaniec św.
ponad 1 rok temu / irtur
 
Biernosc przerodzi sie na pelne poparcie i to duzo wczesniej niz 2030...
ponad 1 rok temu / Faszysta
 
Na placu boju z nawałą na Polskę pogańskiej religii lgtb jak dotąd, pozostaje bez wsparcia ks D.Oko,dlaczego?
ponad 1 rok temu / stan
 
Z pewnością nie będziemy musieli czekać aż do 2030 na realizację takiego scenariusza. @Maciek A głos na PiS to głos w pełni wykorzystany?
ponad 1 rok temu / Robert
 
Wystarczyłby zakaz finansowania z pieniędzy publicznych promocji tych ruchów, ale oczywiście PiS tego nie zrobi. Mamy na polskiej scenie politycznej tzw. partie postępowe, rządzącą partię ustępową, a z polskiej prawicy tzw. katolicy żartują, że jest tak mało liczna, że nie chcą na nią głosować. Cóż, w tłumie można nie myśleć.
ponad 1 rok temu / BP
 
To się już dzieje. Ktoś oglądał wczoraj wywiad Ziemca z Grzegorzem Górnym? Zwróćcie uwagę na wypowiedzi Ziemca.
ponad 1 rok temu / w tvpis
 
@Darius: Pan Bóg daje tym biskupów czas na nawrócenie. Decyzja o zakończeniu czasu należy do Boga. My mamy trwać w sprzeciwie wobec fałszowania Objawienia. Zniechęcenie jest rzeczą ludzką, nie Boską. Zgoda na grzech i fałsz jest pogardą wobec Zbawiciela. @Maciek: Wybór ludzi trwających przy Bogu może być jedyną odpowiedzią katolika na wołanie Boga.
ponad 1 rok temu / frac
 
@Maciek: Kilka osób z partii kanapowych w sejmie przekaże nam prawdę o układzie magdalenkowym SLD-PO-PiS. Na przykładzie 447 przeanalizuj sobie zachowanie PiS. No chyba że jesteś beneficjentem tego bezprawia, co jest wielce prawdopodobne. Wielu tubylców czeka na wymazanie Polski i katolicyzmu z mapy Europy.
ponad 1 rok temu / marcin
 
Ruch 11 Listopada
ponad 1 rok temu / Cichy
 
W następnym dziesięcioleciu sprawa wróci z dużą siłą, a to dlatego, że sprawa tzw. związków partnerskich toczy się już w Strasburgu. Jaki wyrok zapadnie, wszyscy wiedzą, a nie wierzę, że lewactwo i totalniacy tego nie wykorzystają. PiS może się tego wystraszyć i być może wprowadzi.
ponad 1 rok temu / Volan
 
A na czym miałaby polegać te działania kontrrewolucyjne wobec tego co mamy obecnie? Poproszę o kilka przykładów ...
ponad 1 rok temu / Embra
 
A ja głosuje na PiS bo głos na partie kanapowe to głos zmarnowany
ponad 1 rok temu / Maciek
 
Krzysiek - to zmień sobie biskupa albo i Prymasa .... Broń nas Panie Boże przed świątobliwymi Krzysiami co miotają kamieniami potepienia bo z " łajdakami" sobie poradzimy. Ku pamięci - to SLD podpisało Konkordat ale wg twoich kryteriów - tym gorzej dla nich bo się z tym afiszują
ponad 1 rok temu / Darius
 
@pewny 2-3? Obstawiam 3-4, ale bez specjalnego przekonania.
ponad 1 rok temu / Burak
 
...tymczasem NIK wysyla - przeciek z Lublina, ale najprawdopodobniej ta akcja objety jest caly kraj- do placowek kuturalnych, teatrow aby wysegrowaly z terminem do konca czerwca - nieruchomosci etniczne, wszyscy wiedza o kogo chodzi, wielu tez zna ustawe 447. Zadluzenie publiczne w maju siegnelo blisko biliona zlotych, rzad w ostatnim roku zadluzyl Polske o blisko 18 mld dollarow. Sprzedaz 10 letnich obligacji panstwowych najprawdopodobniej bedzie sie miala dobrze, rzad w tym roku splaci obligacje z ostanich 10 lat i najprawdopodobniej z racji na niski procent niecale 3 proc z porownaniem do blisko 6% za ostatnich dziesiec lat bedzie w stanie obslugiwac dlug, ktory rocznie wynosi ponad 40 mld dollarow...jezeli oczywiscie obligacje panstwowe za tak niski procent znajda chetnych. Wiadomo tez, ze po wzroscie przychodzi spadek. Experci zapowiadaja, ze spadek nastapi juz w roku 2020, propoaganda natomiast glosi,ze Polsce zaden spadek nie grozi...zielona wyspa?
ponad 1 rok temu / mee...
 
Nie ma co głosować na PiS tutaj często piszą. No i co z takiego pisania ma wynikać. Naprawa Polski,załamać się można. Czysta antyrządowa propaganda.
ponad 1 rok temu / Gość
 
do A m0że referen Zapomniałeś dokończyć zdania: Zamożny kraj pogodnych przyjaznych ludzi idący szeroką usłaną różami drogą prosto w przepaść, w otchłań piekielną.
ponad 1 rok temu / orPoG
 
Środowisko Brauna i Kai Godek mieści się na kanapie a partie kanapowe mogą rządzić w Koziej Wólce....tak liczne mają poparcie
ponad 1 rok temu / Żarty
 
To będzie za max 10-15 lat.Już teraz w szkołach uczy się pokolenie LGBT.Zobaczcie co przerabiają wasze dzieci w szkole i jak zmienia się program edukacji.Dla nich związki homo będą normalką,bo nauczą się tolerancji,antydyskryminacji,itd.
ponad 1 rok temu / Johny Mnemonic
 
@Krzysiek Chciałbym, żeby Polska była Irlandią. Zamożny kraj pogodnych przyjaznych ludzi. Prawdziwa demokracja, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Mam nadzieję że P. Moderator nie zbanuje tego postu jak kilku poprzednich, mimo że dokładnie przestrzegam Regulaminu Forum.
ponad 1 rok temu / A m0że referen
 
Dobra zmiana ma poparcie prawie połowy uprawnionych do głosowania. Polska podzieli los Irlandii jeśli nie zmieni się propaganda wobec układu magdalenkowego którego częścią jest także partia sterwoana przez Kaczyńskiego i jego kolesiów. Opozycja natomiast chiaż też jest częścią tego układu ne kryje się ze swoim zaprzaństwem i antychrześcijaństwem ale PiS to jeszcze gorsze łajdaki bo mają czelność afiszować się po kościołach robąc zna krzyża ale ich postępowanie jest według tradycyjnej dokrtyny rownoznaczne z ekskomuniką. Ale kto by miał ich potępić, prymas Polak albo biskup Ryś?
ponad 1 rok temu / Krzysiek
 
Nie ma co głosować na PiS, tylko Konfederacja a właściwie Ruch Narodowy, srodowisko Grzegorza Brauna i Kai Godek mogą ochronić Polskę przed dyktatem neomarksizmu, pozdrawiam Czołem Wielkiej Polsce
ponad 1 rok temu / Narodowy Anonim
 
To będzie dużo szybciej niż zabezpieczył się Autor. Już w następnej kadencji w ciągu 2-3 lat.
ponad 1 rok temu / pewny
 
do banita. Pis niczym nie różni się od PO, to są tacy sami lewacy, tylko kryją się za kościołem. Jeśli nic nie zrobią teraz, natychmiast, przed wyborami, to tym bardziej po wyborach, oni są nastawieni na trwanie dokąd się da. Jak zajdzie potrzeba i ludzie zostaną dostatecznie zindoktrynowani, to zgodzą się na LGBT+ i wiele, wiele innych. To są koniunkturaliści, cwaniaczki. Już po cichu sprzedają nas syjonistom pełno ich tam zresztą. Już chcą wprowadzić tzw. ewidencję żydowskich nieruchomości, jak to zrobią to i zapłacą. Trzeba ich pogonić. Tylko partie narodowe mogą jeszcze to odwrócić, bo za 4 lata, będzie wszystko sprzedane. Sprytnie kombinują, chcą wytrwać byle ich tylko wybrać, a w następnych wyborach, ne będziemy mieć już nic do powiedzenia.
ponad 1 rok temu / taki 1
 
2030 za naszą zachodnią granicą mamy zjednoczone kalifaty albo emiraty turecko-arabskie, obowiązuje szariat homoseksualistów brak, wyemigrowali na wschód czyli też do Polski.
ponad 1 rok temu / Marek
 
To powoli się już dzieje a Polacy śpią. Jeśli teraz zagłosują na PiS, to tylko rozdali trochę pieniędzy, rozchwiewają gospodarkę. Nadal będą nas zwodzić i czarować, żeby tylko utrzymać się przy korycie. Nic więcej nie zrobili, tylko mówią wybierajcie nas a my nie dopuścimy do tego lub tamtego. Mnie interesują konkretne decyzje a nie obietnice. Należy głosować na partie narodowe, ale tego zlewicowana i wprowadzona większość Polaków nie wie. Babcie mają tylko telewizor, gdy w kościele jakiś ksiądz coś powie do ludzi, to zaraz jakiś szpieg z szamba wybiórczego uprzejmie doniesie do tego szmatławca i robią z tego szum na cały świat. Nie należy się bać tylko śmiało mówić prawdę niech drą gęby a my róbmy swoje, niech babcie wiedzą na kogo głosują..
ponad 1 rok temu / taki 1
 
Wkrotce PiS rozpocznie swoja kampanie wybiorcza do Sejmu. Ciekawe bedzie, jakie punkty programowe pojawia sie. Czy to bedzie tylko nowa 5-ka Kaczynskiego dotyczaca spraw materialnych, czy tez pojawia sie wreszcie punkty dotyczace spraw swiatopogladowych. PiS znowu chce isc miedzy ludzi, aby rozmawiac z Polakami o przyszlosci. Mysle, ze tym razem spotka wiecej sceptykow niz w r. 2015. Bedzie sie musial mocno gimnastykowac w slowach i na pismie. PiS bedzie zobligowany do wypowiedzenia sie jakie kolory popiera i co ustawowo chce przeprowadzic. Ale jaka alternatywe maja Polacy poza PiS-em. Rzadna! PO znowu chce budowac koalicje z SLD, Nowoczesna, PSL i in. lewicowcami. A na tej ukladance najwiecej zyskaja komunisci z SLD. Znalezli sobie dobra tylna furtke, aby rzadzic. Umieja sie dobrze usmiechac irocznie do kamer.
ponad 1 rok temu / CH
 
Bierność PISu świadczy tylko o tym, że łamią Konstytucję i porządek prawny. Są faktycznie za propagandą totalitarnej lgbt, deprawacją dzieci, występują przeciw rodzinie, chrześcijaństwu. Będą akceptować wszystko co przyjdzie spoza polskiej granicy.
ponad 1 rok temu / grimm
 
@taka jest prawd - nic nie ma w internecie na ten temat, więc moje pytanie czy kojarzy Pan/Pani ile lat temu p. Kaczynski to powiedział? To ułatwiłoby poszukiwania oryginalnej wypowiedzi :
ponad 1 rok temu / July
 
Do Janusz59. Prawda!
ponad 1 rok temu / Gosc
 
Co to jest Pan nie wie co będzie jutro,a martwi się Pan rokiem 2030,gdzie chrześcijańska nadzieja w Bożą Oparzność?
ponad 1 rok temu / Janusz59
 
Ma człowiek fantazję, ale wizjonerem nie jest. Nie zna Polski, Polaków, obyczajów. To smutne znów straszy się PiS-em. Też bym chciała by przegonić ten pstrokaty komunizm równie morderczy jak czerwony czy brunatny, czekający tylko na sygnał jak w Ruandzie "Ściąć wysokie drzewa" I Ruandę zaćmi rzeź większa lecz inna idiologiczna nie plemienna. Nie da się tak od razu wszystkiego. Każdy nasz ruch jest atakowany absurdami, próbami ingerencji w życie i prawo suwerennego kraju, której to suwerenności musimy wiąż bronić, gdyż mamy takich zdrajców jak Gdańsk, który tylko czeka by ruszyć do boju, nawet Westerplatte ukradli i chcą tam POstawić pomnik obrony niemieckości. PiS zrobiło trochę błędów i jeszcze zrobi ale są dobrymi strategami i wciąż się uczą właśnie na atakach i strategii wroga. Są też odważni, tyle tylko że nie są ani kamikadze, ani tymi co naród poprowadzą ku przepaści jak to zrobiło PO.
ponad 1 rok temu / banita
 
Z Ikei już człowieka wyrzucili.
ponad 1 rok temu / Do Tomek
 
Nic z tego co w artykule się nie sprawdzi. Przede wszystkim nie będziemy musieli czekać 11 lat. Wszystko stanie się wcześniej.
ponad 1 rok temu / TZ.
 
Tęczowy homowalec tolerancji i różnorodności rozjedzie i zniszczy KAŻDEGO, kto choćby w najmniejszym stopniu sprzeciwi się jedynie słusznej, tęczowej ideologii. Tak powstaje kolejna DYKTATURA!!!
ponad 1 rok temu / Król Artur
 
krótko i prosto! "godzina temu / Tomek" :. Nie oceniam,notki autora - to kamerton!. Cenię sobie rozsądne koment,budzą nadzieję.Panie Tomku ja podaję tylko narzędzia!. Proszę skopiować fragment tekstu autora,z podaniem linku do strony.I uwaga!,z prośbą "poczytaj i wyślij znajomym!",na początku może będzie nas niewiele,ale z czasem setki,i jeśli każdy tak jak Ty może i mln.Kto to powiedział "Informacja,Formacja i Akcja"?,ja nie jestem liderem,ja tylko narzędzia podaję :,mój czas się niebawem skończy. Ale Twoja rola w tym nie zgaśnie!,odzyskuję wiarę że,nie wszystko jest jeszcze stracone! :
ponad 1 rok temu / tak
 
Są czynniki do końca nie przewidywalne jak wojny. W Polsce musimy działać jak kiedyś organicznie i u podstaw.Nic inaczej się nie zmieni na dobre. PiS jest obrzydliwie ale w widoczny sposób przebiegły.
ponad 1 rok temu / Jacek
 
Dokładnie tak. Dokładnie. Już 4 lata temu elektorat PiS przekonywał mnie słowami "zakaz aborcji nie ma absolutnie żadnego znaczenia, zostawmy to" oraz "wolę okupację amerykańską od rosyjskiej" nawet nie dopuszczając do siebie myśli o wyzwoleniu. Sugestie zmierzające w kierunku odzyskania wolności powodowały natychmiastową zmianę tematu lub histerię. To wskazywało na istnienie układu i potwierdzało się każdego kolejnego dnia. Tymczasem Autor przedstawił zaledwie jeden z elementów okupacji amerykańskiej. Czekam na ciąg dalszy.
ponad 1 rok temu / ban
 
Doprowadzi do tego ....Bierność Kościoła i akceptacja homoseksualizmu wśród duchowieństwa bo to kształtuje sumienia i postawy ludzi a wiara w moc ustaw i zakazów to czysty bolszewizm. Bezbozne społeczeństwo wybierze sobie ludzi którzy zmienia ustawy i tyle..
ponad 1 rok temu / Do piłatow
 
Już od dłuższego czasu uważam, za doktorem Krajskim, że duża albo mniejsza część PiSu należy do masonerii, jak sam Kaczyński twierdził na antenie Radia Maryja należał do loży propolskiej, ale niby się z niej wycofał !
ponad 1 rok temu / taka jest prawd
 
To chyba narazie SF bo całość nie czytałem a my tu mamy real bo jeżeli zapadnie wyrok z p. Tomaszem niekorzystny dla niego to i dla nas to co ? Będą z roboty wywalać za katolicyzm ? W Polsce?
ponad 1 rok temu / Tomek
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.