DZIŚ JEST:   30   MAJA   2020 r.

NMP Królowej Apostołów
Św. Joanny d'Arc
Św. Jana Sarkandra
 
 
 
 

Homopropaganda w Sejmie

Homopropaganda w Sejmie

Od środy w Sejmie można oglądać wystawę fotografii pt. „Równi w Europie”, poświęconą związkom jednopłciowym. Jej organizatorem jest Kampania Przeciw Homofobii. Patronat nad deprawującą wystawą objęła wicemarszałek Sejmu – Wanda Nowicka.

 

„Równi w Europie” jest projektem wrocławskiej fotograf Anny Smarzyńskiej. Wystawa składa się z 20 tablic, na których przedstawione są polskie i europejskie pary jednopłciowe. Tablice prezentujące Polaków, są biało –czarne. Ma to symbolizować rzekomo bardzo trudną sytuację homoseksualistów w Polsce, natomiast kolorowe zdjęcia, przedstawiają pary jednopłciowe, które dzięki ustawodawstwu w swoich krajach, mogły zalegalizować swoje związki partnerskie, a w niektórych przypadkach nawet małżeństwa jednopłciowe.

 

Plansze przedstawiają również postulaty homoseksualistów, a wśród nich m.in. prawo do informacji medycznej o partnerze, prawo do dziedziczenia jego majątku oraz wspólnego rozliczania podatków.

 

Wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka, znana lewicowa działaczka, wspierająca ruchy propagujące związki homoseksualne, uznała, że wystawa ma na celu zmianę podejścia społeczeństwa do spraw osób odmiennej orientacji seksualnej. Uważa również Polskę za kraj, w którym homoseksualiści są dyskryminowani, „a ich szczęście jest osłabiane przez świadomość braku pełni praw”.

 

Nowicka, przyznała, że ma nadzieję na szybkie zalegalizowanie tzw. związków partnerskich: - Mam nadzieję, że wreszcie ten parlament odważy się, by przyznać wszystkim ludziom w Polsce, w tym również osobom tworzącym związki partnerskie, równe prawa.

 

Poseł Ruchu Palikota, Robert Biedroń, były prezes Kampanii Przeciw Homofobii, która jest organizatorem wystawy, podkreślił, że wystawa propagująca związki jednopłciowe w Sejmie jest przełomowym i historycznym wydarzeniem.

 

Trudno się z tym nie zgodzić. Do niedawna, sprawy własnej seksualności były tak intymną sprawą, że w dobrym tonie było nieporuszanie tego tematu na forum publicznym. Dziś homo – lobby sprawiło, że o grzechu sodomii mówi się otwarcie, a osoby dopuszczające się tego grzechu wołającego o pomstę do nieba, przedstawia się jako pokrzywdzonych i nierówno traktowanych, jako obywateli drugiej kategorii. Jest to oczywiście efekt homo propagandy, której zależy na przedstawianiu tej sprawy właśnie w taki sposób.

 

Przy okazji wyciszane są konsekwencje promocji homoseksualizmu, jak deprawacja dzieci i młodzieży czy niszczenie podstawowej komórki społecznej, którą jest rodzina jako związek jednej kobiety i jednego mężczyzny. Nachalna propaganda środowisk LGBT sprawiła, że nawet Katolicki Uniwersytet Lubelski wprowadził do swej oferty dydaktycznej zajęcia, na których studenci będą uczyć się czym jest ideologia gender.

 

 

Paweł Ozdoba


DATA: 2013-07-12 07:36
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Marku sam zadawałeś mi takie pytania :) I niestety moje odpowiedzi to Ciebie nie zostały przepuszczone :) Więc domyśl się ich treści. Przykro mi że nie potraficie dostrzec tego, że nienawiść nie ma sensu. Związki partnerskie i tak zostana przepuszczone , czy wam się to podba czy nie, ponieważ Polska jest krajem ( a przynajmniej pozuje na taki ) wolnych ludzi, a nie katolicyzmu.
ponad 6 lat temu / Nika
 
Masz mala wiedze o homoseksualnych ideologiach.Bo nie sami homo sa zagrozeniem, ale ich ideologie. Niestety jest wielu takich nieswiadomych.
ponad 6 lat temu / Do Niki
 
Nika, nie zadawaj mi pytań, bo nie uzyskasz odpowiedzi, gdyż cenzura nie pozwala mi zamieszczać merytorycznych odpowiedzi :)
ponad 6 lat temu / Marek
 
w ogóle to z tego co widze Marku masz osobiste uprzedzenia wobec gejów. Swoje wypowiedzi opierasz też na grzechu, a przecież nie każdy wyznaje tą religię i ten grzech, za przeproszeniem , może mieć gdzieś. A skoro to wolny kraj, wolne wyznawanie relgii to dalczego zmuszać innych ?
ponad 6 lat temu / Nika
 
na tym świecie są są inne wartości nie tylko chrześcijaństwo
ponad 6 lat temu / Nika
 
C.d. do Bukkake: A nekrofilia i pedofilia to są kolejne zagadnienia, kolejne małe kroczki do rozszerzenia ilości zalegalizowanych zboczeń. Po prostu - homoideologia otworzyła puszkę Pandory, czego konsekwencją w przyszłości będzie legalizacja kolejnych zboczeń, gdyż ludzie pozbawieni kręgosłupa moralnego opartego na chrześcijaństwie nie będą mieli logicznego powodu by odmówić legalizacji tych zboczeń w których nikomu nie dzieje się krzywda i panuje odczucie "szczęścia"! A jeśli się sprzeciwią, to zostaną publicznie okrzyknięci zakłamanymi i zacofanymi zoofobami, nekrofobami, itp :p
ponad 6 lat temu / Marek
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.