DZIŚ JEST:   06   SIERPNIA   2020 r.

Przemienienie Pańskie
Św. Hormizdasa, papieża
Bł. Oktawiana, biskupa
 
 
 
 

Homopropaganda w polskim harcerstwie. Dołącz do protestu!

Homopropaganda w polskim harcerstwie. Dołącz do protestu!

Władze ZHP od dłuższego czasu tylnimi drzwiami wprowadzają ideologię gender i promocję homoseksualizmu – uważa Kazimierz Przeszowski (Centrum Życia i Rodziny).  Obrońca życia i były harcerz gościł w programie Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać”.

 

Pytany o dowody na potwierdzenie tezy o genderowym przechyle w ZHP, Przeszowski przedstawił sytuację z sierpnia bieżącego roku, kiedy miało miejsce święto z okazji setnej rocznicy powstania harcerstwa. W jednej z dyskusji zorganizowanych w ramach tego wydarzenia wziął udział homoaktywista Robert Biedroń. Swoje przemówienie adresował do kilkunastu tysięcy młodych osób.

 

- Wychowanie harcerskie polega na jedności przedstawianych poglądów z życiem osobistym. I tak jak harcerz ma obowiązek szanować każdego człowieka (…) odnośnie życia moralnego, harcerz ma stawiać sobie i innym wymogi najwyższe – przypomniał Kazimierz Przeszowski.

 

W programie przedstawiono również materiały Zespołu Wychowania Duchowego i Religijnego Chorągwi Łódzkiej ZHP organizującego razem z homoaktywistami z „Wiary i Tęczy” - „Międzynarodowy dzień przeciw homofobii, transfobii i bifobii”.

 

To nie koniec przykładów. Przeszowski poinformował, że kilka miesięcy temu zorganizowano spotkanie dla instruktorów harcerstwa z udziałem aktywistów LGBT, „seksedukatorów”, podczas którego nastąpiła projekcja filmu promującego środowisko LGBT „Ognisko”. - Takie właśnie pranie mózgu zostało zorganizowane dla instruktorów harcerskich w Łodzi – zaznaczył.

 

Portal PCh24.pl jako jeden z pierwszych informował o procederze promocji ideologii gender w ZHP. 

 

Teraz Centrum Życia i Rodziny przygotowało petycję przeciwko wprowadzaniu homoideologii w harcerstwie. Czytamy w niej m.in.: „Związek Harcerstwa Polskiego (ZHP) prowadzi homoseksualną indoktrynację dzieci i młodzieży. Na Zlocie 100-lecia występują wspólnie aktywista homoseksualny Robert Biedroń i Naczelniczka ZHP Anna Nowosad. Główna Kwatera ZHP publikuje podręcznik, który dopuszcza praktykujących homoseksualistów do funkcji wychowawców dzieci i młodzieży. Władze ZHP organizują dla instruktorów harcerskich warsztaty prowadzone przez aktywistów homoseksualnych i seksedukatorów, połączone z promocją filmu propagandowego kina LGBT”.

 

Jak podkreśla Centrum, takie działanie to zdrada wartości moralnych i ideałów przekazanych przez założycieli harcerstwa w Polsce i na świecie oraz podeptanie konstytucyjnego prawa rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z wyznawanymi wartościami moralnymi i religijnymi!

 

Zachęcamy do podpisania petycji przeciwko wprowadzaniu homoideologii w harcerstwie. Nie pozwólmy, aby zdeprawowano organizację mającą olbrzymie zasługi w wychowaniu pokoleń wierzących, odpowiedzialnych i gotowych do poświęcenia dla ojczyzny Polaków. Nie dajmy zwyciężyć homopropagandzie.

 

 

PETYCJĘ MOŻNA PODPISAĆ TUTAJ

 

 

Jak podkreślają inicjatorzy akcji, protest ma mocne podstawy, bo ZHP w ostatnich latach dostarczyło wiele argumentów potwierdzających, że w szeregach nie dzieje się najlepiej. Tak oto w 2015 roku ZHP opublikowało  materiał promujący homoseksualizm: Każdy inny, wszyscy równi. Propozycja programowa Kwatery Głównej ZHP. A w nim scenariusze zbiórek poświęcone walce z homofobią (od lat 6), przedstawianie osób homoseksualnych jako ofiar dyskryminacji oraz sprofilowane scenariusze zajęć – np. inscenizacja doboru partnerów do wielodniowej podróży pociągiem w jednym przedziale wagonu sypialnego. Wśród towarzyszy podróży znaleźli się nosiciel wirusa HIV, raper prowadzący alternatywny styl życia. Wszystko opatrzone wskazówką, by dobór pasażerów nawiązywał do mniejszości (homoseksualiści i nosiciele wirusa HIV wymienieni zostali tu na jednym wdechu z osobami niepełnosprawnymi).

 

Październik 2017. ZHP zorganizowało spotkanie „Każdy inny, wszyscy równi: Homoseksualizm w pracy wychowawczej”. Wśród prelegentów znaleźli się aktywiści ruchu LGBT i seksedukatorzy. Atrakcją był pokaz filmu „Ognisko”, opowiadającym o: „chłopcu zmuszonym do dokonania wyboru pomiędzy swoją dziewczyną a najlepszym przyjacielem”.

 

 Maj 2018. ZHP wyraziło otwarte poparcie dla homoseksualizmu i innych dewiacji poprzez publikację (odpowiadał za nią Zespół Wychowania Duchowego i Religijnego Chorągwi Łódzkiej ZHP) promującą ruch LGBT, a to wszystko z okazji „Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii”. Materiały powstały we współpracy z grupą „Wiara i Tęcza. Chrześcijanie LGBTQ”.

 

Czerwiec 2018. Tężnia Ducha. Poradnik dla drużynowych gromad i drużyn. Z lektury wynika,że  ZHP dopuszcza aktywistów homoseksualnych do funkcji wychowawców dzieci i młodzieży oraz jest otwarte na osoby homoseksualne w swoich szeregach (z awansem po harcerskich szczeblach włącznie), bo prawa i obowiązki osób homoseksualnych w ZHP są takie same, jak osób tworzących związki heteroseksualne.

 

Także zlot ZHP w Gdańsku, który w dniach 7-15 sierpnia 2018 roku zgromadził 15 tys. harcerzy, musiał mieć swój tęczowy akcent. Wśród zaproszonych „ciekawych” gości znalazł się m.in. Robert Biedroń, polityk i aktywista LGBT.

 

 

Źródło: vod.tvp.pl, teczowezhp.pl

PR, MA

 

 

Czytaj także:

 

Ideologiczna indoktrynacja na harcerskim zlocie. Czy ZHP marzą się tęczowe szeregi?

Homoseksualizacja pod pozorem wychowania religijnego? Skandaliczna harcerska broszura

 


DATA: 2018-09-30 09:12
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
19
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Dziwi mnie że takie artykuły powstają, ZHP chcąc pomóc osobą LGBT+ co jest normlne ponieważ często są odrzucane, a mogą być wsaniałymi ludźmi jest nazywane jako zbrodnicze i dewastacyjne środowisko. Ps. Domyślam że skasujecie tą opinie bo niby jest "sprzeczna z prawem naturalnym itp." -jak by to ująć... Wolność słowa xD!
4 miesiące temu / Aha xD
 
Bardzo się cieszę, trzeba młodzież uświadamiać. Zawsze moim dzieciom wpajałem liberalne wartości, lepiej korzystać z dóbr kraju Europejskiego i zmodernizowanego niż burzyć się o byle co. Powinno powstać więcej takich inicjatyw
ponad 1 rok temu / Leopold
 
Jest jeszcze ZHR i Zawisza.
ponad 1 rok temu / do niko
 
mialam zapisac dziecko na ZHP w takiej sytuacji nie zapisze gdyz nie popieram dewiantow I nie dam dziecku zrobic wode z muzgu oby jak najdalej od takiego srodowiska, taki moj wybor jako rodzica mam do tego prawo .
ponad 1 rok temu / niko
 
A niby jak mają się odwdzięczać? Grzecznie udostępnić się pederastom?
ponad 1 rok temu / do Do west
 
Nie bardzo rozumiem czy w Polsce należenie do harcerstwa to obowiązkowe o ile mi wiadomo to nie jeżeli rodzice zapisują swoje dzieciaki do tej organizacji to robią to świadomie znając czego tam te dzieci ich naucza,ale przecież jest alternatywa jest ZHR i tam je można zapisać. Pozdrawiam
ponad 1 rok temu / Kazimierz
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.