DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2020 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Bardzo się cieszę, trzeba młodzież uświadamiać. Zawsze moim dzieciom wpajałem liberalne wartości, lepiej korzystać z dóbr kraju Europejskiego i zmodernizowanego niż burzyć się o byle co. Powinno powstać więcej takich inicjatyw
ponad 1 rok temu / Leopold
 
Jest jeszcze ZHR i Zawisza.
ponad 1 rok temu / do niko
 
mialam zapisac dziecko na ZHP w takiej sytuacji nie zapisze gdyz nie popieram dewiantow I nie dam dziecku zrobic wode z muzgu oby jak najdalej od takiego srodowiska, taki moj wybor jako rodzica mam do tego prawo .
ponad 1 rok temu / niko
 
A niby jak mają się odwdzięczać? Grzecznie udostępnić się pederastom?
ponad 1 rok temu / do Do west
 
Nie bardzo rozumiem czy w Polsce należenie do harcerstwa to obowiązkowe o ile mi wiadomo to nie jeżeli rodzice zapisują swoje dzieciaki do tej organizacji to robią to świadomie znając czego tam te dzieci ich naucza,ale przecież jest alternatywa jest ZHR i tam je można zapisać. Pozdrawiam
ponad 1 rok temu / Kazimierz
 
I dlatego moje dzieci są w ZHR. Różnice z ZHP ogromne, zwłaszcza pod względem wychowawczym.
ponad 1 rok temu / lila
 
Mnie jest wstyd ze ZHP ma takich instruktorow ktorzy po latach tak sie odwdzieczaja
ponad 1 rok temu / Do west
 
Protest podpisuję jako instruktor ZHP. Jeszcze w szkole podstawowej na biwaku dał o swoich ciągotkach znać pewien wysoko postawiony w harcerskiej hierarchii osobnik. Mimo, że byliśmy ósmoklasistami, pogoniliśmy go. Nikt wtedy jeszcze nie gadało homofobiach i innych takich p....ach. Wiedzieliśmy jednak, że to był marny zboczeniec i tyle.
ponad 1 rok temu / west
 
Skauci Europy to jest dla właściwego kształtowania dzieci i młodzieży, nie jakieś postkomunistyczne ZHP.ZHP jest jak Gazeta wyborcza po TRybunie Ludu. Mazguła tez działa w harcerstwie z młodzieżą na Śląsku?
ponad 1 rok temu / wiki
 
W tym wszystkim smutne jest to że wypowiadają się ludzie którzy nie mają zupełnie pojęcia o katolicyzmie, a nawołują do słuchania papieża.
ponad 1 rok temu / do Misia13
 
W tym wszystkim smutne jest to ze wypowiadaja sie ludzie ktorzy nie maja zupelnie ppjecia o calej naglosnionej sprawie. Nikt nie czepia sie innych gosci na tym zlocie a bylo ich calkiem sporo. A najgorsze ze obrazacie ludzi (insttuktorow) ktorzy za darmo poswiecaja wiele godzin dla dobra dzieciakow
ponad 1 rok temu / Misia13
 
Uważasz że wpędzanie młodzieży w zboczenia oznacza jej "wychowywanie"? To całe szczęście że jesteś byłą harcerką, przynajmniej już nie zdeprawujesz innych harcerzy/ek :)
ponad 1 rok temu / do OlaByłaHarcerka
 
Czyli wygląda na to, że harcerstwo jak najbardziej spełnia swoje zadania. :) Nadal wspiera w wychowaniu młodzieży i nadal jest pozbawione dyskryminacji! Super, czyli nadal jest doskonale! Oby tak dalej!
ponad 1 rok temu / OlaByłaHarcerka
 
Myślałem,ze harcerstwo jest wolne od tego reżimu. Zamiast zwracać się ku rzeczom wielkim, wprowadzają dzieci w patologie.
ponad 1 rok temu / Mataleo
 
W razie zbrojnego konfliktu pederaści pierwsi zwiają z Polski - np. do Holandii lub jeszcze dalej. A bronić nas będą (jak zwykle) dziewczęta i chłopcy z ONR, kibice i młodzież ze wspólnot chrześcijańskich.
ponad 1 rok temu / Hanys
 
A ty przynajmniej raz posłuchaj Pana Boga i św. Pawła. Kpł18,22: "Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!", Kpł20,13: "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli", Rz1,26: "Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi", 1Kor6,9: "...Nie łudźcie się! ...mężczyźni współżyjący z sobą...nie odziedziczą królestwa Bożego".
ponad 1 rok temu / do Misia13
 
Ciekawe jest to że będąc na cytowanym zlocie i czytając o tym co tam niby było mam wrażenie, że to jakaś alternatywna rzeczywistość. A co do katolickiego grona które we wszystkim grzech widzi to posłuchajcie nieraz księdza a jak nie to samego papieża który osób homoseksualnych nie potępiają
ponad 1 rok temu / Misia13
 
Proszę uważać co Pan/i pisze! To jest grzech wola o pomstę do nieba!! Szatanski związek!. Ma być MĘŻCZYZNA I KOBIETA! miejsce? Tak ale w piekle!
ponad 1 rok temu / Do Foka
 
Ale jaja. Jako źródło teczowezhp.pl. No takich akcji to nie było dawno. Tylko pytanie czy uczyli tam szacunku i TOLERANCJI ( NIE AKCEPTACJI!!! ROZRÓŻNIAJMY TE POJĘCIA) wobec osób homoseksualnych czy mówili o tym jak homoseksualizm i homoseksualny tryb życia jest fajny?
ponad 1 rok temu / trooper
 
Czy bełkocząca tu foka uważa że należy się normalne traktowanie także zoofilom, pedofilom, kazirodcom? Poza tym, homoseksualizm to choroba, gdyż dwóch homoseksualistów nie potrafi spłodzić potomstwa. I skąd foka wie jakoby tacy się rodzili? Czy foka ma na to jakieś dowody? Widać że foka w swej wiedzy nie dorasta do pięt średniowieczu.
ponad 1 rok temu / myśliwy
 
Ciekawe. Fakt nr 1: na zlocie ZHP był p. Biedroń. Fakt nr 2: na zlocie było 15 tys. uczestników. Brakuje faktu nr 3: w spotkaniu z p. Biedroniem wzięło udział maks 150 osób i to w większości powyżej 16 roku życia. Brakuje faktu 4: p. Biedroń mówił że trzeba marzyć i starać się marzenia spełniać. Opowiadał o sobie, o Słupsku, o swojej roli w społeczeństwie. Jeśli prawda dziennikarska polega na zakrywaniu niewygodnych faktów to nie jest prawdą.
ponad 1 rok temu / As
 
What
ponad 1 rok temu / Nick
 
Co to za wiara, że spotkanie z p.Biedroniem powoduje demoralizację? Może trzeba się bardziej starać...
ponad 1 rok temu / Roman
 
Opinia BYŁEGO harcerza Kazimierza P. Jest mało profesjonalna. Harcerstwo uczy otwartości i szacunku dla różnorodności. Jednocześnie zachowuje wartości kultury chrześcijańskiejJ.eśli komuś nie odpowiada duch skautingu może wystąpić z organizacji .
ponad 1 rok temu / Marcin, czynny instruktor, harcmistrz
 
Piszący tu ludzie uważają że żyją w świecie bez ludzi innych opcji A przecież homoseksualizm to nie choroba tacy się oni rodzą więc dlaczego nie mogą być traktowani normalnie i należeć do ZHP tam też jest miejsce dla każdej opcji nie żyjemy przecież w średniowieczu
ponad 1 rok temu / Foka
 
Dobrze że wiele lat temu opóściłem te organizację już wtedy działo się tam źle.Organizacja ta od zawsze była lewicowa a w jej rzyłach choć nie widocznie plynie anty Katolicki jad i nienawiść do Kościoła Katolickiego.
ponad 1 rok temu / Harcerz
 
To skandal,ze harcerstwo oubliczne pieniądze wydaje na to
ponad 1 rok temu / Lod
 
Zamiast Kuronia macie Biedronia. KOMUNIZM TO ŚMIERĆ NARODU. A GDZIE DUSZPASTERSTWO?
ponad 1 rok temu / Rys
 
zastanawiajace jest to, ze nie ma kursow anty lgbt, dlaczego nie sa prowadzone szkolenia nauczycieli opiekunow, wszelkich organizacji majacych kontakt z mlodzieza i dziecmi na temat zagrozenia organizacjami homo i jak sie przed nimi bronic i jak przeciwdzialac, bo wychodze z zalozenia ze nikt tego nie robi, a aktywisci homo sa szkoleni do wyszukiwania mozliwosci szerzenia swojego zboczonego swiatopogladu i demoralizacji spoleczenstwa, a takie gaszenie pozarow na nie wiele sie zdaje, trzeba masowej akcji uswiadamiajacej o zagrozeniach plynacych z dzialalnosci tych zboczonych organizacji i to w trybie pilnym, powinien powstac program antylgbt suto finansowany przez organizacje pozarzadowe ktore bylyby oficjalnie finansowane przez rzad
ponad 1 rok temu / sdhfghdfth
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.